Horoskopy od 22.6.2020-28.6.2020

Tak a je pár dní po Zatmení a my sa pozrieme na to, čo sa nám teraz osvetlí, Merkúr máme Retrográdny, Venuša sa nám vracia z Retrográdu (dúfajme ) a do Retrográdu prechádza aj Neptún. Takže je sa na čo tešiť. Slnko nám prešlo do Raka, kde sa naháňa s Merkúrom a toto všetko zakončuje konjunkcia Jupitera a Pluta, ktorá znásobuje naše trasformačné obdobie. Tento rok a toto obdobie je extrémne náročné a my sa musíme len držať niečoho, čo nám dáva silu s vidinou lepšej budúcnosti. Tak sa pozrime na Horoskopy, v ktorých sa zameráme na Mesačný Uzol v Blížencoch, ktorý v nich zostane ako Prst ukazujúci Osud na dva a pol roka.

Baran

Dva a pol roka máte obrovskú šancu sa naučiť nové znalosti, naučiť sa hovoriť cudzím jazykom, preformovať svoju mysel, naučiť sa vyjadrovať novým spôsobom, rozbehnúť marketing, svoj malý biznis, alebo mať bohatý čas na stretávanie nových ľudí, tvorenie si kontaktov a navštevovať kurzy, školenia alebo prípadne sami posúvať, či učiť iných ľudí niečo, čo vám ide od ruky. Taktiež sa vám môžu vzťahy s kamarátmi poprehadzovať a stretnete podstatných ľudí do života, ktorí vám budú vedieť pomôcť do toho, čomu sa chcete venovať. Rozvíjajte svoju myseľ a taktiež cestovanie alebo presúvanie sa do okolitých miest či krajín môže byť na rok a pól pre vás smerodajné. Vzťahy so súrodencami sa vám môžu zosilniť a nabrať istú osudovú zmenu a marknúť nejaké nové kroky.

Býk

Vám tento Mesačný Uzol zasahuje do oblasti vášho prístupu k peniazom, ako s nimi narábate, ako sa dostávate k financiám a budete mať silnú možnosť naraziť na tok financií a začať si dobre zarábať a možno aj šetriť. Bude to všetko na vás ako využijete už svoje doterajšie skúsenosti a kontakty, ktoré máte okolo seba. Na aký svoj vlastný životný skill sa vy spoliehate najviac? Tak to vám teraz medzi ľuďmi bude veľmi fungovať.  Pozor na unáhlené investície ale dobre sa vždy poraďte s niekym v okolí, najlepšie niekoho, kto je finančník ale váš priateľ alebo váš súrodenec. Taktiež môžete dosiahnuť niekoľko odlišných finančných zdrojov v nasledujúcom roku a pól. A teda nebudete obmedzený len na jeden pohyblivý zdroj.

Blíženci

Pre vás je toto váš rok a pól! Všetko, kým sme a čo ste sa znásobí, celý kolektívny Vesmír, ktorého ste súčasťou vám bude ako ihriskom. Všetci akoby dostali od vás váš Merkúrsky skill a hlad po vedomostiach, takže vám budú viac ostatní ľudia aj odzrkadľovať vás samých a budete sa s vlastným spôsobom jednania stretávať častejšie. Taktiež sa budete cítiť lepšie fyzicky, viac svižne, pružne a budete veľmi sťahovať informácie okolo seba , veľa sa učiť a rozpínať počas týchto mesiacov a nadobudnete v živote úplne nové smerovanie. Váš celkový kompas sa obráti dovnútra a nasmerujete sa na nový životný cieľ ako keď obrovská loď zmení kurz.  Možno sa o rok a pol ani vy sami nespoznáte.

