Horoskopy 15 – 22 Jún – Zatmenie Slnka

Milí čitatelia, ako iste viete Jún je nabitý eventmi a teda aj hneď tento týždeň sa toho veľa udeje.

No najhlavnejším momentom je Nov so Zatmením Slnka 20 Júna, na ktorý si teraz pozrieme aj vaše Horoskopy. Najprv bude vyvrcholenie Zatmenia Slnka na poslednom stupni Blížencov a hneď po tom sa energia zakotví v Novom Mesiaci na 00° stupni v Rakovi. Obe tieto situácie budú taktiež spojené s Mesačným Uzlom Rahu ( o ktorom som písala minulý rok ), ktorý naznačuje,že toto Zatmenie nás môže ovplyvniť až na rok a pól! Bude to šplech, na ktorý sa treba pripraviť, kedže bude niekoľko planét vo vzduchu a hneď na to sa presunieme do vody, môžeme to cítiť ako voľný pád do mora. Z ľahkej vtipnej nenáročnej energie sa ponoríme do seba, do citov do potrieb srdca a z túžby po slobode vznikne túžba po láske a blízkosti. Ako som písala v článku o zatmeniach, tieto momenty prinášajú obrovské životné trigre – spúšťače a je extrémne dôležité vedieť, kde sa udejú vo vašom Osobnom Horoskope.

Samozrejme, že najviac cititeľný bude toto Zatmenie Slnka pre Blížencov a Rakov, hlavne ak máte Slnko Asc alebo Mesiac okolo 27° 28° 29° stupňov Blíženca, Strelca, Panny a Rýb a 00° 01° 02° 03° stupňov Raka, Kozorožca, Barana a Váh. Pre vás je tento event osudový a najviac ho pocítite. Pre vás ostatných, ktorí nemáte žiadnu planétu ani bod v týchto dvoch znameniach stále sa vám toto Zatmenie odohráva v istom Astrologickom dome a táto téma bude trigernutá. My sa v nasledujúcich Horoskopoch zameráme na Slnečné Znamenia a kam vám Zatmenie podľa Slnka pripadá. Kde sa osud bude snažiť postaviť nás nazad na správne životné koľaje a aké osudové preladenia v živote vám prinesie.


Baran

Slnko Mesiac Asc

Pre vás sa veľký tresk udeje na vašej domácej pôde. Veľký posun, konflikt, pretlačené energie a frustrácia môže vyvrcholiť medzi vami a vašou rodinou, alebo na mieste, kde žijete a bývate, či s ľuďmi, s ktorými bývate alebo sa zdržujete najviac. Zatmenie vytvorí silnú napnutú energiu, ktorej cieľom bude vystreliť ako šíp a prebúrať sa cez nepriazeň a narobiť bordel, ktorý vás ale oslobodí. Napríklad môžete mať už niečoho extrémne dosť a z hnevu sa presťahujete a zmeníte svoje zázemie či bývanie alebo konflikt medzi vami a rodinným príslušníkom vyrieši tak, že nastavíte hranicu alebo prelomíte doterajší kolotoč udalostí síce tresknutím päsťou do stola, možno to nebude príjemné ale nutné. A nový štart s novým členom rodiny, alebo v novom spôsobe existovania, či nové miesto na život prinesie novú energiu osudovú energiu. :)


Býk

Slnko Mesiac Asc

Pre vás sa Zatmenie deje na úrovni priateľstva, čiže niečo treba zharmonizovať medzi vami a vašimi priateľmi, vašou sociálnou skupinou taktiež ľuďmi okolo vás ako sú vaši susedia a hlavne vaša vzdialená rodina ako bratranec, sesternica a hlavne pre tých z vás, ktorí máte súrodencov, toto je pre vás triger – ktorý sa bude snažiť váš vzťah s týmito ľuďmi posadiť na správne miesto. Či už priniesť vás bližšie alebo vás oddeliť zasa na vlastný smer alebo upratať energie medzi vami. Nepocítite až taký tlak ako barani, môže skôr prísť k vyrovnaniu a oslobodeniu sa z istého doterajšieho kolobehu alebo nastavenia. Iným z vás sa môže rozbehnúť váš biznis a marketing alebo sa vám tam udejú zmeny, ktoré vás posunú k spôsobu ako sa lepšie zviditeľniť a ako upratať vlastnú myseľ a myšlienkové nastavenia z dectva. A vidím vás cestovať. ;)


