Horoskopy od 21.12.2020

Milí čitatelia.

Už po druhý krát s vami prežívam Vianoce a píšem pre vás Vianočné Horoskopy. Veľmi sa teším, hlavne na tohto ročné predpovede, pretože je v nich kus obrovského potenciálu a svetla, ktoré verím, že sa dotkne aj vás. Nielenže ste sa dnes ráno zobudili do Slnovratu, ktorý predpovedá príbytok svetla a naznačuje symbolicky, že zlo je porazené dobrom. Taktiež sa nám Slnko, posunulo do Kozorožca,o čom sme si písali minulý týždeň v predstihu. Teraz sa chcem zamerať na najsilnejšiu zmenu za posledné roky. Sociálný Saturn a Jupiter, sú už spolu na oblohe vo vzdušnom zanemní Vodnára a my sa teraz pozrieme, v akej oblasti nás to začne vibrovať do vyššej frekvencie a oslobodzovať nám okovy z rúk. Ako kolektív sa taktiež posúvame dopredu míľovým ktorok a uvidíte, akú rapídnu rýchlosť naberie vedomé prebúdzanie sa u ľudí okolo vás. Sme v tom spoločne a každý individuálne tvoríme nové more ktoré vyformuje nový svet. Kde nám Saturn a Jupiter zasiahnu?

Samozrejme ako vždy, si Horoskopy čítajte pre svoj Ascendent, Slnko a Mesiac pre kompletný obraz.


Baran

Pre vás Jupiter a Saturn prináša dvojakú energiu. Najprv sa v nej budete cítiť neisto a budete premýšľať, ako uchopiť túto novú éru. Avšak svojou kreativitiou sa naladíte rýchlo a dokonca vám táto energia začne pomáhať v nájdení vašeho osobného spoločenstva. Odrazu pochopíte, že svojou jedinečnou silou, autonómiou a slobodnou vôľou sa ponášate na Vodnára. Objavíte v ňom svojho spojenca. Začnete spoločne tiahnuť do rovnakého smeru a za rovnaký cieľ. Budete sa dostávať do pozícií vyššej moci, aby ste spolu s novými ľuďmi po svojom boku zaviedli prvé zmeny ako aj v súkromnom živote, ale aj pre našu spoločnosť. Budete tá inšpirácia, ktorá bude vedieť pohnúť masou ľudí, ak zacítite možnosť slobody, ktorá vám tak chýbala. Spoznáte dôležitých ľudí a dostanete sa k svojej rodine duše. Nájdete svoje miesto vo svete a patrične uchopíte svoju moc.


Býk

Pre vás táto sociálna zmena bude viac náročná, frustrujúca a budete prežívať náročné obdobie zmien, ktoré sa vám nebudú páčiť. Vodnárska energia, bude tlačiť na vašu kariéru a vaše všeobecné vnútorné hodnoty o tom ako má svet fungovať. Mnohí ste v ňom len nedávno našli isté uplatnenie a už sa toho znova musíte vzdať. Vnútorne budete tí, ktorí budete odolávať zmene najdlhšie. Vám sa páči aj svet v akom žijete a neviete si predstaviť, ako to bude vyzerať, keď sa zbavíte základných vecí, ktoré vás v živote smerovali. Je to, ako držať kompas, ktorý konečne funguje a potom ho musieť odhodiť. Preto by som vám radila, aby ste skúsili postupne otvoriť svoju myseľ novinkám a začali si aktívne manifestovať a budovať smer akí chcete vy sami. Namiesto čakania, čo sa zrúti a potom to oplakávali. Už na to nie je čas. Urán vo vašom znamení vám sice búra pevnú pôdu pod nohami, ale Saturn vám bude pomáhať prijať nové pravidlá a zakoreniť sa v živote.


Blíženec

Tak vy sa, ako vzdušné znamenie ponesiete na vlne Vodnára ako čajka na oblohe. Budete tí, ktorí okamžite príjmete nové ideológie a budete za ne orodovať.Budete tí, ktorí si splníte svoje poslanie odovzdávačov správ ako kedysi Hermes a všetko, čo sa udeje vo vašom okolí sa bude dozvedať kopa ďalších ľudí. Dostanete sa do úlohy študentov a učiteľov naraz, kedy budete smerovať iných k tým správnym informáciám a k správnym zdrojom. A nie len informačno energetickým, ale aj hmotným. Vy teraz budete maž obrovskú radosť, pretože pocítite zmysel toho, čo robíte a svoju úlohu v distribúcií a spájaní ľudí. Využijete všetky kontakty, ktoré v živote máte a budete učiť ostatných, ako sa komunikuje, na novej úrovni. Ako sa budujú vzťahy a, ako sa správe prenášajú správy a vedomie. Vy ste niečo ako mladší súrodenci Vodnára, a preto budete jeho pravou rukou v novom svete.Rak

