Horoskopy od 18. – 24. Máj

Milí čitatelia, tento týždeň toho máme až až na dianie. Tak som si povedala, že vám prinesiem hlavnú novinku týždňa ako prvú a tou je Retrográdna Venuša. Vybrala som Venušu hlavne kvôli tomu, že je to téma ktorá zaujíma nás všetkých vždy najviac. Láska, peniaze a krása. Tento rok sa Venuša postupom času vo svojom spätnom chode stretne s Merkúrom, a potom so Slnkom, kedy sa Venuši vraví, že je ‘presvietená’ Slnkom a vtedy sa dokáže zmanifestovať rôznymi spôsobmi, a nie vždy sú následky alebo energia z nej najpríjemnejšia. Na Venušu je taký nápor svetla a tepla náročný. Po prechode pred Slnko sa z nej stane Ranná Hviezda a už ju na oblohe neuvidíme, ako doteraz. Vtedy sa vraví, že je neviditeľná a jej energia sa nemanifestuje tak veľmi ako keď je viditeľná. Za starých čias to bola pohroma keď sa Venuša stratila z oblohy, a aj teraz jej opätovný návrat bude udávať našu ekonomickú situáciu. Tak držte palce, aby sa Venuša vrátila čo najskôr. A kde sa venuša obrátila pre vás? Pozrime sa spolu. - Ako vždy treba sa pozrieť čo robí Venuša vo vašom osobnom Horoskope.


Baran

Vy môžete začať prehodnocovať svoje kamarátske vzťahy, spôsob, akým sa venujete svojmu osobnému marketingu, ako sa prezentujete pred priateľmi a aj rodinou, aký máte vzťah zo svojimi súrodencami a čo ste v minulosti nedoriešili alebo ste si naozaj nevypovedali s inými a teraz ich ohovárate vo svojej hlave, alebo krútite očami keď sa vám ozvú? Možno je čas vyzametať názorovú pivnicu. Ako ste sa v detstve naučili vnímať hodnotu iných ľudí, ich krásu ich umelecké vlohy? Ak ste aj vy kreatívni a na niečom pracujete ako umelecký projekt možno sa jeho tvorba spomalí alebo bude vyžadovať viac úsilia a námahy, aby ste s ním boli naozaj spokojní a tešili sa z jeho zdieľania. Pre niektorých z vás mám tento odkaz, vaša hodnota nestojí na tom ako veľa vecí viete, alebo dokážete urobiť.


Býk

Venuša je vašou planétou, takže čo sa deje s ňou sa deje s vami. Sebareflexia čo sa týka sebahodnoty sa vám prihlási asi ako prvá. Dlžíte niekomu niečo, alebo niekto vám. Na všetkých úrovniach bude treba veci dať do harmónie. A vtedy sa budete môcť pohnúť aj dopredu. Toto sa týka nielen financií, emócií, záujmu a lásky, ale aj toho ako do seba investuje. Ako investujete do ľudí, na ktorých vám záleží a kto, a akým spôsobom investuje do vás. Pozor na stratu svojej hodnoty v istých konfliktoch, stratu financií alebo stratu vecí, na ktorých vám záleží. Taktiež zamyslite sa dvakrát nad tým, do čoho budete investovať, niektoré veci sa vám nemusia teraz vyplatiť. Ak plánujete kúpu nehnuteľnosti alebo podobne poradte sa s niekym kým podpíšete zmluvu.


Blíženci

Tak u vás v znamení sa toto priamo deje a bude diať ešte dlho, takže samozrejme, že vy ste veľmi silno ovplyvnený. Venuša kladie dôraz v tomto období na to ako sa staráte a zaujímate sami o seba. O Blížencoch kolujú reči od nepämati, že striedajú partnerov a flirtujú kade chodia. Avšak, vnútorným cieľom Blíženca je nájsť výťah s niekým, kto odráža ich samých najviac. Toho človeka nazvú svoje druhé ja a pravdepodobne sa už nebudú vedieť oddeliť, hoci ich vzťah môže byť talianske manželstvo. Avšak, téma pre vás momentálne bude seba-zrkadlo v momentálnom vzťahu a vo vzťahoch, ktoré ste mali a ako ste sa v nich správali k sebe? Tí z vás, ktorí ste sami, vám sa môžu ukázať predošlé vzťahy alebo najviac budete riešiť financie a investíciu do seba, svojej krásy a svojho tela.


