Horoskopy od 31.8.2020 - 6.9.2020

Milí čitatelia, nachádzame sa v zaujímavom období a iste ste si viacerí z vás všimli, že je zvláštna energia vo vzduchu. Veľa vecí sa zdalo stagnačných, prekrytých hmlou, nedarilo sa poprepájať ľudí a detaily a nakoniec skončili všetky plány úplne inak. Akoby chodíme opití, ale sme bdelí a nespíme. Takto pôsobí Neptún v ťažšom aspekte na Merkúr a jeho hmlistý opar sa rozplynie až o týždeň. Takže si ešte dajte dobrý pozor na to, čo podpisujete, pokým sa tieto témy netýkajú umenia, lekárstva alebo spirituality. To sú Neptúnie témy, ktoré môžu mať vo Vesmíre zelenú. Ostatok vyvrcholí hlavne v posledných troch dňoch pred Splnom. 31-1-2.9.2020! Tento Spln bude veľmi zaujímavý, hoci na prvý pohľad vyzerá nevinne. Sú v ňom aktivované hlavné životné piliere Asc Ds Mc a Ic v pohyblivých znameniach, a teda aj my, ako ľudia máme jedinečnú možnosť pohnúť s našim životom tak, ako chceme, za pomoci Neptúnu a silnej emócie, ktorú vyšleme do Vesmíru. Lekcia tohto Splnu je, že musíme pochopiť, že život sa nedeje len v realite a tvrdou prácou a ani iba v snívaní a manifestovaní. Deje sa dohromady a navzájom a oddeliť jednu časť znamená zlyhanie celku. Tak sa poďme pozrieť čo nám tento Spln prináša. Najviac sa dotkne samozrejme Panny, Rýb, Strelca a Blíženca či tých z vás, ktorí máte osobné Planéty na 10-11-12-13-14 stupňoch týchto znamení. A to isté platí pre Kardinálne Znamenia - Rak, Kozoroh, Baran a Váhy s Planétami na 25-26-27-28-29 stupňoch.Baran

Pre vás tento Spln prináša uvedomenie a precitnutie do tém vašeho povedomia, nevedomia, snov a sily, ktorú môžete mať, keď sa naplno ponoríte do sfér nehmotného sveta a použijete svoju duchovnú silu a reťazec svojich pomocných bytostí. Na druhej strane budete mať osvetlené ako vaša myseľ, vedomie, podvedomie a nevedomie hrá rolu v manifestovaní fyzických chorôb a zmeny na vašom fyzickom tele. Taktiež, ako toto nevedomé naladenie tvorí vašu dennú rutinu a telesné rituály. Ak máte zviera môžete sa prebudiť aj do hlbšieho vzťahu s ním na hlbšej úrovni, ako doteraz a začať vnímať jedno ako živú potravu.


Býk

Spln vám prináša dve otvorené témy na hlbšie uvedomenie. Jedna téme sa týka toho, ako zastávate svoje miesto medzi ľuďmi, ktorí tvoria vašu spoločnosť. Steautentickí alebo ste fake? Máte k nim reálny vzťah alebo je vytvorený len za istým zámerom? Čo chcete dosiahnuť a, ako hodnotíte svoje pôsobenie pre druhých. Druhou témou je vaša osobná kreativita, ako s ňou narábate a využívate ju dostatočne? Chcete sa ňou živiť? Alebo ju iba mrhať okolo seba. Tieto témy spolu súvisia a treba si pohrabať v svedomí, ako pristupujeme k sebe a, ako sa to zrkadlí na spoločenskom rebríčku, na ktorom stojíte.


Blíženci

Pre vás je toto smerodajný Spln a niekoľko tém sa vám v živote otvára a dokončuje zároveň. Robíte veľké sito a čím vedomejší ste si toho tým ľahšie to pôjde. Uvedomte si, že ak sa nerozhodnete vy, rozhodne za vás niekto iný. Spln u vás kryštalizuje tému osobnej kariéry, autority a služby verejnosti a toho, kým ste doma, autorita ako rodiča alebo súrodenca. Ak sú tieto dve témy pre váš náročné jedna je odrazom druhej. Práca odzrkadľuje vzorce z rodinného domova a snaží sa vás upozorniť na rovnakú dynamiku. Aké sú vaše rodinné vzťahy? Ste s nimi spokojní alebo to všetko len tolerujete a zakrývate kopcom práce a humorom?