Pre vás je táto energia takmer cudzia, pokým nemáte nič iné v Horoskope, čo by vám pomohlo túto energia pochopiť a precítiť, budete sa musieť spoľahnúť na svoju magickú intuíciu a pozerať sa na zmeny cez podvedomie. Pre vás bude slobodný svet podnecovať traumu separácie z dectva, strach z oddelenia a chladu v novej ére. Je práve pre toto očakávané, že budete hrať mŕtvych chrobákov a dúfať, že sa nič nezmení. Avšak milí Raci. Nebojte sa. Každá minca ma dve strany a vy si môžete vybrať, s ktorou stranou budete narábať. Pripravte sa na jazdu do vašeho podvedomia, kde budete pomocou Saturnu hľadať svoje strachy a seba deštrukčné limitácie. Keď porozumiete svojom blokáciám Jupiter vám ich pomôže krásnym a jemným spôsobom zahodiť do starého sveta. Budeme vás potrebovať v tom novom a je esenciálne, aby ste sa aj vy chceli pridať k nám a tvorili to, – čo by inak nebolo – ľudské puto.


Lev

Pre vás tento posun taktiež nebude ľahký. Ste jediné znamenie, ktoré stojí v priamej opozícií Vodnárovi a je to teda hlavný a priami triger seba samého. V ktorom sa, ako v zrkadle musíte dívať na všetko, čo ste sami v sebe pochovali a vytáča vás to do nepríčetna. To, ako dlho s tým budete však bojovať je len a len na vás. Ak si myslíte, že vyhráte nad vlastným tieňom, musí vám už teraz byť jasné, že stratíte nie len čas, ale aj energiu, ktorú by ste mohli využiť, aj lepšie nebyť vášho ega a odporu. Pochopte, že, čo nechcete nemôžete napádať a ani voči tomu bojovať. Je to zrážanie do steny, s ktorou energeticky nepohnete. Namiesto toho budete v novom svete tí lídri, ktorí udáte vzťahom ako takým novú taktovku. Budete nám všetkým inšpiráciou, ako sa naozaj odpovedá na volanie srdca a aké aktivity a činy sú hodné cti a rešpektu. Pozrite, máte žolíka v rukáve v tejto ére, želám si, aby ste ho našli, kým budete celkom bez ohňa.


Panna

Pre vás je táto nová energia tak isto celkovou neznámou, ak nemáte v Horoskope nič, čo by vám dávalo vzduch alebo vás spájalo s Vodnárom. Tak či onak vašim východiskom z chaosu, ktorý u vás môže nastať, je vaša planéta Merkúr. Vyšlite svoju myseľ na prieskum. Všetko nové čo sa začne vo svete aj vo vašom okolí diať skúste stretnúť so záujmom dieťaťa. ‚ Čo ak ? ‘ Táto otázka by vám veľmi mohla pomôcť, aby ste sa vedome otvorili novej energií a z nevedomia sa nezačali vibrovať nazad do toho, čo už máte dobre vychodené. Viem, že možno budete v nekomfortnej zóne, ale tak či onak ste práliž inteligentní a dokonalo vnímaví, na to, aby ste nedali šancu osobnému rastu. Veď je to vaša najsilnejšia stránka a teraz ju môžete naplno použiť a potom asistovať tím, pre ktorých to bude náročné. Ste spojítko, ktoré bude dôležité v medicíne. Vy a vaše schopnosti rozpoznať psychosomatické problémy mysle a emócií v odraze tela a hmotných ťažkosti, budú skvostom tejto éry.


Váhy

Hurá, pre vás nadchádza obdobie svetla. Vy máte s Vodnárom najviac spoločné. Hlavne, čo sa týka túžby po rovnosti v právach pre každú osobu na svete. A bez výnimky. Mnohí ste na tom pracovali vo svojich osobných životoch na rôznych úrovniach, ale teraz dostanete pomoc z Vesmíru, aby sa všetko pohlo v obrovskom smere. Budete sa cítiť, akoby sa konečne vynorila spravodlivosť a dobrota ľudí. Budete zastupovať tú esenciálnu zložku vzduchu, ktorá budete bojovať za práva ľudí a sociálne reformy. Nebudete sedieť doma a čakať, kým sa niečo zmení. Budete ľavou rukou tejto éry spolu s blážencom a povediete trasformáciou tou milosrdnou, jemnou a diplomatickou cestou. Na osobnejšej úrovni nájdete svoje každodenné slnko, ale aj svoj romantický život a rodinné požehnanie. Mnohí zmeníte povolania na voľné živnosti alebo vstúpite do oblastí, ktoré sa budú priamo týkať radosti zo života.
Škorpión

Vy podobne, ako Raci a Býci budete frustrovaní touto novou dobou. Sociálne normy, ktoré sa vývinu, vás budú zasahovať do riešenia si rodinnej štruktúry. Do uvedomovania si potreby znova všetko transmutovať, avšak to by ani tak nebol problém, pokým by ste však nemali pocit, že je vám táto zmena nanútená zvonku. To samozrejme trigeruje tú najhoršiu emóciu, ktorú môžete, ako Škorpióni prežiť. A tou je bezmocnosť. Preto vám rovno chcem povedať, že bude to iba uhol pohľadu. Nie ste naozaj bezmocní pokým sami seba takto nevidíte a nepociťujete. Namiesto emocionámeho tlaku, skúste využiť aj váš Mars. Mars je sila, ktorá pramení v vášho vnútorného uvedomia, že život a aj jeho zmeny ste si vybrali vy sami svojou slobodnou vôľou. Nie je vo svete naozaj nič, čo by vás tlačilo ku stene. Toto uvedomenie, by mohlo nakopnúť vaše Pluto, ktoré sa postará o vaše prispôsobenie sa a funkciu v novom svete. Možno vám to chvíľku potrvá, ale ja viem, že sa uvidíme na druhej strane ;)