Rak

Mesačný Uzol sa vám pomáha duchovne preladiť na vyššiu úroveň, na pochopenie nových vecí, nevedomých vecí, ktoré vás možno držali v istom nevedomom kolotoči. Môžete cítiť, že najbližší rok a pol chcete navštíviť nejakú duchovnú destináciu, alebo absolvovať určitú cestu na odlahlé miesto, kde si budete chcieť oddýchnuť. Môžete sa cítiť viac napojený na svoje Spirituálne Bytosti - Anjelske bytosti, predkov a podobne, s ktorými si teraz môžete vytvoriť silnejšie puto. Taktiež, sny budú veľmi silné a budete sa rovíjať aj osudovo vo vašich spirituálnych schopnostiach. Môžete postretať duševne prepojených ľudí s vami už z minulosti či budúcnosti, duchovnú rodinu. A tí z vás, ktorí ste doposiaľ ani na nič podobné neverili sa začnete otvárať vlastným skúsenostiam.

Lev

Tak u vás Mesačný Uzol prináša možnosť presadiť sa v širokej spoločnosti. V istej skupine ľudí alebo vyššej kaste vplyvných ľudí kde si môžete nastaviť nový spoločenský rast. Dobre si uvedomte, akých ľudí stretávate a kam vás dokážu posunúť. Oplatí sa vám byť komunikatívny a neschovávať sa pred novými situáciami. A čo chcete dosiahnuť aj vo svete, čaká vás aj možnosť sa zapojiť do svetových tém ako politika alebo humanitárne situácie a charitatívne pomocné organizácie. Ak ste lídrom nejakého projektu, ktorý sa dotkne alebo by sa mohol dotknúť aj životov viacerých ľudí, tak vám môžu prísť osudový sponzori.

Panna

Vy si začnete budovať kariéru, životné smerovanie a svoj verejný status s verejným profilom. Budete chcieť alebo vás bude prirodzene ťahať, aby ste sa zdokonalili v niečom, čo vás baví a získali za to reputáciu a uznanie. Budete mať dosť síl aj energie, aby ste svoje plány vedeli dotiahnuť dokonca a vybudovali ste si niečo, na čom vám záleží. Budete sa môcť posunúť aj ak ste dlhodobo zamestnaný, môžete mať skvelú možnosť dostať povýšenie alebo novú hodnosť v oblasti, v ktorej pôsobíte. Na druhej strane pozor na to, čo si o vás budú myslieť ľudia a ako sa vy budete správať k ľuďom pod sebou a okolo seba, aby nevzniklo to, že ste síce boss ale chýbajú vám empatické city voči tým, ktorí možno pichajú do vášho ega.

Váhy

Tak cesty do zahraničia sú dosť možné, či už kvôli práci alebo školeniam, či učeniu sa niečoho vyššieho sa budete potýkať s novými zaujímavými ľuďmi z rôznych miest alebo kultúr a obohatíte sa o spoznávanie aj nových a iných filozofií ako tých, na ktoré ste doteraz boli zvyknutý. Bude podstatné, aby ste veci brali s ľahkosťou a nadhľadom. Môžete sa stretnúť s človekom, ktorého budete vnímať ako svojho guru pomocníka na ceste životom a všetko sa stane pre vás novou skúsenosťou. Nasledujúci rok a pol bude rozširovať vašu dušu aj myseľ a obohatí váš život do úžasných rozmerov. Vykresáte si nové morálne kódy a životný kompas.

Škorpión

Vy máte Mesačný uzol na mieste, kde vás bude ťahať, aby ste začali vyhľadávať a zisťovať si nové informácie o tom, ako život beží za bežnou oponou, vy ako znamenie máte nábeh na konšpiračné teórie na to, ako funguje dark web a vidieť do všetkého a do každého až cez žalúdok a boli by ste všetci skvelí špióni a budete mať obrovský hlad sa ponoriť do množstva podprahových informácií a symbolizmu. Začnete sa učiť o okultizme napríklad aj ako Astrólogia, iné spirituálno orientované hlbšie metódy na pochopenie života a druhých ľudí. Rok a pol máte na to, aby ste dokonale pochopili aj sebe skrz hlboké psychologické metódy a pozreli sa svojim problémom na koreň.