Rak

Pre vás sa mesiac presúva do témy rozrastu vašeho vzdelania, cestovania, spoznávania. Vnútorne túžite, aby vás opäť niečo nadchlo a rozšírilo vaše obzory, je dosť možné, že ste zastagnovali a dávate si isté prekážky alebo sa podceňujete. Kopec času prešlo od prvého povzbudenia planét, aby ste do toho išli, už nestrácajte čas a vrhnite sa do nového objavovania vyššieho cieľa, ktorí cítite, že potrebujete. Je to hlad po vnútornom raste. Neprekrávajte ho priateľmi alebo sociálnymi sieťami. Realita je, že potrebujete aj prijímať a nie len vydávať zo seba zo strachu, že sa k vám nič nedostane ak prestanete vy. Čo takto veriť Vesmíru, že vám pomôže. Otvorte sa a taktiež sa vyjadrite priateľom, že ich potrebujete.Nie je to hanba už dlho na to čakajú.


Lev

Spln vám prináša možnosť uvedomenia si, že to, ako si vás cennia iní, ako sa k vám správajú a či majú vo vás hodnotu a, či nie. Sa priamo zrkadlí vo vašom podvedomom nastavení o sebe samom. Ako o sebe uvažujete, ako sa k sebe správate vnútorne sa ukazuje na vonkajšku. Nemôžete reálne očakávať, že aj keď budete sami sebe robiť zle a pôjdete navzdor, čo je vaša autenticita, že ľudia okolo vás sa budú správať skvele. Všetko, čo vám vadí ohľadom váženia si vás alebo rešpektovania vás, je vo vás. Pozrite sa na ľudí a na svoju hojnosť a nájdite to lanko, ktoré trčí z vašeho koberca, ktorým prekrývate vaše skutočné emócie. Ak ste niekomu niečo dlžní, teraz je čas všetko vrátiť alebo ak vás niekto obral o to, čo vám patrí a vy vnútorne cítite, že je to vaše povedzte si o to.


Panna

Tak pre vás je toto obdobie celkovo extra silné, keďže v ňom máte narodeniny a teraz ešte Spln. Takže z tejto dynamiky si viete odvodiť, že máte obrovskú možnosť zakoreniť nové veci vo vašom živote a zmeniť to, čo vás momentálne nenapĺňa. Spln vám prináša tému Vzťahov a romantického partnerstva. Ako si predstavujete dlhodobý vzťah a, čo si myslíte, že k stolu prinášate vy? Chcete pracovať na sebe či si chcete vytvoriť zázemie s druhým človekom a učiť sa o sebe skrz neho? Toto sú témy, ktoré vám Spln osvieti a vy si uvedomíte, ako na tom naozaj ste a, čo naozaj chcete tu a teraz. Ak ste v manželstve je dosť možné, že vás vzťah prejde hrubým sitom preberania, čo na ňom reálne funguje a čo už nie.


Váhy

Ako sa správate k svojmu telu, ako sa stravujete, hýbete a, ako myslíte a, čo sami sebe dovolíte a, čo nie v rámci výživy sa teraz opäť ukáže. Vaša denná rutina, kedy idete spať či pijete alkohol a iné aj drobnejšie veci vám začnú do života prichádzať a vy ich budete chcieť napraviť, a tak si zabezpečiť lepšie zdravie a hladiny energie. Na druhej strane Spln poukáže aj na váš spánkový režim a dokonca, aj to, čo sa vám sníva priamo súvisí s tým, čo vám podvedomie chce povedať. Máte tendenciu ignorovať jemné odkazy a jednoducho ísť nadoraz, kým sa bavíte, ale rozlíšte medzi zábavou a únikom od reality a vlastných pocitov úzkosti. Ak chcete vypnúť chodte na oddychový pobyt do samoty.


