Horoskopy od 23.11.2020

Milí čitatelia, znova sa dostávame do obdobia Zatmení. Ako iste viete z predošlých článkov, zatmenia sú jedným z najdôležitejších Astrologických eventov. A ich pôsobenie je v rozmedzí troch až šiestich mesiacov. Majú na svedomí obrovské osudové pohnutia, zvraty a neočakávané prekvapenia. Tento krát začíname s Lunárnym čiastočným Zatmením priamo na Spln! Bude to však práve ten Spln v ktorom dostaneme od Vesmíru predčasný vianočný darček. Niektorím z vás sa už isté veci mohli udiať, kedže táto energia prichádza postupne a tí z vás viac otvorení a naladení, ste si už mohli pritiahnuť výsledky. Ostatní z nás máme ešte prekvapenie pred sebou. A prečo hovorím o darčeku? Mesiac v Splne sa bude totižto priamo nachádzať v spojení s Dračou Hlavou! Vtedy sa aktivuje naša Darma a za všetku našu snahu by sa nám malo zmanifestovať niečo čo nás poteší. Môže to byť v akejkoľvek forme a podobe, preto je podstatné mať oči na stopkách. Pôsobenie tohto Ztamenia bude približne tri mesiace, ale nečudovala by som sa, ak sa niečo super k nám dostane priamo okolo týchto dní!

Tento Spln a Zatmenie sa najviac dotkne tých narodených okolo 6-7-8-9-10 stupňa Mutable Znamení čiže so Slnkom, Mesiacom alebo Asc Blíženca, Strelcovi, Panne alebo Rybách. Taktiež tí z vás, ktorí máte osobnú planétu v Blížencoch na stupňoch 6-7-8 -9-10. Taktiež sa pozrite, kde vo svojom Osobnom Horoskope máte Blíženca, Strelca, Ryby a Pannu. Nasledovné Horoskopy si čítajte pre svoj Ascendent, Mesiac a Slnko.


Baran

Môžete sa dočkať nečakaných vylepšení, zmien alebo zvratov k lepšiemu v oblasti vašich priateľov, súrodencov, biznisu, cestovania. Niektorí môžete dostať nový bicykel, auto alebo korčule, môžete si zmanifestovať výlet, alebo zájazd kam ste už dlho chceli ísť. Poprípade môžete nejaký vyhrať. Taktiež niečo pozitívne môže prísť od vašich priateľov alebo širšej rodiny, čo vám vyčaruje úsmev na perách. A v neposlednom rade sa vám môže niektorým podariť perfektne odpáliť novú marketingovú kampaň alebo sa pohnúť do nových sfér s vašim biznisom, alebo úspešne dokončiť nejaký kurz či vzdelávanie.


Býk

Môže sa vám podariť zmanifestovať si svoje priania v oblasti hmotných vecí, môžete dostať obrovský hodnotný hmotný dar alebo sa dostať do materiálneho toku, ktorý vám zabezpečí pocit bezpečia, kľudu a pokoja v duši. Môže to byť váš vlastný nápad alebo pomoc od partnera. Niektorí z vás dostanete prácu, na ktorú ste sa hlásili alebo dostanete možnosť si kúpiť vlastný byt, alebo vám bude schválená pôžička na dom. Každopádne vám to pomôže s materiálnymi prostriedkami v najbližšom čase a vaše strachy či obavy sa tým rozplynú.


Blíženci

Pre vás tento nebeský čarodejník pripravil to najžiarivejšie prekvapenie. Niektorí už ho vnímate skôr, pretože ste celkovo obdarovávaní Dračou Hlavou vo vašom znamení, avšak teraz dostanete akýsi bonus. O čom ste snívali, ale možno ste si na to doteraz nenašli čas alebo priestor. Hlavne sa to bude týkať vašeho vnútra. To, ako seba vnímate, kým ste, ako pôsobíte na ľudí a, ako sa stretávate so životom. Vzťah vy a vesmír sa posunie dopredu a mnohí z vás zažijete absolútny zvrat vašeho osudu. Ako, keď obrátite veľkú raketu na nový cieľ. Bude to super, pretože budete mega nadšení a nebudete vychádzať z údivu. Niektorí z vás sa dáte na obrovskú vizuálnu premenu.


