Horoskopy od 7.9.2020-13.9.2020

Milí čitatelia, tento Mesiac bude extra aktívny a aj napriek tomu, že je to mesiac do seba zahĺbenia, na oblohe sa nič nezastavuje. V Sobotu po 22:00 nám prechádza Merkúr do Znamenia Váh a v Nedeľu Venuša do ohnivého Znamenia Leva. Takže sa zdvihne kreatívna energia a sociálna nálada. Budeme sa však chcieť prepájať iba s ľuďmi, s ktorými cítime duševné prepojenie, silné spolucítenie alebo spojíme svoje kreatívne sily, aby sme stvorili niečo, na, čo sme zbierali silu aj po celý rok. Plytké a nenaplňujúce stretnutia úplne vyradíme a, kým je Slnko v Panne budeme schopní pretriediť toxické veci aj ľudí zo života. Tak sa teraz poďme pozrieť, ako sa pre vás môže Venuša zmanifestovať po tento mesiac – konkrétne do 2.10.2020. A ako vždy si prečítajte aj svoj Asc a Mesačné Znamenie.


Baran

Pre vás sa Venuša a jej témy otvárajú vo vašom kreatívnom dome, vylepšenie vzťahov s vašimi deťmi alebo poprípade s rodičmi, je možné. Nové kreatívne aktivity alebo dostanete darček od priateľa či milenky, čo vám urobí absolútnu radosť. Na druhej strane môžete stretnúť nového partnera, ktorý vo vás vzbudí obrovskú vášeň a inšpiruje vás k aktivite. Či už kreatívnej činnosti alebo športovej budete sa cítiť skvele. Máte možnosť zarobiť si peniaze z činnosti, ktorá je či bola doposiaľ len vaše hobby.


Býk

Dostanete podporu, lásku aj financie od svojej rodiny. Môžete teraz investovať do materiálnych vecí, do kúpy pozemku alebo nehnuteľnosti či dokonca investovať do prerábky svojho bytu, či domu, alebo rodinného zázemia. Môže sa zlepšiť rodinná atmosféra a štedrosť medzi vami a nimi. Na emocionálnej, fyzickej aj finančnej – hmotnej úrovni. Budete tráviť čas novými spôsobmi a vytvoríte si bonding s ľuďmi, s ktorými máte spoločného viac, ako si myslíte.


Blíženci

Vy budete zažívať skvelé obdobie, čo sa týka sociálnych sietí, ak ste napríklad marketingový človek alebo je vašou prácou pôsobenie online, alebo robíte či učíte ľudí online. Budú si vás ľudia a vaši klienti viac vážiť, vaša práca a komunikácia s nimi bude ocenená aj finančne. Dokonca z klientov sa môžu stať priatelia. Celkovo Venuša vám prináša možnosti sa dostať k novým priateľom alebo vás nejaký dobrý priateľ či priateľka môže predstaviť človeka, ktorý sa vám zapáči do potencionálneho vzťahu.


Rak

Vám Venuša prináša seba hodnotu, uvedomenie si, kde je váš limit a, kde dávate až priveľa zo seba. Začnete si vážiť svoju energiu a svoju schopnosť vytvoriť bezpečné miesto pre ľudí, ktorí to potrebujú. Možno sa vám k tomuto uvedomeniu zamotá aj pocit viny, keď sa budete chcieť dostať von z tohto kolotoča, ale uvedomte si, že seba ničením bojkotujete svoju životnú cestu a nakoniec ľudia, ktorí na vás iba visia sa rovnako, ako vy tým vzdávajú svojej sily. Na druhej strane investujte do seba a svojich nápadov, v ktorých máte aj vidinu zárobku a vystrelíte hore viac, ako sa vám snívalo.


Lev

Teraz je ten správny čas na seba lásku, a absolútne prehodnotenie, aký máte seba obraz. Je niečo, čo sa vám na sebe nepáči? Vnútorne aj vonkajšie sa teraz vaše vnímanie môže absolútne vylepšiť a tým sa stanete extra príťažlivými pre ostatných ľudí. Ak ste jedným z tých, ktorí si dávate urobiť rôzne skrášľujúce procedúry, teraz na to máte vhodný čas aj vibráciu. Taktiež budete viac šarmantní, prívetiví, štredrí a sociálny. Moment kedy viete svojou vyžarujúcov láskou kľudne pritiahnuť aj zaujímavého partnera. Zmena vzhľadu, úšesu alebo iných nápadov je podporujúca.Panna

Pre vás sa venuša na chvíľku stráca z dohľadu, a teda by som vám neradila, aby ste hazardovali alebo zle rozhádzali svoje financie a materiálne statky. Neriskujte a nepožičiavajte peniaze, už ich nedostanete nazad. Pozor aj na straty cenností alebo zabudnutie dôležitých vecí niekde vonku. Neriešte ani extra konfliktné situácie vo vzťahu, lebo by ste mohli zažiť, že sa vám daná osoba prestane ozývať alebo vám zmizne z radaru. Najlepšie, ako môžete využiť tento čas je tak, že ak nejaké materiálne veci už nechcete darujte ich na charitu alebo ich darujte niekomu komu viete, že urobia radosť. A doprajte si dovolenku, relax a oddych v samote. Lásku môžete nájsť práve na vašej ceste za morom.