Škorpión

U vás sa Spln snaží vykryštalizovať témy intimity, sexuality, mileneckých vzťahov a vašej kreatívnej či umeleckej tvorby. Ako narábate s tak silným a hlbokým zdrojom v sebe samom? Ako ho vyjadrujete a čím a ukazujete to svetu? Alebo len vyvoleným? Niektorí z vás mýte talent, uvedomte si ho a ukážte sa svetu s ním. Iní z vás sa prestaňte hanbiť a predstavte svoju milenku priateľom, možno je v nej viac ako to, čo si myslíte. Ďalší z vás je načase, aby ste pochopili svoju rolu rodiča a trošku uvoľnili nadvládu nad tým aké vaše dieťa je a, ako by sa malo správať či, čo by malo robiť. Doprajte im slobodu, a teda aj sami sebe.


Strelec

U vás Spln otvára a zároveň dokončuje témy vašej minulosti, isté veci ktoré ste zažili ako deiťa a neustále zo sebou ťaháte ako zranenie, je už alebo môže byť zahojené a vy ho kľudne môžete pustiť z rúk. Je to však na vás či ste pripravení zahodiť aj pozitívne benefity toho čo vám táto rana prinášala a možno aj schopnosť sa vykrútiť či vyhnúť sa istým veciam. Odopnite to všetko, už to nie je treba.

Taktiež sa tým prečistí aj to kam smerujete v živote a nebudete sa musieť uspokojovať s málom či tým čo sa zdalo, že vám bude stačiť. Môžete mať viac tak si to dovoľte. Tak sa zlepší aj pracovný život a váš celkový vzťah k nadriadeným.


Kozoroh

Pre Vás Spln otvára témy priateľov, súrodencov a vašich susedov. Teraz nepodceňujte to, len, preto, lebo si poviete, že na tom nič neni treba robiť. Uvidíte, čo vám Spln prinesie aj nové kontakty sa môžu objaviť, ktoré vám tieto témy pripomenú. Netreba sa stríniť ani susedských vzťahov, pretože nikdy neviete akú hodnotu má osoba, čo býva priamo vedľa vás. Niektorým z vás sa môžu vrátiť priatelia či súrodenci zo zahraničia alebo vy s nimi budete túžiť odcestovať niekam preč a riadne ďaleko, kde by ste viac a hlbšie pocítili svoju individualitu a naučili sa opäť niečo nové a rozšírili si obzory. Inak sa vám aj môže stať, že sa budete cítiť zakrpatene a, že strácate čas, aj svoju energiu.


Vodnár

Vám Spln otvára tému vašeho materiálneho aj vnútorného bohatstva. Ako prepájate vnútro a vonkajšok s tým, ako viete využiť svoje schopnosti na zarobenie si? Čo v realite nevidíte a svoj talent mrháte len tak do vzduchu. Spln vám priblíži v čom by ste mohli zmeniť svoj prístup a, ako si tým zlepšiť aj svoju materiálnu stránku. Zabudnite na hazard, na stávky alebo iné veci, kde je všetko len o šťastní aspoň, kým sa Jupiter nepresunie do vášho znamenia. Čiže od Decembra… Druhá téma je, ako sa druhým ľuďom ukazujete a či im dovolíte nazrieť do vás hlbšie alebo sa skrývate len za povrchnú časť vašeho úsmevu. Vo vašom okolí sú isté osoby s potenciálom prijať aj vašu tienistú stránku, tak ich nechajte.


Ryby

Tak Spln vás odvádza hlboko do seba a do toho, ako si chcete vysnívať a zmanifestovať svoje ja, pohľad na svet a nové vnímanie vašej osobnosti do vonkajšieho sveta. Ak sa náhodou cítite stratené tieto tri dni a nič sa vám hmotné nedarí, je to vaša indícia ponoriť sa do hĺbky. Do seba až na samé dno a v tichosti počúvať hlas svojej duše, ktorá vás absolútne a neomylne nasmeruje do novej etapy života po ukončení ten terajšej. Nebojte sa premeny, veď Vás Neptún to urobí jemne a z kopu trblietok okolo. Dbajte na to, aby ste použili hlavne svoj vnútorný kompas a nenechali sa ovplyvniť ostatnými a ich požiadavkami na vás.Napísala : AltairAstrology

www.altairastrology.com SVK

FB IG AltairAstrology

Komentáre