Rak

Pre vás sa chystá niečo zmanifestovať v nehmotnej spirituálnej oblasti. Možno, teda nebudete hneď nemusíte vidieť hmotný výsledok, ale budete cítiť obrovský duchovný posun. Samozrejme, že si z neviditeľného sveta môžete zmanifestovať rekreáciu, dovolenku alebo uzdravenie možno dlho trvajúcej fyzickej, alebo mentálnej záťaže. Ako magickým prútikom sa to rozplynie do vzduchu. Môžete v snoch pochopiť svoje najdôležitejšie životné otázky alebo sa prepojíte s niekým, kto tu už nie je a pochopíte, že život nekončí. Môže sa vyriešiť aj problém s istými inštitúciami alebo sa vám udeje proste nečakaný zázrak.


Lev

Splnený sen prichádza klopať na dvere. Niečo po čom ste dlho túžili a na čom ste pracovali sa zmanifestuje. Toto je možnosť spoznať svojich soulmates alebo stretnúť osudového človeka či partnera do života, ktorý vám otvorí dvere do sveta. Do spoločnosti alebo do kruhov ľudí, v ktorých budete cítiť, že tam patríte a máte tam akési vyššie poslanie, alebo zámer. Dobre sledujte akí ľudia sú vo vašom okolí a nasledujte všetky aj tie najmenšie popudy sa s niekmy skontaktovať. Toto je čas existovania na sociálnych sieťach a nechanie svojho svetla pritiahnuť to, čo potrebujete. Poprípade tí z vás, ktorí tvoríte kreatívny projekt, môžete dostať podporu alebo sponzorstvo.


Panna

Vaše najvyššie plány a sny o vašej práci a kariére sa stávajú skutočnosťou. Tá možnosť, tá práca alebo to dané povýšenie, na ktoré ste pracovali do zmorenia je tu. Zmena alebo zlepšenie celkového statusu vo vašej kariére. Zmena vo vzťahu s vašimi rodičmi hlavne otcom, vás môže zaskočiť alebo úplne prekvapiť. Niekedy vnímam zmierenie s otcom na akejkoľvek úrovni aj hlbší posun bližšie k intimite s partnerom alebo možnosť manifestácie vhodného človeka do manželstva.Hlavne, ak máte Jupiter v 10.dome pre tých z vás teraz vnímam možnosť silného vzťahu. Tak majte oči na stopkách. Ak ste verejný činiteľ vaše právomoci alebo zodpovednosť sa zvýšia.


Váhy

Môžete sa stretnúť s ľuďmi z iných krajín a vytvoriť si vynikajúce vzťahy, poprípade vytvoriť si cestu do tejto krajiny cez týchto ľudí. Iní z vás si zmanifestujete alebo dostanete od Vesmíru nádielku, ktorá sa bude týkať možnosti sa rozrastať ako duša. Kurz, škola, online semináre, spojenie sa s novými ľuďmi, učiteľmi alebo majstrami v oblasti, ktorá vás zaujíma. Niektorí z vás si môžete zhmotniť možnosť vycestovania veľmi ďaleko poprípade niektorí z vás sa skúsite presťahovať do zahraničia. Celkovo si zmanifestujete niečo, čo vám prinesie veľké svetlo do života, nový nádej a pozitivitu.