Váhy

Tento mesiac sa môžete cítiť trošku slabšie, nekľudne a pociťovať akoby ste sa mali znovu zrodiť a prejsť nejakým míľnikom. To je normálne v posledný mesiac pred vašimi narodeninami. Po nich sa všetko znova opráši a budete žiariť v novom svetle. Momentálne vám Venuša prináša pozitívnu energiu, lásku a financie cez socializovanie sa a zúčastňovať sa akcií, na ktorých si môžete aspoň pokecať so zaujímavými ľuďmi a utužiť si kontakty a svoje miesto v spoločnosti. Ak ste niektorí z vás mali nejaký konflikt s rodinou vašeho partnera, teraz máte možnosť to zharmonizovať a uzatvoriť.


Škorpión

Tak pre vás Venuša prináša možnosť zvýšenia platu alebo povýšenia svojho postavenia medzi ľuďmi v smere svojej kariéry. Nájdenie svojho vyššieho cieľa a dokonca aj romantickej možnosti s vašou nadriadenou osobou alebo autoritatívnou osobou vo vašom okolí nejako prelinkovanou s vyšším sociálnym postavením. Ak ste v mladšom veku, môže ísť o staršiu partnerku-partnera alebo s osobou na vyššom mieste ako úradná osoba, politická osoba, alebo mediálne známa osoba. Ďalším zmanifestovaním môže byť možnosť zharmonizovania svojho vzťahu s otcom alebo šéfom v práci.


Strelec

Balíte si svoje kufre a odchádzate na dovolenku, idete na výlet alebo aspoň nejaký výletík na dva tri dni. S ľuďmi, na ktorých vám záleží, priateľmi alebo pocestujete za rodinou či partnerom do iného mesta, či aj za hranice. Je tu tendencia, že akákoľvek cesta bude úspešná a absolútne vás naplní radosťou a šťastím. Ak idete na cesty kvôli práci dostanete veľkú odmenu za všetko, čo ste spravili navyše. Niektorí z vás pocestujete za vzdelaním, ktoré vás tak isto naplní a rozšíri vaše obzory a aj vás citovo uspokojí. September bude pre vás smerujúcim kompasom, čo chcete do života ďalej.


Kozoroh

Môžete získať finančnú podporu od partnera, inštitúcií alebo ľudí, ktorí vo vás veria a chcú vás sponzorovať. Nebráňte sa, ale tak tiež sa uistite, že títo ľudia od vás nebudú chcieť vrátiť láskavosť, ale robia to naozaj nezištne a všetko je korektne nastavené. Emocionálne budete mať chuť sa hlboko prepájať s ľuďmi a budete chcieť byť videní, cítení a ľúbení a váš romantický vzťah, ktorí máte alebo môžete mať nutne musí obsahovať zdieľanie aj vašej odvrátenej stránky, inak je to len ďalší v poradí, ktorý nič neznamená. Žiadne kompromisy.


Vodnár

Vy sa môžete vo svojom živote pohnúť hlbšie a zakoreniť svoj romantický vzťah do novej roviny. Niektorý z vás sa rozhodnete, že chcete vzťah, niektorí vytiahnete prsteň a niektorí sa dáte na cestu tvorenia rodiny. Každopádne skvelý nápad a dobré načasovanie. Ostatní z vás sa budete fokusovť na dotiahnutie partnerstiev v pracovnom charaktere a hlavne kreatívne projekty vás teraz môžu obohatiť. Tí, čo pracujete s ľuďmi a máte svoju stálu klientelu, môžete teraz pre nich vymyslieť nejaký bonus, ktorí si budú toto gesto veľmi vážiť.


Ryby

Vám sa teraz bude dariť zakopať vojnovú sekeru ako doma tak aj na pracovisku, môžete si dokonca nájsť lepšiu prácu, lepšie platenú prácu alebo romantickú lásku spoznáte cez svoju dennú aktivitu, rutinu, alebo priamo na pracovisku. Tí, ktorí ste doteraz mali isté zdravotné ťažkosti, sa dostanete do obdobia, v ktorom si môžete zdravotne veľmi pomôcť a dostať sa do dobrého životného štýlu. Taktiež odzravné procedúry pre vaše telo sa vám v tomto obodí naozaj skvele uchytia a budú mať dobrý účinok na vaše telo. Dbajte aj na to, čo jete a neprejedajte sa, ak necítite pocit a ste emočne hladní. Naberiete tak zbytočné kilá, ktoré neskôr budete chcieť dať dole.Pripravila : AltairAstrology.com

IG FB @AltairAstrology

Komentáre