Strelec

Vy nasadnete na energiu Vodnára asi najlepšie. Budete prví v línií, ktorú sa pustíte starých myšlienkových vzorcov, spôsobov správania, názorov, aktivít, známych, ľudí či prehodnotíte svoje priateľstvá a rodinné vzťahy. Ak sa niekto nepridá k slobode ani sa neotočíte. Posmerujete priamo do svetla a budete proste veriť, že raz sa zobudia aj vaši pozostalí… čakali ste veľmi dlho na tento prerod, a preto, budete nadšení pri prvých úderov nového sveta. Sociálna reforma bude vaša nová hymna. Dokonca si myslím, že vám bude prosperovať akýkoľvek nový malý biznis, ktorí založíte, pretože práve vzdušný Vodnár vám prinesie možnosti a aj nových ľudí do života, s ktorými zodvihnete kotvy. Oslobodíte sa od starého ja, ako prví a budete svojim príkladom a novým žiarivým ohňom inšpirovať aj ostatných.


Kozoroh

Pre vás sa na prvý pohľad stane niečo čomu nebudete ani chcieť uveriť. Zrazu budete oslobodení z ťažkých lekcií, ktoré ste si dokončovali do poslednej chvíle. Nebudete sa už babrať s ťažkosťami alebo ľuďmi, ktorí nezdieľajú vašu víziu do budúcnosti. Vám aj napriek tomu, že ste zemské znamenie táto zmena prospeje, pretože progresívne je každí Kozorožec – Vodnár alebo v osobnom Horoskope máte Venušu či Merkúr v Strelcovi, alebo Vodnárovi. Takže váš vnútorný duch slobody a humanitárnosti, sa preberie k životu a vy nájdete ´dašľí zmysel svojej existencie. Pocítite obrovský vietor do svojich dní a od Vondára budete na nerozoznanie. Budete noví bojovníci za nový svet, hoci to z časti znamená stratiť kúsok seba. Ste skutoční revolucionári a svetlo, ktoré v sebe objavíte pomôže slabším. Taktiež, všetko najlepšie k vašim Narodeninám, nezabúdajte je podstatné robiť len to čo milujete deň pred, v a deň po vašich Narodeninách. Veľa zdravia ♥


Vodnár

Tak, čo vám poviem. Otvára sa pre vás rok, ktorý zmení váš svet. Vy a vaše sny, ciele, plány, schopnosti, biznis ...proste všetko. Neviem si ani len predstaviť, čo sa dozviem, že ste dokázali takto o rok alebo dva. Budete niekto celkom nový a ani ja a, ani nikto iný nevieme, ako to bude vyzerať. Len viem, že práve na vás teraz stojí to, ako naša spoločnosť bude vyzerať a kam sa posunieme ďalej.

Takže teraz vás celý Zodiak potrebuje vo vašej prirodzenej integrite, pravde a čistote. Vytiahnite zo seba to na, čo ste sem prišli, a to, čo ste celý čas držali pod pokličkou, pred pocit, že sem, na tento svet nepatríte. PATRÍTE a teraz ste to vy, ktorý nám ukáže, ako žiť. Vy nás naučíte, ako byť ľuďmi. Ako sa k sebe správať a priblíýite nám samotné Hviezdy.

Ryby

Pre vás je toto istým spôsobom dávno očakávaná symbolická smrť. Púšťate sa svojho žezla s gráciou a prenechávate svet v rukách nového panovníka. Rozpínate sa do Vesmíru a pomaly vás nebude ani vidieť akí transcendentálni budete. Šťastní vo svojom novom vysnenom svete, poletujúc ako meditačný balónik sem a tam. Ste tí, ktorí nás pripravili na prechod týchto ér, tí, ktorí ste nás naučili, ako vnímať dušu a, že jej existencia je hmatateľná, práve cez nesebecké skutky a bezpodmienečnú lásku. Vám rybám patrí veľké ďakujem… za nás všetkých. Tento mesiac si zaslúžite relax, kľud a pokoj. Je to pre vás zaslúžený oddych, v ktorom môžete splynúť s dušou Vesmíru a zregenerovať sa.Milí moji, prajem Vám všetkým tie najkrajšie, najsveteľnejšie kozmické Vianoce.

Ďakujem vám , za to, že ste počas celého roka, čítali moje Horoskopy a verím, že v novom roku 2021 si znova vyberiete môj sprivodný hlas za svoj pomocný.


Vaša Vivian Altair ~


Komentáre