Škorpión

Tak vám sa môže zmanifestovať spoločné financie alebo istý typ finančnej pomoci z dedičstva, vrátia sa vám isté výdaje, alebo sa vhodne dohodnete s ex partnermi, alebo ex partnerkou na tom komu, čo zostane. Ak ste v rozvodovom konaní môžete vyhrať alebo získať tú časť spoločného majetku, ktorú ste si najviac želali. Niektoré dostanete dar, darček alebo veľkú veľkorysú podporu v oblasti, kde to najviac potrebujete. Môže to byť ako hmotný smer tak aj emocionálny smer. Niektorí z vás sa odpútate od strachov, sebalimitácií alebo závislosti na niečom, alebo aj na niekom a budete môcť vykročiť do novej etapy života s čistotou.


Strelec

Pre vás toto môže byť trigerom na prehodnotenie svojich vzťahov. Tí z vás, ktorí nemáte vzťah ste práve na ceste naraziť na niekoho, kto by sa vám mohol páčiť, poprípade bol pre vás vhodný aj na dlhotrvajúci vzťah. Ak už vzťah máte toto môže byť obrovský skok v pred, akoby až bláznivý, ale budete sa cítiť, že ste pripravení a, že nie je, čo stratiť. Vaša viera vo vašu lásku bude obrovská a asi vás tak či onak nič nezastaví, keď raz v niečo veríte. Pri niektorých z vás vnímam, akoby zámenu. Čiže tí, čo ste premýšľali či ste nemali radšej zvoliť inú cestu, sa teraz vrátite tam odkiaľ ste odišli. Iní z vás, si zhmotníte nových klientov a nových priateľov. Sebauvedomenie vďaka iným vás posunie vpred.


Kozorožec

Niektorí si zmanifestujete zvieratko do svojej domácnosti. Môže vám ho niekto darovať. Priniesť alebo ho sami objavíte, hoci aj na ulici. Môžete si nájsť novú prácu, ktorá vám zmení rutinu alebo sa vám riadne uľaví ak ste mali nejaký zdravotný problém. Prídete k skvelým pracovným nápadom, novým skvelým kolegom, šéfom alebo ak ste vy zamestnávateľ, konečne môžete najať toho super zamestnanca, alebo spolupracovníka, o ktorom ste snívali. Či nájsť si asistenta. Niektorí z vás sa dočkáte manifestácie v oblasti, v ktorej ste sa dlhodobo snažili zdokonaliť. Akoby ste sa vo svojom remesle mohli odrazu posunúť míľovým krokom.


Vodnár

Vy si môžete otvoriť náruč pre nových milencov alebo romantickú budúcnosť. Môže sa vám riadne zadariť alebo dariť vo vašich kreatívnych smeroch, alebo biznise, v ktorom ste sám sebe šéfmi. Poprípade sa vám podarí založiť živnosť alebo vytvoriť veľké umelecké dielo, ktoré vás vo vašom umení posunie dopredu. Iní z vás si môžete zmanifestovať prírastok do rodiny v podobe bábätka.

Niektorí z vás máte teraz šancu na nájdenie toho, čo vás v živote najviac baví, kde sa cítite ako doma a, kde žiarite prirodzene, bez toho, aby ste sa snažili. Budete si užívate veľa zábavy, smiechu a radosti.


Ryby

Vám sa môže podariť upevniť si rodinné vzťahy, stretnúť rodinu duše alebo ak chcete kúpiť nehnuteľnosť, alebo nájsť miesto, kde sa budete cítiť ako doma. Vesmír vám zošle asi to najlepšie, čo sa dá. Vaša rodina sa môže rozrásť o dieťa, priženeného nového člena rodiny alebo podobne. Taktiež niektorý zapustíte korene v novom priestore alebo sa vám podarí nájsť miesto odkiaľ budete riadiť svoju činnosť. Zlepšenie vzťahov medzi vami a mamou sa tiež môže ukázať ako nečakaný zázrak, hlavne tí z vás, ktorí v tejto oblasti máte problém. Nájdete kľud, pohodu a vnútorný mier. Poprípade tí z vás, ktorí žijete v zahraničí sa vrátite domov.Altairastrology.com

Všetko najlepšie Strelci

Komentáre