Horoskopy od 25.5.2020 - 31.5.2020

Milí čitatelia, naše Retrográdne obdobie pokračuje a dnes sa zameriame na Mars v Rybách!

Je dosť pravdepodobné, že aj napriek vysokej funkčnosti našej mysle, nápaditosti a kolektívneho buzzu, naše telo nebude mať dostatok energie nasledovať to všetko, čo za deň plánujeme a preto musíme Mars podporiť v našom živote. Napríklad teraz, keď je ponorený do Vody prinesme viac Elementu Ohňa a Zeme do nášho života. Potrebujeme sa ukotviť vždy keď je veľa Elementu Vzduchu, aby naše nápady dostali fyzické prevedenie a aby sme stále boli spätí s realitou. Neunikali si do oblakov a neodpájali sa od seba a ostatných. Oheň nám dodá zápal, vášeň a energiu a vytvoríme tým most k harmónií. Aj napriek tomu, že to možno pôsobí, že Mars sa necíti dobre vo vode, vesmír to má všetko vyrátané, pretože ak by sa teraz Mars nachádzal v Baranovi, energia s Blížencami by nás dostala do extrémne zložitých konfliktov a takto je energia vybalancovaná, akoby je to všetko zjemnené pre naše dobro. Teraz sa pozrime kam nám Mars prináša svoj jemný a zmyselný vplyv.Baran

Pre vás sa Mars upokojil, začnete sa viac venovať vyššiemu ohlu vecí ktoré by vás normálne znervózňovali, a namiesto kriku alebo frustrácie svoj fokus zameriate na to ako veci vyriešiť bez konfliktu ako citovo vyspelý človek. Budete veľmi napojení na to, ako sa cítia ostatní a budete mať zvýšený ochranársky pud. Keď sa niekto koho máte radi bude trápiť, vy sa zmobilizujete na ich záchranu. Viac empatie a súcitu sa u vás prejaví a je dosť možné, že budete napojený na kolektívne vedomie čo sa týka toho po čom všetci ľudia túžia a za čo vy a aj ostatný vo svojom vnútri bojujete.

Takže ak nájdete spoločnú tému za ktorú sa budete vedieť emočne oprieť dokážete zmeniť situáciu ako pre seba tak isto aj za nás. Čo sa týka intimity, dokonalý čas na prepojenie duše a tela. Užívajte si to.


Býk

Mars vás prepája do okruhu ľudí, s ktorými máte určité duchovné a duševné spojítko. Budete aktívny tento mesiac a veľmi naladení na to, čo si ľudia želajú a vy im viete dať podporu, viete ich pochopiť a akoby bojovať za rovnaký sen. Budete veľmi motivovaný hlbokými prežitkami túžby niečo dosiahnuť vo svete alebo vo veľkom kolektíve. Toto je moment v čase, kedy nebudete chcieť byť doma a snívať ale budete chcieť byť videný a vnímaný pre to, čo sa snažíte v živote dosiahnuť a čo vás napĺňa. Mars vás pomôže byť neodbytným a neupadať do hnevu ak sa niečo nepodarí, skôr vám pomôže preplávať s ľahkosťou tam, kde vám povedia áno. Čo sa týka intimity a aktivít s tým spojených budete skôr vyhýbavý a budete sa javiť ako nepolapiteľný. Tento mesiac na to proste nebude veľký fokus.


Blíženci

Mars v Rybách pre vás prináša možnosť sa venovať charitatívnym aktivitám, alebo prevziať veľa aktivít na seba vo vašom profesionálnom smere. Čo sa týka životného smerovania, chcete byť teraz videný ako človek, ktorý veci zvláda a nesťažuje sa a to k vám priťahuje sťažujúcich sa ľudí. Budú vám odzrkadľovať to, že precítiť frustráciu a úpadok energie je normálne a občas je zdravé sa posťažovať a ponadávať si. Čo sa týka energie vo vzťahoch, môžu vás priťahovať muži-ženy v autoritatívnej pozícií alebo ľudia, ktorí pracujú v odvetví umenia. Absolútne vás môže pohltiť fantazírovanie o šéfovi, alebo kolegyni, ktorá je záhadná či kolega plný neprečitateľnej energie. Ak máte chuť si s niekym len tak vybiť energiu, skúste ísť na miesta, kde sa nachádzajú vojnové pamiatky. Viem, znie to divne ale skúste to.


