Horoskopy na januárový spln

Milí Hvezdári, opäť sa blížime k obdobiu splnu a spolu s ním aj prvé tohto ročné manifestácie. Začiatok roka nebol príjemný takmer pre nikoho a kolektívne cítime stagnáciu, frustráciu a túžime po veciach ktoré sú viac zakotvené v zábave. Chýba nám na oblohe oheň a voda a teda smiech, optimizmus, radosť, šťastie a pozitivita sú náročnejšie na vytvorenie. Musíme siahnuť hlboko do nášho vnútra a zapáliť náš vnútorný oheň sami. O tom vraví aj súčasť blížiaceho sa splnu na osi Leva a Vodnára. Celková energia splnu je prepojená aj s Marsom a Uránom a preto ho považujem za jeden z najzložitejších. Tlak na spojenie sa so srdcom v tejto neistej a premenlivej dobe. Vnútorné vzplanutie a chuť do života je to, čo sa snaží v nás tento spln podporiť. A zároveň nám ukázať, aby sme neboli naivní a pochopili, že nič nebude rovnaké ale môže byť lepšie. Každý jeden z nás má možnosť začať tvoriť svoj nový život. Spln v Levovi v nás prebudí rebela, ktorý pochopí svojmu osudu. V akej oblasti sa bude spln dotýkať vás? Najviac sa tento Spln dotkne Leva a Vodnára s Býkom a Škorpiónom. Ako vždy čítajte si Horoskop pre svoje kozmické ID – Ascendent, Slnko a Mesiac.


Baran

Leví Mesiac pre vás otvára najsilnejšie témy vlastnej kreácie. Mnohých vás vnímam nasmerovať sa k zdroju vašeho šťastia, k tvoreniu, umeniu, novým aktivitám a plodeniu detí. Budete prvý ktorí sa rozhodnete uchopiť tento spln za pačesy a na-motivovať sa do extrémneho výkonu. Dajte iba pozor na to, aby ste to neprehnali zo štartom a potom následne zostali vyčerpaní. Potrebujete si svoju energiu šetriť a tým pádom aj viac premýšľať, kedy a ako ju použijete. V prípade fyzických problémov alebo úbytku energie, sa poraďte s niekym vo svojom živote kto rozumie vašej vášni ale vie vás ukočírovať.

Býk

S Marsom vo vašom znamení ste to práve vy, ktorí schytávate plnú nálož tohto splnu. Z ľava na vás tlačí Slnko, teda definícia vašej kariéry, alebo tlak niekoho nad vami a na druhej strane je to Mesiac ktorý vás frustruje doma, matka, otec alebo iná autoritatívna osoba, ktorá má dominantný prístup k vašim citom. Je to polarita ktorú vnímate ako nekonečný kolotoč. Avšak ak sa práve vy nedáte rozhádzať a nájdete podporu u energie škorpióna – čiže vašej opozície prepožičia vám možnosť uchopenia zmeny ktorá leží v najhlbšom stupni osobnej premeny. Prerodu a symbolickej smrti ega.

Blíženec

Vám sa zatočí hlava z toľkého pretlaku, budete riešiť hneď niekoľko vecí naraz, súrodencov a vaše frustrácie s nimi. Poprípade deti, vnúčatá a ich správanie sa vo vašej rodine. Aká je dynamika vašich rodinných vzťahov a čo sú pravdy, doposiaľ nevypovedané. V podvedomí by ste všetko chceli mať podľa seba, ale nejako to vyzerá tak, že je všetko podľa iných a vy sa len prispôsobujete. Všímajte si sny v najbližších dňoch, aké symboly v nich máte? Ako sa cítite tesne po zobudení? Ten pocit, je totižto vaša skutočná pravda.

Rak

Ako Raci budete prešľapovať hore dolu niekoľko dní, kým sa vás sila levieho svetla úplne nezmocní a vy si uvedomíte, že chcete investovať do svojej budúcnosti, do toho čo vás najviac baví a to čo vám tvorí stabilitu v živote. Možno viete čo chcete robiť, aké sú vaše hodnoty aj priority, no bojíte sa ich inovovať aby ste nestratili to čo vnímate, že vás definuje. Niekedy dať sám sebe nálepku, je to najlepšie, no príde deň kedy táto nálepka limituje váš nový rast. Zbavte sa vlastných predstáv, že k napredovaniu potrebujete iných ľudí.

Lev

Vy ste tí ktorí teraz budete prechádzať silným uvedomením, prebudením do plného vedomia a pochopenia. Éra Vodnára by bola ničím bez jej opozitnej energie ktorá z nej robí to čím je. Ako svetlo potrebuje svoju tmu – svet teraz potrebuje vaše svetlo. Ste vládcami srdca a je potrebné aby ste ho naplno otvorili a začali smerovať od seba von a inšpirovali ostatných ľudí, aby uchopili svoju silu a začali tvoriť svoj život. Ste vodcami tohto mesiaca a na vás sa díva mnoho očí, mnoho uší vás počúva. Akým príkladom chcete byť? V smerovaní vpred vám pomôže vaša rodina.