Blíženci

Slnko Mesiac Asc

Pre vás sa Zatmenie postará o to, aby ste sa stali finančne nezávislý. Môžete sa stresovať alebo hnevať na to, v akom sa nachádzate stave čo sa týka vecí, ktoré vám patria, čo sa týka vašich finančných zásob alebo situácie. Ukončujete niekoľkoročný cyklus opakovaného zdroja stability a teraz vás nielen toto Zatmenie zbaví autority nad vami a vašou finančnou a hodnotovou stabilitou, ale vás bude tlačiť, aby ste sa vy stali tými, ktoríb majú nad svojim životom absolútnu kontrolu. Tomuto bude predchádzať zbavenie sa istých vzorcov správania a oslobodenie sa na hlbokých úrovniach od závislosti na druhých a ich zdrojoch a taktiež Mesačný Uzol bude rok a pol vo vašom znamení, čiže sa môžete stať úspešným podnikateľom vy sami a dať prácu a význam aj ľuďom okolo vás. ;) Samozrejme sa toto odrazí na vašej sebahodnote a vnútornej sile. Kvalita nad kvantitu sa objaví tak isto vo vašej mysli.


Rak

Slnko Mesiac Asc

Pre vás je toto absolútna bomba hlavne ak ste skorí Raci – narodený koncom Júna, no ešte aj narodeniny sa vám blížia. Držte si klobúky! Situácia môže u vás začať veľkým stresom, nervami alebo emocionálnym strachom a náporom citov. Ak Zatmenie trigeruje vaše Slnko zmeníte sa ako osoba, vaše životné smerovanie, váš cieľ v živote a môžete sa posunúť na kariérnom rebríčku alebo sa úplne obrátiť čo sa týka kurzu v živote na nepoznanie. Zmeny cez mužskú energiu alebo cez Otcovskú figúru. Ak je to vás Asc a Mesiac, ktorý dostáva zásah na prvých 5 stupňov, tak sa vám môžu spustiť osobná citová kríza, zmena tela, tehotenstvo, vnutorný prerod aj vonkajšia zmena vzhľadu a pozor na zdravie, ak máte s niečim ťažký problém riešte ho teraz a venujte mu pozornosť, aby ste sa vyliečili. Zmeny aj pri vzťahoch k svojmu ženstvu, čo znamená ženstvo a byť ženou pre vás a taktiež vzťahy so ženami vo vašom živote a ako chcete byť videní a pôsobiť na ľudí.


Lev

Slnko Mesiac Asc

Pre vás spadne závoj do nadpozenských úrovní, možno ste sa dlhý čas nezaoberali ničím iným len nad realitou, ktorú môžete chytiť a ochutnať na jazyku a vyhýbali ste sa niečomu vyššiemu vo vašom živote, či už je to hlbšia spiritualita pre vás samých alebo jednoducho vaše mystické schopnosti. Avšak, nie je náhoda, že toto Zatmenie vám spustí obrovské vnímanie symbolizmu, budete dostávať spirituálne správy, intuícia vás nasmeruje do nového vnímania celku, kolektívu a aj vlastného duchovného cieľa. Preberiete sa do nových uvedomení a otvorí sa vám brána. Možno je čas sa na to celé pozrieť a pretransformovať sa do novej a vyššej úrovne a pochopiť Vesmíru na hlbšej úrovni. Veci sa budú diať okolo vás a možno priamo pred vami už nezostanete slepými. Spojenie s vašimi strážnymi anjelmi, svetelnými bytosťami s vašimi predkami a podobne. Možno ste doteraz na nič také neverili a toto Zatmenie vám odhalí bohatú úroveň za bežnou realitou.


Panna

Slnko Mesiac Asc

Pozor na nové organizácie, ktoré vám môžu dvíhať tlak, je tu možnosť, že sa dokážete pridať do skupiny, ktorá vedie istý boj proti niečomu alebo za niečo, protest alebo sociálna aktivita, ktorá pre vás znamená byť dobrým človekom – pridať sa na stranu ľudských práv alebo podobne. Môžete sa zúčastňovať aj hnutí online, kde podpisujete alebo tvoríte určité petície a za nimi je láska a hnev dokopy, ktoré vás nútia postaviť sa za to, v čo veríte. Vaše sny a túžby dostanú zásah a budú sa meniť a formovať do nového šatu, predchádzať tomu bude frustrácia ale vyčkajte dosiahnete stav kľudu hneď ako nájdete aj svoje miesto v spoločnosti. Môžete sa dostať medzi ľudí, ktorí chcú niečo vo svete zmeniť. Môžete sa začať zaujímať o humanitárne a politické scény a vyvíjať svoje názory o nich. Pozor na konflikty medzi vami a sociálnymi skupinami alebo ľudmi, ktorých beriete ako širšiu rodinu.

