Horoskopy od 24.8.- 30.8.2020

Milí čitatelia, pomaličky je cítiť Jeseň prichádzajúcu vo vzduchu. Od Nedele nám Slnko vstúpilo do Znamení Panny a po roztopašnej zábave, prichádza čas na prácu. Prácu na sebe, na našom tele, na veciach okolo nás a všetko sa akosi bude dávať dokopy. Budeme makať na tom, aby sa naše sny a túžby stali skutočnosťou a budeme kriticky vedieť zhodnotiť, čo a kto nám bude nápomocný. Preladíme sa viac do elementu Zeme, teda vnímanie, prijímanie a ženská polarita sa posilní a tým aj intuícia a prezieravosť. Začneme sa chystať na druhú polovicu tohto roka hlavne vhodným jednom. S Pannou prichádza aj emocionálne riešenie orgánu pečene a všetko, čo sme doteraz nevykomunikovali a ostalo nám ležať v tele, bude chcieť byť očistené. Počas Panny sa treba prichystať na silný prirodzený detox a triedenie nášho života do posledného detailu. Dnes sa pozrieme kam energia Panny zasiahne pre každé Znamenie :)


Baran

Slnko v Panne spolu s Merkúrom vám otvárajú tému vašeho fyzického tela, vašeho zdravia, toho, ako svoje telo udržujete v kondícií, čo jete a či jete správne. Odporúčam skúsiť alternatívnu Medicínu alebo Čínsku diagnostiku, kde sa vám pozrú na stav vašich orgánov a pripravia vás na Jeseň, poprípade dajú dokopy po náročnom lete. Na vás bude pochopiť link medzi vašou mysľou, emóciami a tým, ako sa prejavili na vašom tele. Druhou vecou bude vaša práca a váš denný režim či už ste ešte školáci alebo si od Septembra hľadáte prácu podarí sa vám to. Učenie vám pôjde dobre hlavne, kým je Merkúr v Panne, a ak ste zamestnaný môžete nastoliť novú pracovnú morálku či nájsť si nové miesto.


Býk

Pre Vás je Slnko v Panne prívetivou energiou a nápomocne vám otvorí energiu a tému osobnej kreativity, niektorí z vás sa pustíte do projektu alebo živnosti, čiže nebudete už typicky zamestnaní ako doteraz, alebo niečo nové vám takto príde pod ruku. Tým sa začnete cítiť viac v kontrole svojho života a vleje sa vám nová energia. Iní z vás môžete maž pocit, že chcete vzťah, môže to byť krátkodobá aférka alebo aj materiál do vzťahu či mileneckej dohody. Pre tých z vás, čo túžite po rodine je vhodná doba na miesenie cesta na tehotenstvo a téma detí a vzťah vás k rodičom a bytie rodičom sa poupratuje.

Ak už deti máte bude im patriť vaša pozornosť na sto percent.


Blíženci

Tak a vy idete dať dokopy svoj byt to, čo doteraz nefungovalo aj drobné detaily, ktoré ste odkladali, budete riešiť. Budete mať vnútorné nutkanie mať všetko dokonalé, aby ste sa vo svojom príbytku mohli sústrediť na vyššie zámery, musíte tam mať harmonické energie a úplnú čistotu. Niektorých vás vnímam zapojiť aj deti a možno vymeniť, aj nábytok a dosť veľa rekonštruovať alebo dekorovať na novo. Niektorí z vás budete chcieť zapustiť korene a byt či dom kúpiť alebo sa presťahovať niekam inam. Niektorí z vás sa viac utiahnete do súkromia, kde bude v tichosti pracovať na sebe, aby ste neskôr prišli opäť von a zažiarili svojou čistotou a energiou.


