Horoskopy na Nov vo Váhach

Milí čitatelia. Opäť tu máme Nov uprostred mesiaca. Tento Nov nám však neprináša absolútny nový začiatok. Momentálne sme odštartovali Október so Splnom, ktorý na jednej strane ukončil spôsob akým ste žili doteraz. Bol tam zainteresovaný Mesiac v Baranovi a pocit hlboko vo vnútri nás, že je čas na seba realizačnú zmenu. Pokrok a posun v našom vnútri bližšie k tomu, kým naozaj sme a, čo naozaj chceme pre seba narozdiel od toho, čomu sme doteraz obetovávali a prispôsobovali náš život. Teraz sa blížime do novu, kde sa Slnko aj Mesiac spojá a budú v opozícií s Marsom. Venuša v opozícií s Neptúnom, Merkúr v opozícií s Uránom a táto energia nebude ľahká na navigovanie. Nepúšťajte sa do vojen s ostatnými a neunáhľujte sa konať v návale hnevu alebo vášne. Udržiavajte chod vecí a vyčkajte na posuny do jednoduchších energií. Neznamená to, že máte pasívne sedieť a čakať čo sa udeje, je to skôr myslené, tak, že mašina je už v chode a teraz netreba radikálne pridávať do kotla. Takže tí z vás narodení medzi 10 až 20 dňom znamení Váh, Barana, Raka a Kozoroha tento Nov pocítite najviac.

Samozrejme aj tí z vás ktorí máte na 22-23-24 stupňoch týchto znamení Slnko, Mesiac alebo Asc!

Horoskop si treba vždy prečítať pre Slnko, Mesiac a Asc pre celkový obraz. A pozrieť si kde presne sa bude nov odohrávať vo vašom osobnom Horoskope.


Baran

Pre vás sa nov odohráva priamo vo vašich partnerských vzťahoch, manželstve a s ľuďmi, ktorí sú vo vašom živote už dlho. A Mars je priamo vo vašom osobnom znamení. Toto môže byť práve pre vás veľkým spúšťačom vyrovnávania si vzťahov. Pozor, aby ste neboli veľmi extrémistický a nepresadzovali ste si svoje, len na báze pocitu, že všetko musí byť podľa vás inak to znamená, že vás niekto ovláda. Že strácate seba na úkor ostatných ľudí. Preskúmajte svoje momentálne nastavenia vo vašich vzťahoch a nájdite tretiu perspektívu a tretie východisko z dvoch protichodne vyzerajúcich strán. Ak máte Asc v Baranovi pozor na bitky a ublíženie na zdraví. Aj zle namierená facka dokáže narobiť viac problémov, ako by ste si mysleli.


Býk

Váhy sú vaša sesterská energia, a preto budete pociťovať uvoľnenie. Čo sa týka zdravotného hľadiska, môže sa vám konečne uľaviť starý problém alebo sa vám podarí vyrovnať si zdravie orgánov vhodnou stranou a novým režimom, na ktorý môžete práve nabiehať. Ak cvičíte a zmenu ste započali tak pred mesiacom, teraz uvidíte prvé ťažko vybudované výsledky. Môžete si nájsť novú prácu alebo sa zoznámiť s novým kolegom či najať si pomocníka do domácnosti, či asistenta do vašeho biznisu, či práce. Dobre prskúmajte detaily toho, čo cez deň robíte a odstráňte všetko, čo vás zbytočne stresuje, čo vás oberá o radosť a hlavne o pocit rovnováhy. Možno sa vám to teraz nezdá, ale uvidíte, že čosi, predsa len nájdete. Ak ste premýšľali o novom zvieratku, je super čas si ho zaobstarať.


Blíženci

Tento nov je pre vás nápomocný a vnesie vám pozitivitu, svetlo a nový posun, čo sa týka vašeho osobného sebaprejavenia, čiže ak navštevujete isté krúžky alebo máte chuť na nové hobby, čo by vás dostalo do relaxu po práci toto je super čas. Niektorí z vás sa nájdete v novej príležitosti začať si románik, avšak dbajte na to, aby ste daného človeka nezavádzali pokým je Venuša v opozícií s neptúnom, mohla by sa táto krátka aféra skončiť aj negatívne, napríklad nepríjemný odpor pri rozchode alebo prílišné očakávania príliš skoro. Skvelý čas na relax a možno aj povyrazenie si či oslavu. Nemusíte mať na to špeciálny dôvod, proste život. Iní z vás sa možno dozviete, že vás bude v domácnosti o jedného viac.Rak

