Horoskopy od 2.11.-8.11.

Milí čitatelia, tak sme sa dopracovali do Novembra. November nám prinesie úľavu a mnoho Planét ktoré doteraz boli v Retrográde sa obrátia Direct, a konečne sa veci pohnú dopredu. Tento rok nebol jednoduchý, avšak ešte chvíľku to musíme vydržať. Dostávame hneď na úvod pomoc z Venuše, ktorá prešla do svojho domovského znamenia Váh a na svojej ceste nám prináša troška mieru do chaosu a stresu. Dostávame sa do energie, kedy sú vzťahy a Vesmírna spravodlivosť znova vo výkone služby a pozrime sa spolu do akej oblasti, vám venuša prinesie balans a podporu. Horoskopy si vždy čítajte pre vaše Slnko, Mesiac a ascendent, pre celkový obraz.Baran

Konečne po období emna nastáva chvíľka mieru, kľudu a harmónie vo vašich vzťahoch. Užijete si mier a diplomaciu a prestanete napádať jeden druhého. Toto obdobie je tu hlavne na to, aby ste nabrali dych na druhé kolo avšak to, už bude posledný úder v ktorom sa zosipe všetko, alebo nič. Môžete dostať darček alebo sa k vám vráti starý priateľ.


Býk

Ak ste doteraz stagnovali pracovne, alebo vás neposlúchali kolegovia či zamestnanci. Dostane sa vám nových príležitostí vylepšiť si nie len vzťahi na pracovisku ale aj svoje zdravie a dennú rutinu. Doprajete si viac ozdravných procedúr a uvidíte, že nie kedy vaše telo zvldáne viac ako si myslíte, keď ho udržujete v dobrom pohybe a staroslivosti. Niektorí z vás si adoptujete zvieratko, alebo dostanete jedno.


Blíženci

Ej, pre vás sa otvára šanca na nové prietľstvá, zharmonizovanie týh ktoré doteraz škrípali, alebo aj oslava s niekym na kom vám záleží. Dostane sa vám uznania za vaše pokroky a je dosť pravdepoodbné, že ak si zložíte klapky z očí všimnete si aj niekoho, kto má o vás vo vašom okolí záujem. Čo takto si dať na seba niečo pekné a opňtovať flirt :)


Rak

Tak vy sa dočkáte utíšenia frustrácie a konfiktov vo vašom bydlisku, v rodine a pravdepodobne aj so susedmi. Vaše deti, ak máte vám môžu vyznať viac náklonnosti poprípade vy im a spolu si môžete doma užiť pohodový mesiac. Ostatný sa môžete viac ponoriť do prerábky bytu poprípade si niečo v ňom vynoviť tak, aby ste sa doma znova cítili o čosi lepšie.


Lev

Pre vás prichádza obdobie kľudu, mieru a radosti vo vašich vzťahoch zo súrodencami, poprípade vzdialenejšou rodinou. Viac komunikácie, vyjasnenie nedorozumení a vyjadrenie pocitov o ktorých ste možno ani nevedeli. Nastáva čas v ktorom sa utužia vaše vzťahy a môžete niekoho alebo niekto vás obdarovať darčekom alebo listom z veľkej diaľky. Iní z vás sa môžete tešiť kreativite a dobrému písaniu či umeniu, ktoré z vás výde.


Panna

Panny moje, vám sa zadarí pekne si privirobiť, poprípade dostať novú prácu v ktorej si lepšie zarobíte. Nemusíte sa báť sa troška rozšupnúť, ak sa vám niečo zapáči alebo chcete len pre radosť. Niekedy nejde len o to, aby ste mali čo nutne potrebujete, ale seba láska je aj to, že si doprajete niečo nad štandard a potešíte sami seba. Tým dáte Vesmíru najavo, že ste otvorení v príjimaní od vonkajšieho sveta tak tiež.Váhy

Venuša je doma vo vašom znamení, hurááá. Konečne sa vám po hojdačke situácií niečo dobré dostane rovno pred nos. Váš šarm, krása, a pôvad či ste muž alebo žena sa zvýši a budete do života priťahovať nové krásne a pozitívne veci. Nových ľudí a pre niekoho z vás bude odrazom sebalásky aj novo vzniknuté partnerstvo ale rande, na ktoré ste sa dlho tešili a chytali. Ak plánujete zmenu výzoru máte zelenú.


Škorpión

Venuša je vo vašom nevedomí a na chvíľku máte pocit, že vám láska kdesi vytratila. Môže sa vám však teraz dariť vo vizualizácií a spirituálnych či duchovných sférach, poprípade si viete užiť čas o samote ponorený len do seba a nevnímajúc telefén a otravných ľudí. Niekedy je samota prínosná a tma dôležitá, aby ste hlbšie spoznali seba a zamilovali sa aj do tých sfér ktoré považujeme za životu bežné.


Strelec

Tak prišlo na vás, splnené túžby alebo sen sa blíži práve k vám. Niečo ste si želali a Vesmír si povedal, že vám to spustí na bielom povrázku a púdrovom obláčiku. Dajte do toho maximum. Niektorí môžete práve teraz a potom ešte v Decembri stretnúť dôležitých ľudí pre váš život. Spojencov, sponzorov alebo dokonca spriaznenú dušu. Neunáhľujte sa však k krokmi vpred, a počkajte s veľkým wow do 2021.


Kozoroh

Tak, financie, prestíž a pomoc sa obracia vo vašej kariére priamo k vám. Niekto sa objaví a poskytne vám pomocnú ruku, alebo vám dá možnosť zlepšiť si svoj kariérny rast, posunie vás dopredu. Iní môžete zlepšiť svoje vzťahy s šéfom alebo nadriadenými a oni si vás konečne všimnú a dajú vám odmenu za dobre vykonávanú prácu, alebo vás povýšia na nový post.


Vodnár

Pre vás prichádza obdobie mieru medzi vami a svokrovcami, poprípade učiteľmi a Bohom. Môže sa vám zlepšiť alebo upevniť vaša viera či ideológia a naberiete stratený smer v živote alebo sa vám vytvorí nová štruktúra morálneho kódexu a viero vyznania. Niektorí zistíte , že si môžete dovoliť kurz alebo školu ktorú by ste radi absolvovali alebo vám niekto dá možnosť vycestovania či presunu na miesto v ktorom sa vám duchovne uľaví a naberiete nové svetlo.


Ryby

Tak ak ste doteraz čakali, že vám niekto splatí starý dlh, vráti sa vám dvojnásobok. Na druhej strane máte možnosť sa nechať chvíľku rozmaznávať ostatnými a budú sa o vás starať. Nezabudnite si to užiť a neprehadzujte si rolu, hneď po prvom momente. Prichádza tiež možnosť, že sa trošku pomeríte so svojimi zlozvykmi, a dokážete sa ich aj v dobrom zbaviť a oslobodiť sa od sebadštruktívneho nastavenia a správania.


Napísala

AltairAstrology.com


Komentáre