Rak

Tak vám teraz pôjde kopec vecí, niektorí vidím idete na kurz, do školy, vzdelávate sa, učíte sa alebo učíte iných. Je to pre vás energia vzostupu a expanzie. Máte šancu sa skvele pohrabať v podvedomí a nevedomí a odskúšať na sebe kopec myšlienkových techník, ktoré vás mentálne oslobodia od minulosti, od dectva a iných blokád, ktoré ste doteraz nevideli a nevnímali ako problém. Môže sa vám otvoriť téma so súrodencami alebo s blízkymi priateľmi či susedmi. Máte šancu si s nimi vykomunikovať, čo vám leží v žalúdku a bez zbytočných emócií, pretože Panna vám pomôže ísť na to logicky a jasne a nebude vás nič nútiť k prehnanej dráme.


Lev

Panna vám otvára tému financií a hodnôt, ktoré máte voči svojmu majetku a svojim veciam. Budete dávať dokopy nový plán sporenia alebo investície, ktorú budete chcieť urobiť a zvažovať pre a proti vám môže zabrať dlhšie, pretože si uvedomíte, že čím lepší plán tým lepšie výsledky. Môžete nájsť nové spôsoby či možnosti zarábania si, mimo to, čo ste robili doteraz. Môžete zmeniť prácu a dostať sa do nového kolektívu a novej seba hodnoty, keď viete v čom ste naozaj dobrý a nedáte sa odradiť. Nech je to čokoľvek máte energiu zodpovednosti a peniaze k vám prídu. Pozor však na Merkúr, aby ste si zbytočne sami sebe nekládli vysoké nároky, ktoré vás zablokujú namiesto toho, aby vám pomohli.


Panna

Tak Slnko aj Merkúr sú vo vašom Znamení, čiže sa cítite konečne vo svojej vlastnej energii a svojom živle. Nabehne vám kopec podpornej energie na absolútne sebazdokonalenie a osobnostný rozvoj, ktorý tak máte radi. Skvelé obdobie na seba prácu a učenie sa nových vecí, ktoré vám pomôžu sa dívať na svet novými očami. Niektorí sa budete učiť nové jazyky alebo sa v nich zdokonalíte, aby ste sa vedeli dorozumieť aj s inými kultúrami. Niektorí z vás zmeníte aj formu svojho tela, napr cvičením alebo novou zdravou diétou a zmeníte, aj fyzický výzor. Hoci aj o odtieň tmavšia farma vlasov alebo nový make up štýl, ale budete proste vyzerať inak. Toto je váš mesiac na prerod a nový šať.


Váhy

Energia Panny vám otvorí chuť na poznávanie umenia, čiže môžete ísť na rôzne Historické Výstaviská, múzeá, môžete mať chuť sedieť v knižnici a prelúskavať sa knihami. Fyzicky sa môžete cítiť trošku viac unavene alebo menej energicky, a preto sa rozhodnete sa stiahnuť a venovať sa v tichosti a pokoji relaxu, oddychu a svojej duševnej aj mentálnych regenerácií. Posledný mesiac pred narodeninami, je všetko najsivšie ako, keď je had tesne pred zvlečením. Tak sa netlačte, nekritizujte a dajte si mesiac pre seba. Spa, masáž alebo dovolenka vám padne najvhodnejšie cez tento mesiac. Niektorí z vás sa obrátite aj viac k spirituálej práci, ktorá vás momentálne veľmi obohatí a pocítite nové prepojenie k životu.


Škorpión

Tak Vás Panna vyzýva, aby ste hľadali niečo vyššie – vyššie uplatnenie svojej existencie za to, kým ste a, ako sa vidíte v tomto momente. Začnete si uvedomovať aký máte postoj k svojim priateľom a akých priateľov vlastne priťahujete, čo vám do života naozaj prinášajú a, čo prináčate vy im? Je to benefitujúce pre obe strany či len pre jednu a, či treba niektorých vyselektovať. Taktiež budete premýšľať či sa dobre nachádzate v spoločnosti, v ktorej ste alebo by ste sa chceli preladiť inde do inej vrstvy. Medzi nových ľudí do nového kolektívu. Taktiež budete skúmať či sny, túžby a priania, ktoré máte viete reálne podporiť alebo, či sú to len vysoké vzdušné zámky.