Môžete začať nový projekt, ktorý vám do budúcna prinesie aj financie aj sociálny profile medzi ľuďmi. Ak máte sen, ktorý ste doteraz nechali plávať, môže vám ho táto energia nakopnúť ale najprv budete cítiť hnev a tlak.


Váhy

Slnko Mesiac Asc

Búrka sa môže odohrať medzi vami a vašim šéfom, autoritou, otcom, niekým, kto je sociálne nad vami alebo rodinne bratý ako staršina, vedúci alebo hlava rodiny. Môžete sa obrátiť k nechuti, odporu a hnevu voči týmto figúram alebo vládnym inštitútom, súdom, bankám, politickým bosom a podobne. Ak už neviete zniesť spôsob, akým sa k vám niekto na takomto mieste chová vás môže donútiť zmeniť vlastný status a autoritatívne chovanie. V istom prípade to môže byť zmanifestované aj na vašom partnerovi, s ktorým si budete utvrdzovať, že nesúhlasíte byť v podriadenej polohe, alebo v nevyrovnanom vzťahu. Zmena alebo povýšenie v práci a kariére. Niektorí sa môžete oslobodiť z pracovného kolotoča a založiť vlastný biznis. Tí, čo ste skoro narodené Váhy alebo máte MC či Mesačný Uzol vo Váhach celý život sa vám môže zmeniť a obráti vás na osudovú cestu v tejto inkarnácií.


Škorpión

Slnko Mesiac Asc

U vás Zatmenie ústi do pozitívnej energie, ale ako vždy sa najprv bude ukazovať negatívny frustrujúci aspekt, ktorý vás nasmeruje na nové uvedomenie. Môžete sa cítiť extrémne zraneno a nahnevane keď zistíte, že medzi vami a ľuďmi, ktorých máte radi existuje bariéra viery,názorov na svetové dienie, filozofiu sveta a existencie. Bude sa vám s niekym rozchádzať morálny kompas a donúti vás to do bolesti a možno si aj poplačete nad tým, čo sa deje na svetovej scéne a ako niektorí ľuďia konajú voči sebe a ostatným. Môžu sa vám zrútiť vaše osobné hodnoty a to, v čo ste doteraz skalopevne verili a vkladali svoju energiu. Mnohí môžete započať duchovnú cestu a aj sa vydať na cestu okolo sveta, alebo vycestovať, aby ste nabrali nový životný zmysel. Našli znova seba a v čo chcete veriť. A budete sa pri tom stretávať s rozdielnymi ľuďmi, kultúrami a filozofiami čo vás donúti prerásť svoje doterajšie ja. Môžete sa začať nanovo vzdelávať alebo začať chodiť na istú školu či započať biznis import export.


Strelec

Slnko Mesiac Asc

Zatmenie sa pre vás deje vo vašom najhlbšom súkromí, a možno sa nebudete cítiť najlepšie pretože niektoré veci, ktoré ste si želali nikdy nevidieť sa dostanú na povrch, budú odhalené a znova ožijú. Tabu situácie, momenty hanby alebo strachu, kde sa skrývate pred vlastným tieňom a prelaďujete notu len, aby na to nikdy neprišlo. Tajomstvá alebo dávne lži, či negatívne situácie môžu vyjsť naporvrch a budú definitívne mať impakt na vašu budúcnosť. Alebo sa vy dozviete niečo, čo bolo skrývané pred vami a budete z toho v šoku alebo v štádiu zhodnocovaia čo ďalej. Ak ste doteraz utekali zo vzťahov kvôli strachu, problémom s financiami, pocitu žiarlivosti a podobne, toto je moment, kedy sa sami môžete oslobodiť z vlastného tieňa, z vlastnej malosti a z toho, čo ste si mysleli, že ste a čo ste sa báli pripustiť, pretože by to znamenalo absolútny prerod toho, kým ste v sebe samom. Ste pripravený vzdať sa tmy a prejsť do svetla? Nový vzťah sa môže objaviť, ako tajomstvo alebo veľmi temný a toxický vzťah skončí. Taktiež Tehotenstvo sa vám môže udiať, alebo strata financií či niekoho koho máte radi.


