Prvé novoročné horoskopy

Drahí Hvezdári,

Vitajte, v novom kalendárnom roku 2021! S novou číselnou vibráciou a energiou,
sa spolu opäť púšťame cestou-necestou s kompasom z hviezd.
Mojou víziu pre nás všetkých je, aby sme sa ponorili viac do vnímania seba samých, dali priestor novým možnostiam, novým ľuďom a dobrodružstvám. Aby sme vykročili za vlastné limitujúce hranice a posunuli sa cez našu konfortnú zónu. Skúsme menej premýšľať a viac cíťme srdcom.

Počúvajme pritom našu intuíciu a nebojme sa prešľapov alebo zlyhaní. Rok 2021 nám prináša vibráciu Alchymistu a spojítko medzi hmotou a duchovnom. Nazývam ho metafyzický rok transmutácie.

Z toho čo máme vytvoríme niečo nové. Viem, že niektoré mesiace budú náročné a možno sa opäť ocitneme v limitáciách. No práve to, bude momentom v ktorom sa ukáže naša vynaliezavosť i húževnatosť. Astrologicky, je číslo 5 pripojené k domu Leva a Slnka v ktorom nutne potrebujeme radosť, smiech, zábavu a pozitivitu. Ako je nám dobre známe, až tlak vytvorí diamant. Až problém ukáže silu. A až bolesť otvorí cestu k vyliečeniu. Pustime sa teda do tohto roka spoločne a začneme tým najsilnejším a najdravejším hneď na úvod. Marsom. Mars tento týždeň prechádza do Býka po pol roku v Baranovi! Poďme sa teda teraz pozrieť, čo to pre nás prináša.
Vždy si najprv čítajte Horoskopy pre svoj Ascendent, pretože sú najpresnejšie. Potom pre Slnko a Mesiac, aby ste získali kompletný obraz.

Baran

Mars v zemi je pre vás vhodnou energiou dopracovať sa k hmotným zdrojom. Môžete svojou aktivitou a seba presadením sa vytvoriť novú možnosť zhmotnenia financií. Váš prístup k tomu čo vlastníte sa môže vyformovať viac k hľadaniu a generovaniu stability. Budete chcieť vytvoriť trvalý prísun hojnosti bez toho aby ste podliehali neustálim zmenám. Taktiež si budete schopní vydiskutovať vlastnú hodnotu alebo ohodnotenie od iných. Mars vás popoženie do fyzickej aktivity a možno vám zachutí aj štipľavejšie jedlo. Pozor na konflikt s partnerom alebo manželkou o financie.

Býk

Mars vstupuje do vášho znamenia a prináša vám obrovskú silu, energiu a vôľu do života. Budete povzbudení k presadeniu si svojej novej cesty. K uskutočneniu vašich zámerov a vyskúšate si aj zacieliť vyššie, ako doposiaľ. Ak sa venujete športu vo všeobecnosti môžete mať obrovské posuny v tréningu a výsledkoch na fyzickej úrovni. Skvelý čas na vyformovanie tela a zbavenie sa všetkého čo vás na vašej ceste spomaľovalo. Budete pociťovať odhodlanie, vytrvalosť a chuť dobiť svet. Pre svoje okolie bude dokonca viac sexi a atraktívni.

Blíženci

Mars v Býkovi vám prinesie podvedomé uvoľňovanie stresu a hnevu cez sny, môžu veľmi živé a možno aj nepríjemné, podľa toho, ako citliví ste. Všeobecne môžete mať problém vypnúť a zrelaxovať, pretože budete mať veľa energie, ktorú akoby neviete vyčerpať. Pozor na to aby ste neprehliadli nejaké zdravotné ťažkosti, ktoré by vás mohli dostať do nanúteného relaxu. Dbajte na všetko co pociťujete a vnímajte sa intuitívne tak tiež, ako aj spirituálne. Mars v zemi vám tiež zmanifestuje dovolenku alebo čas osamote.

Rak

Mars v Býkovi prináša možnosť zarytých názorov a ich výmenu v spoločnosti alebo na sociálnych sieťach. Ak môžete zdieľajte svoj názor len vtedy, ak sa nechcete zamotať do konfrontácií. Môžete byť ostatnými veľmi frustrovaní a nebudete mať s nimi trpezlivosť. Bude vhodné pri problémoch s ostatnými, aby ste mysleli na to, či vám to stojí za námahu alebo nie. Stanovte si pevné hranice s vonkajším svetom, aby ste sa neocitli v zóne nevhodnej spoločnosti, ktorá vás bude utláčať.
Iní z vás budete motivovaní vydobyť si postavenie v spoločnosti a vytvoríte si verejný image.

Lev

Pre vás je Mars v Býkovi trošku negativisticky obrátená frustrácia smerom na vašu reputáciu, verejný profil alebo prácu. Ak máte nad sebou nadriadených dávajte si pozor na zbytočné ego a pretláčanie svojej vôle. Ak máte v živote niekoho kto sa naváža do vašej povesti alebo vás uráža v práci, dbajte na to akými zbraňami sa budete brániť. Na druhej strane ak ste v pozícií vedúcej toto je čas na zmobilizovanie všetkej energie a raketového vystrelenia. Ostatným budeme evokovať silu, moc, energiu a inšpiráciu dosiahnuť ciele v krátkom čase a za extrémnych podmienok.