Vám tento nov zasahuje priamo do rodiny a môže priniesť frustráciu medzi vami a ľuďmi, s ktorými bývate, až budete musieť nastaviť jasné hranice. Skúste nepregĺgať emócie a potom ich naraz na druhého vyšplechnúť, bolo by to veľmi emocionálne a nepríjemné obdobie so zbytočným emočným šokom. Naopak skúste si dopredu nachystať v hlave, čo by ste chceli, aby sa u vás doma stalo alebo zmenilo a predložte tento nápad na papieri v okamih kedy je prívetivejšia atmosféra. Použite chlad a striedmosť vášho opozitného znamenia Kozoroha poprípade požiadajte tretiu osobu o radu. Niektorí z vás však môžete využiť tento tlak novu a Marsu na osamostatnenie sa ak ste doteraz boli leniví alebo ste mali strach opustiť hniezdo. Niekedy nás Vesmír musí dostať von z maminho hniezda iba kopačkou a potom si uvedomíme, že ste to celý čas potrebovali. Pozor na konflikt s matkou alebo ženskou figúrou.


Lev

Spočiatku sa nov bude javiť ako problematická energia pre vás a vašich príbuzných alebo súrodencov či kamarátov, ale ak zapojíte kreativitu do daných problémov, či situácií, budete maximalizovať vaše rečnícke schopnosti, dokážete sa dostať do kľudných vôd. Dokonca sa budú môcť premeniť na veľmi kreatívne vody, s ktorými sa budete chcieť pohnúť aj ďalej ako za dosavadné plány. Niektorí z vás si môžete zmanifestovať návštevu alebo malý výlet von z mesta, alebo svojej štvrti. Ak pracujete na niečom kreatívnom osamote môže vám to odrazu ísť lepšie, plus si budete vedieť sami nachystať aj papierové záležitosti či osobný marketing. Skvelý čas zahlásiť sa na nejaký krúžok alebo začať sa niečo nové učiť či vyhľadávať informácie, ktoré vás posunú na ceste vpred.


Panna

Pre vás je tento nov v energií financií a je dosť možné, že vám isté inštitúcie môžu prikloniť stranu alebo vám bude schválená hypotéka či sa dopracujete do istého štádia, v ktorom získate vyrovnanie, alebo to, čo vám niekto dĺžil sa vám vráti späť. Možnosť nových aj jednorazových, aj dlhodobejších zárobkov. Vyharmonizujete si vo vašej mysli aj to do čoho by ste chceli investovať a do čoho nie. Zvyčajne sú vaše priority zamerané na to, aby všetko bolo užitočné, ale tento nov vám hovorí do uška, aby ste si zaobstarali aj niečo pekné alebo niečo veľmi kvalitné a kľudne, aj drahšie. Možno je na čase troška poobracať peňaženku a odpriať si viac hojnosti z pocitu seba lásky ako len toho, čo naozaj, nutne potrebujete mať doma.


Váhy

Tak toto je vás mesiac a etš aj váš nov. Bude to pre vás veľmi zaujímavý moment, pretože sa niečo vo vás pootvára ako kvetina, ktorá bola do teraz iba v puku. Bude to moment nového sebapoznania a sebauvedomenia si svojho Ja. Je dosť možné, že pocítite túžbu zmeniť alebo vylepšiť svoj zovňajšok a dáte si novú farbu vlasov, alebo sa inak prekrášlite. Bude to aj veľmi silný moment na pozmenienie alebo prehodenie výhybky vo vašom životnom smerovaní. Niektorá z vás môžete zmeniť kariéru a popasovať sa s novými nápadmi, kam chcete, aby vás svet smeroval. Pozor však na odpor a napádanie vašej osoby v momente, keď si poviete, že sa chcete riadiť vlastnou intuíciou narazíte na odpor a manipuláciu. Nereagujte hneď premyslite si stratégiu.