Rak

Vás môže prepadnúť túžba odísť aspoň na predĺžený víkend alebo pár dní mimo civilizácie, na odľahlú chatu, dovolenku, k jazeru alebo proste hoci kam, kde budete môcť stráviť čas sami, alebo v tichu. Maximálne vo dvojici nerušený prácou či telefónom. Ak nemôžete cestovať alebo nemáte kam ísť ostanete chvíľku zabarikádovaný aspoň doma a vypnete si telefón. Odporúčala by som vám wellness alebo spa deň. Veľmi by vás to zregenerovalo teraz a naštartovalo na aktivitu keď sa Mars posunie do Barana. Čo sa týka intimity, môžete upadnúť do veľmi veľkej romantickej bubliny, z ktorej sa vám bude ťažko preberať. Avšak , ak ste zadaný nemusíte sa z nej ani preberať. Tento mesiac môže byť náš intímny život hlbokým prerodom.


Lev

Táto energia pre vás môže byť zvláštna, pretože vás čosi bude nevedome tlačiť na vyjadrenie ale vy akoby ste nevedeli čo chcete vyjadriť. Skoro ako bludisko, v ktorom nič nevidíte a preto ani neviete ako na to. Ak sa pozrieme na finančnú sféru teraz dbajte na to, aby ste si nepožičiavali alebo niekto nedĺžil vám, môžete sa pohádať alebo dostať do problémov cez túto tému. Ak ste vo vzťahu alebo manželskom zväzku, kde nebol ešte vysporiadaný majetok pozor na tretie osoby, ktoré by sa chceli nejako priživiť.

Čo sa týka energie môžete byť tento mesiac viac unavený alebo troška chorľavejší, dbajte na to, ako sa svojmu telu venujete. A či rozumiete aj hlbšiemu významu vašich potiaži. Možno v to neveríte, ale každý problém má svoje začiatky v mysli a emócií.


Panna

U vás sa Mars prejavuje v rovine partnerského vzťahu, ak ste zadaný treba si dávať dobrý pozor, aby ste neunikali od problémov, alebo nezamlčovali konflikt, hnev alebo inú emóciu. Poviete si možno, že: "Veď nebudem sa dohadovať, nechám to tak " , ale keď sa postupom času veci pohnú ďalej môžete sa dostať do smútku alebo pocitu, že ste sa v tom stratili. Tí z vás, čo ste nezadaní, pozor na ilúziu o mladšom úlovku, ktorý vás síce môže dostať do stavu blaženosti, ale hneď ako opadne erotický tlak a nastane ráno, bude to preč. Čo sa týka biznisových zaležitostí a možných klientov budete veľmi vnímavý a budete ich vedieť dobre pochopiť a dať im to čo potrebujú namiesto toho čo chcú, alebo si myslia, že chcú. Skombinujete súcit s dávkou pravdy a nakoniec vám budú veľmi vďační.


Váhy

Tak vy budete teraz ochotný venovať všetku energiu svojej vášni a hlavne ak sa to týka aj práce, ktorú vykonávate a je to aj vaše hobby a radosť. Pozor na to, aby ste sa pretláčali, ak vás niečo baví nepoznáte čas a ani prestávku, avšak nedopujte sa kávami alebo inými povzbudivými látkami, len preto, aby ste dokázali viac vytvoriť alebo vládali sa do vecí oprieť. Mohli by ste si tento mesiac vybudovať na týchto látkach zbytočnú závislosť a trvalo by vám dlho kým by ste sa jej zbavili, pretože by nebolo ľahké si ju uvedomiť a ani priznať. Pozor na zápal, alebo alkohol… teraz vám to fakt nesadne skúste to na mesiac obmedziť ako sa len dá. Čo sa týka imtimity môže sa vám zdať, že je to skôr vaša povinnosť ako niečo čo vás autenticky baví a ak nechcete prepadnúť nechuti alebo podvádzaniu, radšej si to vyjasnite s vašou polovičkou.


Škorpión

Mars v Rybách je vaša obľúbená energia. Máte s ňou veľa spoločného a naráža vám priamo do oblasti mileneckých vzťahov takže toto môže byť TO obdobie, kedy sa môžete brutálne zamilovať, a niekomu sa odovzdať alebo sa niekto odovzdá vám. Vaša dokonalá intuícia vám nedovolí uletieť si do logického premýšľania a konečne trošku pustíte uzdu sebakontroly a obrany voči citom iných. Môžete mať chuť si zmanifestovať a užiť všetky fantázie, ktoré ste si doposiaľ nejako odopierali či ste sa za ne hanbili. Ak váš parter či partnerka bude súhlasiť môžete stráviť vo vašej vysnívanej krajine aj celý mesiac. Na druhej strane, tí z vás čo máte deti, toto je čas sa im poriadne venovať na emocionálnej úrovni a uvedomiť si, že sú to malé zrkadlá vás a vaše konverzácie s nimi sú aj vašimi vlastnými k sebe samým.