Panna

Mars je vám v Býkovi nápomocný v zápale si rozšíriť vaše obzory. Budete prinútení okolnosťami utriediť si svoje názory na život. Vzdelanie a smerovania nie len seba ale aj okolia. Budete prebudení do spirituálnych sfér možno aj cez konflikt v hmote alebo konflikt vo viere v ktorú ste doteraz vkladali všetky nádeje. Bude to však pozitívny rast a zmena. Prinesie vám jasný náhľad na budúcnosť. Iní z vás sa môžete opätovne vrátiť do školy alebo sa vydať na cestu za hranice, vďaka čomu zistíte. Že neexistuje lepšia škola, ako skúsenosť.

Váhy

Mars v Býkovi je pre vás energia, ktorá otvára rozšírene témy vašej rodiny, tie, ktoré nie sú na oko viditeľné. Trošku obrany, sebazáchovy a šetrenie svojej energie by sa vám hodilo. I keď sa môžete opätovne dostať do situácie rodinného terapeuta, ktorá nastolí poriadok medzi stranami v konflikte.
Tu sa však naskytuje otázka, nemáte aj lepšie postavenie v rodine, ako iba toto? Boj o kľud, a vlastné miesto sa môže vyformovať, ak iní budú šliapať po vašich osobných spúšťačoch stresu.

Škorpión

Pre vás je pozícia Marsu trošku konfliktná a problematická. Vyžaduje od vás hlbšie zamyslenie odkiaľ prichádza váš vnútorný hnev a sebaobrana. Na jednej strane budete prebudení vášňou a aktivitou, no na druhej vás rovnako tak objekty vášho záujmu budú dovádzať k šialenosti. Bude to výzva, aby ste pochopili dynamiku v sebe cez nich, ako pri pohľade do zrkadla. Netlačte sa do záväzkov na, ktoré nie ste pripravení, alebo len preto, že na vás niekto vyvíja nátlak. Tiež sa vyvarujte manipulácií, sú aj iné cesty, ako docieliť svoje.

Strelec

Mars v Býkovi je pre vás trošku menej zaujímavou energiou, je zložité pre vás sa na ňu napojiť. Je to tak trošku nuda. Avšak energiu Marsu môžete vynikajúco vyjadriť v starostlivosti sa o svoje telo, jedálniček a prácu. Okrem tohto si dajte pozor na zdravie a neprepínajte sa do práce a neprekračujte svoje limity. Môžete byť náchylnejší na infekcie, horúčku alebo drobné nehody, ako porezanie sa a podobne. Tento čas môžete využiť na tréning domáceho miláčika, alebo vyformovanie nových denných rutín. Zdokonaľovanie sa v tom čo viete a čo vás baví vám môže priniesť pokrok a lepšiu zručnosť.

Kozorožec

Mars vám prinesie veľa kreatívnej energie a budete potrebovať svoje nápady držať na uzde, aby ste si toho nenabrali viac, ako je potrebné. Venujte sa porozumeniu, že menej je viac. To, že niečo môžete urobiť, neznamená nutne, že musíte. Mars vo vašom elemente vás bude postupne vyživovať vitalitou a nebudete mať núdzu ani o intímne príležitosti. Skúste sa okrem práce venovať aj zábave. Viem, že pre vás to možno znie, ako zbytočnosť avšak, pri uvoľnení sa dosiahnete vyššiu energiu v ktorej vám inšpirácia príde aj sama. Potom využijete všetko čo máte na dotiahnutie veľkých vecí. Postupne, ale isto.

Vodnár

Mars vám prináša energiu a silu venovať sa domácim projektom, ako je výstavba, prerábka alebo iné dekoratívne činnosti vo vašom obydlí alebo bytov iných. Ak pracujete vo výstavbe, je to váš pozitívny čas na úspechy a dokončenú prácu aj naprik frustrácií ktorá príde. Ak si s niekym práve budujete zázemie alebo emocionálnu stabilitu budete potrebovať trpezlivosť. Málokedy ju máte pretože ste veľmi elektrickí a máte jasnosť v tom čo chcete, avšak dajte čas iným na pocítenie toho čo chcú oni. Niektorí z vás sa môžete v tomto období aj presťahovať alebo nasťahovať niekoho nového k sebe.

Ryby

Mars je pre vás dosť silnou energiou a v zemi pre vás predstavuje podporný aspekt. Zvýši vám mentálny impulz, celkovú logickú aktivitu a odôvodňovanie. Vyformujete si alebo si podporíte myšlienkové nastavenia okolo priateľov, súrodencov či susedov. Mars vám podporí silu slova a vy sa budete až čudovať kde beriete tú obrany schopnosť. V prípade provokácie si nedáte servítku pred ústa a vypustíte dlho potláčaný hnev alebo zaútočíte na tých, ktorí si budú dovoľovať. Pozor na konflikty pre meškanie.


Prajem vám krásny prvý týždeň v novom roku ♥Pripravila Vivian Altair

AltairAstrology.com

IG FB : @AltairAstrologyKomentáre