Strelec

Vám osud smeruje do vzťahov, vaši klienti, dlhoročný známy a vaše partnerstvá naberú osudový a prioritný spád. Nedá sa určiť ktorý alebo koľký z vás urobíte krok v pred alebo vzad ale je možné , že niektorí z vás sa konečne stretnú s človekom na ktorého tak dlho čakali a uzatvoríte osudové spojenie. Môže ísť o manželstvo, partnerstvo alebo biznis so spolupracovníkom ktorý zmení váš život. Takže nebudte asociálny aj keď budete mať zlú náladu alebo chuť byť zatvorený u seba doma a šup von. Ak vás osloví nejaký kolega s nápadom na biznis dajte tomu víziu a dôveru a môže sa vám riadne zadariť.

Kozorožec

Tak u vás je rok a pól energia obrátená do vašej denno dennej rutiny, aký skill si môžete prehĺbiť a čo nové sa môžete naučiť na dennej báze? Ak pracujete rukami alebo vyrábate veci rukami môžete si vytvoriť meno a aj privábiť biznis. Budete lepšie vychádzať s klientmi alebo aj kolegami ak ste doteraz mali problémy pomôže vám lepšia komunikácia a otvorený flexibilný prístup. Ja viem, že vám slovo flexibilita asi nahnala nervy ale niekedy to dokáže pomôcť aj vám. Budete vedieť všetko opraviť a napraviť a nemusíte sa spoliehať len na ostatných, kedy prídu k rozumu. Taktiež ak budete mať nejaký zdravotný zádrhel konzultujte ho z viacerými odborníkmi a riešte ho na viacerých úrovniach. Nie len na tej fizickej ale aj na tej mentálnej a citovej úrovni. Tiež ak ste boss budete mať nových zamestnancov alebo nový projekt s ľuďmi.

Vodnár

Pre vás Mesačný Uzol prináša osudovosť do toho, aby ste sa dokázali odpojiť od zamestnania a stretnúť ľudí alebo dokonalo si naplánovať svoj vlastný biznis typu freelance alebo aktivitu na vlastnej nohe. Chce to komunikáciu s kopou ľudí a možno aj danie sa s niekým dokopy, aby ste všetko mali podchytené ale máte rok a pol dokonalého času, kedy môžete žiť z toho, čo vás baví a je vám až hrou a cítite sa naplnene. Samozrejme ostatní z vás môžete mať osudové stretnutie,  ktoré vás privedie ku kreativite alebo umeniu. V rodine, čo sa týka vás a vašich detí môže prísť ku zmene dynamiky a osudovo sa môžete zblížiť s detmi, oddeliť od detí – vyletia z hniezda alebo podobne a ak deti nemáte odrazí sa to na vašich rodičoch a vašom vnútornom dietati. Taktiež, vaše dieťa môže byť váš projekt. Určité milenecké vzťahy môžu prerásť do osudového vzťahu, v ktorom sa budete veľmi obaja učiť od seba a na druhom.

Ryby

Vzťahy s rodinou a zázemím sa posunú a dostane všetko nový charakter. Môžete sa odsťahovať z miesta, ktoré bolo vašim domovom aj po mnoho rokov a energeticky vás to spojí s ľuďmi, ktorí sú vaša rodina aj mimo vašeho pokrvného spojenia. Taktiež, môžete prísť k majetku - nehnutelnosť,  alebo sa vám podarí ukotviť si zázemie. Avšak, najprv môžete mať turbulencie v tejto oblasti, kým sa všetko uleží. Taktiež môžete dostať na starosti alebo si vziať na starosti blahobyt iných členov rodiny, ako ste mali doteraz. Kúpiť dom alebo záhradu alebo jednoducho sa stať rodičom.


ALTAIR ASTROLOGY ~

www.altairastrology.com/

• Facebook: AltairAstrology

• Instagram: @AltairAstrology

Komentáre