Škorpión

Pre vás je tento mesiac náročným hlavne, preto, že sa blížia vaše narodeniny a vy sa už neviete dočkať kedy prejdete checkpointom a dostane sa vám energia, sila a potencia. Momentálne sa môžete aj napriek novu cítiť unavene, vysílene alebo proste bez sily, na ktorú ste zvyknutí. Všetko sa však môže využiť vo váš prospech. Momentálny nov otvára silnú bránu pre váš posun dopredu hlavne v spirituálnej oblasti. Ak ste hladní po zážitkoch alebo skúsenostiach v tejto oblasti budete sa veľmi dobre orientovať vo svojej intuícií, snoch a napájaní sa na kolektívne vedomie. Iní z vás si zmanifestujete kľud, relax a môže sa stať, že sa vám vráti niečo-niekto čo-koho ste dávno stratil.


Strelec

Vaše sny, ašpirácie a nádeje do budúcna sa môžu excelentne naplniť, môžu vám s nimi pomôcť ľudia na vyšších postaveniach, istá skupina ľudí, v ktorej sa nachádzate alebo do ktorej sa radi vraciate. Kontakty na istých miestach vám taktiež môžu pomôcť a budete si vedieť zmanifestovať aj finančné dary alebo sponzorstvo ak budete potrebovať. Môžu sa objaviť aj noví ľudia vo vašom živote, ktorí sa stanú vašimi priateľmi a spojá sa s vami pri dosahovaní istého cieľu. Ak na niečom kreatívnom pracujete, čo by mohlo benefitovať celú spoločnosť a vás dostať do popredia uznania, dbajte na to, aby všetky práva ostali vaše a vy ste naozaj zožali svoju porciu slávy a uznania ktorá vám právom patrí.


Kozoroh

Tento no svieti do vašej kariéry a vašeho sociálneho statusu. Toto je excelentná príležitosť sa dať do práce na tom, čo vás najviac baví, na verejnosti budete viac diplomatickí a možno by vám nezaškodilo sa aj prepojiť s istými ľuďmi autority v istých smeroch, ktoré by sa vám do vašej kariéry mohli hodiť. Toto je benefitujúca situácia na oslovenie istých inštitúcií, vďaka ktorým si budete vedieť zdvihnúť svoj status aj povesť. Ak máte pocit, že nie, čo vám doteraz nešlo alebo, že vaša kariéra stagnovala objaví sa nová energia do zašlých kolies a vy sa presmerujete k zdroju. Taktiež prekonanie stých minulých úskalí, je veľmi pravdepodobné a tým pádom sa vám aj dostane vnútorného pocitu vyzretia vlastnej vnútornej autority. Môžete stretnúť partnera alebo dôležitú mužskú figúru. V istom prípade si zlepšíte vzťahy s otcom.


Vodnár

Nové poznanie, nová cesta, možno sa nebude dať tak veľmi cestovať, ale vaša myseľ sa dostane všade, môžete cestovať aj astrálne, predsa, teraz sa vám medze nekladú. Y budete pravdepodobne najoptimistickejší cez tento nov a budete veľmi vhodne vystupovať ako učitelia, poradcovia alebo takí Guruovia pre svoje okolie, alebo aj verejnosť. Váš optimizmus a viera v to, že práve teraz všetko dáva vyšší zmysel a budete mať chuť ľudom niečo vysvetliť a naučiť ich niečo, môže sa vám stať, že si odštartujete skvelú cestu nové sebapoznania. Máte veľa múdrosti, ktorú dokáže veľmi dobre použiť, keď sa vám naskytne možnosť, tak prečo nezačať niečo učiť. Online kurzy alebo mentoring je pre vás dobrým spôsobom, ako expandovať.


Ryby

Pre vás môže tento nov byť začiatkom toho, kedy sa zbavíte istých zlozvykov alebo závislosti. Môže to byť aj vyrovnanie dlhov, oslobodenie sa od tocixkého partnera alebo ex manželky, dostanete trošku naložené v toto obdobie, ale ak sa tejto situácií postavíte a poviete si, že sa idete pozrieť, aj na to na, čo ste sa nechceli dívať vaše nevedomie a podvedomie vyplaví isté negatívne vzorce na to, aby ste ich zmenili. Takže sa neľakajte ak vás prepadne temná chvíľka, pretože na jej konci nájdete svoje najsilnejšie stránky, ktoré len čakali kedy budete ochotní ich uvidieť a prijať. Iní z vás sa môžete zbaviť strachu z hlbokého vzťahu, finančných dlhov alebo smrti.


Pripravila - AltairAstrology.com

Komentáre