Strelec

Tento mesiac bude ľahšie sa vysporiadať s konfliktmi ak si ich poviete doma narovinu s tým, že chcete aj toho druhého človeka pochopiť a nie mu len nakladať. Čo sa týka pozície, ak sa niekto z vás v tomto mesiaci s Marsom v Rybách ste oženiť či vydávať, môže vám to priniesť v partnerskom zväzku šťastie. Je to silná zamilovaná energia, ktorá vie vzťah akoby až niesť na ramenách a dokáže upratať veľa a zniesť nekonečne veľa ak je cieľom budovanie rodiny a láska. Takže, akýkoľvek záväzok vo vzťahu plánujete, či už len slovný, sťahovanie, zásnuby či iné – choďte do toho. Niektorí z vás sa môžete pustiť aj do renovácie či opravy domu alebo záhrady konečný výsledok vás veľmi poteší. Môžete aj  tento mesiac zmeniť a zlepšiť svoj postoj a vzťah k svojej mame, ak máte o to záujem.


Kozorožec

Mars v Rybách vám prináša obrovskú možnosť využiť energiu kolektívneho naladenia na marketingové účely a trafenie sa tak do toho čo ľudia teraz najviac chcú a potrebujú. Viete ich nenápadne donútiť si uvedomiť čo chcete vy alebo ich jemne presvedčiť o svojej pravde bez toho aby vznikali konflikty. Je to veľká sila pre vás na tento mesiac a dokážete s ním zájsť veľmi ďaleko. Nápady a vášeň pre to čomu sa denne venujete vám pomôže na mnohé mesiace dopredu. Kreatívne písanie, články, fotografia či iné umelecké činnosti vám pôjdu skvele pretože sa budete vedieť naladiť do citov a pohnútok iných, dokážete aj prevziať zodpovednosť za svoje konanie a svoje emócie a budete sa vedieť o všetkom rozhodnúť harmonicky. Ak budete písať ľuďom správy, alebo emaily do oficiálnych zariadení použite tam empatiu, zájdete ďaleko.


Vodnár

Mars v Rybách, pozor na plytvanie financií a nezhraničnosť v tom, koľko na niekoho miniete. Myslíte to v dobrom ale nedávajte svoje potreby do úzadia úplne. Naopak doprajte aj sebe. Nie je vhodný čas na to, aby ste investovali do veľkých vecí iba ak by išlo o veci spojené s investíciou kúpou a podobne pri chatách, rekreačných pobytoch, hoteloch, liečení alebo zdravotných potrieb či pomôcok. Taktiež investícia do spirituálnych kurzov alebo kryštálov a podobných vecí sa vám tiež môže veľmi dobre zúročiť. Vyberajte si intuitívne a dostanete sa k dobrým a pozitívnym výsledkom. Ak niektorí z vás chcete vyskúšať akupunktúru alebo si dať vyložiť z kariet čo ste možno doteraz ani nevnímali, môžete sa dostať k extra zaujímavým informáciám a uvedomiť si svoju duchovnú hodnotu.


Ryby

Mars vám ako jediným prináša opačnú energiu, kde ostatných ukľudňuje a napája na ich dušu. Vám prináša oheň, svetlo a energiu. Môžete byť extra čulý, aktívny, fyzicky priam neodolateľný pre opačné pohlavie a flirtovať jedna radosť alebo si aj nabaliť partnerku-ra. Celkovo sa vám zvýši energia v tele, budete viac zvládať, možno viac cvičiť, troška slovenej asertivity tiež bude ostatných na vás šokovať a priťahovať, lebo uvidia vo vás energiu, ktorú normálne nevidno len tak každý deň. Ak sa vám niečo na sebe nepáči teraz s tým budete mať aj chuť niečo urobiť. Nebudete sa ľutovať alebo zanedbávať. Ak sa necháte Marsom uniesť zlepší sa vaše kondícia, vaše sebavedomie a ešte aj váš výzor a sexapeal.Všetko najlepšie Blížencom ♥ ~


Pripravila @AltairAstrology

AltairAstrology@gmail.com

Komentáre