Kozorožec

Slnko Mesiac Asc

Tak pre vás táto celá energia udiera do vzťahu či už manželského, partnerského alebo dlhoročného priateľstva. Taktiež, tí slobodní z vás môžete stretnúť alebo sa prepojiť s človekom či partnerom, ktorý vám je súdený, ktorý je pre vás niečo ako soulmate alebo človek, ktorý proste patrí do vašeho života. Môže to byť váš budúci manžel-ka alebo veľmi dôležitý priateľ na dlhé roky. Avšak, ak váš vzťah vznikol okolo Zatmení, musíte si aj uvedomiť, že nemusí byť ľahký a ani dokonalý zo začiatku, môžete sa cítiť ako na trasľavej hojdačke a zažívať rôzne protichodné pocity ale ak dokážete ustáť energiu, ktorá vás desí no zároveň ste na ňu pripravený, dokážete ju prerásť svojou vlastnou vôľou. Môžu nastať problémy, ktoré vás budú ťažiť ale ak niekto k vám nepatrí takého človeka, nemusí odniesť Zatmenie, ale taký odpadne aj sám. Čo sa týka klientov alebo biznis prepojení, môžete teraz založiť úniu s niekym, kto vám do života prinesie dlhodobý úspech. Ak ste dlho vo vzťahu a nefunguje, môžete byť potlačený ukončiť vzťah a nájsť niekoho nového.


Vodnár

Slnko Mesiac Asc

Energia zatmenia vás tresne do toho, aby si sa začali viac starať o svoje zdravie, čokoľvek s vami je alebo s čímkoľvek sa zapodievate, je dôležité, aby ste mali všetky dostupné metódy ako sa dostať do stavu najsilnejšieho možného zdravia. Môžete sa zbaviť závislosti na určitých nezdravých návykoch, ktoré ohzorujú vaše zdravie, alebo váš nervový systém. Môžete sa začať inak a vhodnejšie stravovať, cvičiť a dostať sa do formy suplementami, ktoré sú nápomocné, alebo sa stravovať podľa vašej krvnej skupiny. Váš momentálny stav vás môže extrémne frustrovať alebo nabrať vážnejší charakter, že vás to donúti sa znova nechať prešetriť. A dozviete sa aj hlbšie veci, napríklad prečo sa vám stalo alebo deje vo vašom tele a dokážete sa vyliečiť ak ponímete všetko, čo do toho zapadá aj mentálnu rovinu aj citovú aj fyzickú. Možno príde k vám tréner alebo osoba, ktorá vás motivuje do zmien. A v priebehu pol roka roka sa môžete veľmi trasformovať.


Ryby

Slnko Mesiac Asc

Vám táto energia chce ukázať, že nech sa nachádzate v akomkoľvek scenári a veku, stále môžete nájsť miesto, v ktorom sa cítite akoby ste práve začali žiť. Budete trigernutý na to , aby ste si začali svoj život užívať, aby ste boli šťastnejší, mali viac kultúrneho vyžiťia. Možno sa troška odtrhnete z reťaze, zafarbíte si vlasy, dáte si tetovanie a začnete vymetať kluby, alebo divadlá a kiná s priateľmi, s ktorými sa znova budete cítiť ako malé deti. Práca a nadšenie do vašeho vnútorného dieťaťa, alebo aj nový život s deťmi. Buď už vašimi väčšími alebo proste môžete mať nový prírastok do rodiny, alebo sa o deti starať ako dedo, strýko alebo pestún. Jednoznačne vás Zatmenie prijme k tomu, aby ste neprijímali dni len ako všedné a nudné, ale začali žiť svoj život naplno aj s fázou rebelstva a ľahostajnosti. Založte kapelu alebo konečne urobte výstavu svojich fotiek, ktoré skladujete doma v šuplíku. Hodte si blog na internet a zdieľajte svoje pocity a zážitky s druhými.


ALTAIR ASTROLOGY ~

www.altairastrology.com/

• Facebook: AltairAstrology

Instagram: @AltairAstrology


Komentáre