Panna

Môžete mať ťažšie sny, ťažšie prežívať momentálne obdobie. Chcete byť nápomocní ale neviete ako a možno ste zmätení či chcete a či môžete. Snažíte sa navigovať dennú rutinu ale strácate sa v detailoch. Mars a Urán vám prinášajú frustráciu v tom, či ste si istý čo je pointa vašej kariéry alebo vzdelania a Mesiac v Levovi chce aby ste odpovede našli v nevedomí. Relax, meditácia a dovolenka, sú teraz pre vás kľúčové. Ak si to nemôžete dovoliť, vyčleňte si v dni čas na absolútne prepojenie sa s Vesmírom a dostane sa vám zaujímavých informácií z hora. Nezahrňujte sa TV alebo mobilom. Môžete prešvihnúť spirituálne vedenie a hlas vašich sprievodcov.

Váhy

Mesiac vás vystrelí do spoločnosti. Možno to neznamená plné sociálne kruhy, ale budete mať chuť rozšíriť si svoj okruh známych. Možno sa budete cítiť priam nútení sa pridať do istej sociálne skupiny na internete, alebo sa zapojiť do diskusie ktorá rozoberá veci ktoré vás bavia. Budete mať chuť hovoriť, počúvať a dávať viac vedieť o sebe a svojich vlastných názoroch. Vy ste zvyknutí skôr pobehovať v strede a byť veľmi neutrálnymi. No tento spln vás privedie k uvedomeniu, že váš názor je niekedy viac ako byť diplomatom.

Škorpión

Frustrácia na poli vašich vzťahov a ambícia v kariére je docela náročná os na žonglovanie. Chcete uspokojiť všetko a všetkých, ale neuvedomujete si, že ak sa nevysporiadate s tým, že aj vy ako samostatná jednotka máte právo na svoje osobné naplnenie, prídete na problém. Neviem či ste si to už uvedomili, ale keď ste vy tlačení do kúta zvyčajne vytiahnete seba deštrukčné zbrane, ako prenesenú pomstu. Ale v tomto momente kedy sa formuje nový svet, netreba aby ste bodali seba, ale aby ste odstrihli všetko čo nie je pre vás skutočne autentické. Je ok povedať dosť, a je ok povedať nie. Pozor na úraz, alebo nehodu – buďte opatrní hlavne na vaše myšlienky bezmocnosti.

Strelec

Oheň a energia Leva pre vás prinesie novú túžbu na všetko čo vás v živote baví a v čom vidíte svoj vlastný zmysel života. Vyšší cieľ ktorý napĺňa vašu dušu. Taktiež sa budete potýkať s hnevom alebo frustráciou hlavne na pôde detí alebo mileneckých afér. Možno vám niekto v tejto rovine budete nastavovať extra nepríjemné zrkadlo a vám sa to nebude páčiť. Avšak ak si uvedomíte, že nie je všetko len o tom, aby život zapadal, ale že je občas treba urobiť aj niečo čo by sme si predtým nevedeli predstaviť. Nečakané akcie vedú k nečakaným výsledkom.

Kozorožec

Táto energie je pre vás trošku chaotická a otvára vám energiu delenia sa o zdroje. Niektorí z vás ak prechádzate ťažším obdobím, alebo sa súdite či hľadáte východisko z dlhov. Je nutné aby ste za seba prevzali zodpovednosť. To automaticky neznamená vinu alebo trest, či povinnosti navyše. Znamená to len toľko, že vlievate vlastnú silu do vlastných rúk a nenechávate podstatu pre váš život ležať na rozhodnutiach iných ľudí. Nie ste bezmocní – práve naopak. Spln vám prinesie toto uvedomenie do hĺbky, z ktorého vzídete zocelení.

Vodnár

Vy budete prežívať frustráciu pretože tak rýchlo ako ste sa rozbehli, tak silno máte pocit, že vás brzdia okolnosti alebo materiálna nestabilita. Potrebujete sa povzniesť a uvedomiť si, že to čo vás blokuje, hnevá alebo tlačí z vonku. Je súčasťou vašeho vnútorného mechanizmu ochrániť sa pred zlyhaním, alebo bolesťou. Nie je momentálne čas na vnútorný konflikt a preto ho potrebujete vyriešiť skôr, ako sa necháte absolútne presvedčiť, že na to nemáte. Nazrite do vnútra a pustite sa odporu. Môže vám pomôcť partner alebo manželka.

Ryby

Lev vám prináša energiu ale aj troška podpory do vašeho zdravia. Momentálne ak máte nejaký problém, treba si uvedomiť, kde prekračujete vlastné limity, a zdroje vašeho tela. Ak sa premáhate či umárate negatívnymi očakávaniami vo vašej mysli sa tvorí jed, ktorým neuľahčujete telu jeho funkcie. Pozor aj na frustráciu v práci alebo vo svojom dennom typickom živote. Budete viac citliví na to, ako na vašu pomoc alebo vaše komentáre reagujú ostatní. Skúste ubrať z kritizovania, len skúste pochopiť, že niekto nepovažuje vašu radu za pomoc, ale za symbol že sa má zmeniť a môže vám to vytvoriť emočnú priepasť medzi vami a priateľmi, či kolegami.


Vaša Altair

www.altairastrology.com

FB a IG - @altairastrologyKomentáre