Strelec

Panna chce, aby ste postúpili a vypracovali sa na vyššiu pozíciu vo svojej práci, hľadali vyšší cieľ a vyšší zmysel toho čomu venujete svoj čas a, čo sa vám dostáva nazad. Niektorí sa môžete snažiť o expertízy alebo zaujať vodcovskú či manažérsku pozíciu. Proste ísť vyššie po spoločenskom rebríčku, a ak si uvedomíte, že niet kam rásť bude vhodný čas poobzerať sa po niečom s vyššou perspektívou. Kariéra je pre vás dôležitá, a tak k nej budete pristupovať aj tento mesiac, nebudete sa flákať a ani sa ulievať. Uprednostníte svoju povesť a svoje dobré meno na seba rozvoj a postup či vytvorenie si nových pracovných kontaktov. V pozadí, sa otvára téme autorít vo vašom živote a prvého autoritatívneho rodiča, ktorý sa zrkadlí v šéfovi alebo partnerke/partnerovi.


Kozorožec

Možnosť zahraničného štúdia, môže to byť aj fyzicky alebo iba online, ale idete do toho. Panna vás podporí v tom v čom ste najlepší, a to je progress. Tento mesiac môžete urobiť najviac práce, dokonca aj veci na, čo ste nemali chuť, energiu či prostriedky sa môžu dobre vyvinúť vo váš prospech rastu. Vnímam to tak, že zanecháte za sebou veľa vecí a veľa distrakcií, aby ste sa naplno venovali tomu, čo vám do života vnáša absolútny zmysel a prečo sa vám ráno chce vstať z postele. Poviete veľa NIE a budete to tak správne. Mnohí z vás nadobudnete aj nové duševné obohatenie. Niektorých vás bude ťahať vycestovať, vieme aká je situácia a niektoré možnosti vám však môžu výsť na vlastné náklady.


Vodnár

Panna a jej energia Vám veľmi blízka nieje, preto očakávajte frustráciu a pripravte sa vyhrnúť si rukávy a pristáť na chvíľku na Zemi. Dlží vám niekto alebo vy niekomu? Máte ešte stále nevysporiadané dedičstvo, rozvodový majetok alebo iné úradné obehávačky, ktoré ste doteraz odkladali? Ak áno tak toto je mesiac dávania si všetkého dokopy. Neprojektujte si sem svoje morálne hodnoty o slobode a obmedzovaní vašej osoby, ale pochopte, že ste kúsok z veľkého puzzle, ktorý musí všeobecne fungovať a drží kolektív v istom naladení a na každého príde čas kedy do kolektívu musí prispieť svojou pozornosťou a pričinením. Berte to ako službu svojmu fyzickému ja a kolektívnej karme. Ak je toho na vás veľa vyhľadajte pomoc u svojich najbližších alebo aj odborníka na danú vec.


Ryby

Vám sa energia Panny vôbec nepáči už len kvôli tomu, že je vám opozíciou, a teda sa vám zvýrazní téma konfliktu medzi tým, čo si myslíte, že ste vy a, čo si myslíte, že vy nieste. Je to typická problémová energia, v ktorej sa často dostávate do hádok alebo vnútorne sa odkláňate od ľudí, s ktorými sa zdá nemáte spoločnú vieru, alebo myšlienkové nastavenie. Avšak tento mesiac ste vyzvaní, aby ste pochopili, ako veľmi ste vy a ‘oni’ rovnakí a, že snažením sa, vyhýbať sa ľuďom, kritizovať ich voľbu života alebo ich pohľad či pocity, len podporuje vašu vnútornú bolesť separácie. Môžete pochopiť, že jediné oddelenie je nevnímanie sa v iných a iných nepoznanie v sebe samom. Uvedomíte si, že ste problém...Ale tým pádom ste aj riešenie.Pripravila AltairAstrology

IG FB AltairAstrology


Všetko Najlepšie Panny ♥

Komentáre