Rak

Nepracovali ste vy už na nejakom projekte,ku ktorému ste sa vracali a stále nie je dokončený? Napríklad napísanie knihy, založenie blogu, navrhnutie tričiek, alebo inej podobnej záležitosti. Možno až detský sen, o ktorom stále vravíte, že raz to urobím ale… Venuša má pre vás energiu, ktorú možno budete chcieť teraz začať realizovať. Troška vás možno vyhodí z reality a začnete sa venovať svojej fantázií a kreatívnym počinom. Keď sa neskôr Venuša prepojí s merkúrom môžete dostať brutálne úžasné nápady akoby priamo z Vesmíru a stretnúť Nebesky poslaných ľudí do života, ktorí vám nejakým spôsobom pomôžu na vašej vysnenej ceste. Buďte prispôsobiví a nechajte sa viesť životom a vašou čistou intuíciou. Niektorí z vás znova stretnete ľudí, s ktorými máte duchovné puto a potrebujete sa navzájom.


Lev

Vy ste v živote stretli pár ľudí, ktorých ste cítili ako vašu duchovnú rodinu, niekoho koho ste mali strašne radi a možno s nimi nie ste už v kontakte, je možné, že sa vám podarí znova prepojiť a znova sa nájsť. Na druhej strane, ak ste si dávali nejaké žiadosti na úrady o isté peniaze, dotácie, financovanie projektu možno si na to budete musieť chvíľku počkať. Hlavne ak ste to teraz robili prvý krát v živote. Budete vnútorne hľadať , a vracať sa k myšlienke, čo je pre vás niečo, čo sa dá opásať, že je to väčšie ako život sám, aký smer a aký dôvod žitia a posúvania sa vpred vidíte, že má pre vás zmysel. V akej komunite a spoločnosti chcete žiť, keď sa udejú zmeny po tomto stave v akom sme. Čo bude vaše osobné gro? Ak chcete investovať do technológií a malého biznisu s niekoľkými inými ľuďmi , môže sa vám to podariť a prekvitať na nasledujúci rok a pól.  


Panna

Pre Vás má Venuša posolstvo – dokážete si vážiť vlastné zručnosti? Uvedomujete si svoju šikovnosť a všestrannosť? Ak sa vám doteraz niečo v kariére alebo svojej osobnej hodnote a finančnom zrkadle nepohýňalo je na mieste začať sa venovať podvedomým faktorom, ktoré ovplyvňujú váš úspech. V tejto rovine Venuša poukazuje na váš vzťah s rodičmi, ktoré sa priamo pretavujú do vašej schopnosti pretaviť čo viete na finančné bohatstvo. Ak ste teraz prekrútili očami, určite dobre viete, že niečo tam uložené je. Vzťah s rodičmi sa naozaj odráža na abilite prebojovať si v živote miesto, ako aj v kariére a vnímať svoju hodnotu, ktorá sa pretavuje na osobný úspech a vlastnú autoritu. Nedajte sa odradiť neúspechom alebo spomalením a skúste požiadať po pomoc pri riešení tejto témy. Vy to zvládnete a uvidíte, že výsledky budú časom skvelé.


Váhy

Tak Venuša je taktiež vašou Planétou a preto jej pohyby sú pre vás smerodajné hlavne čo sa týka vonkajšej manifestácie, ak nemáte mesiac alebo Asc vo Váhach tiež, vtedy sa to týka aj vnútorných manifestácií. Zatiaľ sa zameriam na to, kde žijete. V akej krajine v akej kultúre a spýtam sa – vyhovuje vám? Alebo už dlhší čas premýšľate a snívate o cestovaní, presťahovaní sa alebo učení sa o niečom špecifickom práve v zahraničí. Stále máte šancu si to splniť, aj keď to teraz možno vyzerá limitovane, nebude to tak naveky. Akému vzdelaniu dávate váhu a hodnotu? Pre iných z vás vnímam prehodnocovanie a možno v jemnej negativite svoje partnerské vzťahy, či ľudia vo vašom živote a ľudia, ku ktorým ste pripútaní vyšším zákonom sú stále tými, ktorí vám pomáhajú rásť, alebo už naopak ukracujú z vašich krídel. Nebojte sa pozrieť pravde do očí.


Škorpión

Tak vám Venuša zasahuje do otázok moci a nadvlády nad ľuďmi. Kde sa snažíte držať opraty na krátko, kde sa bojíte popustiť uzdu. Toto je o vás a o ľuďoch, ktorých ľúbite ale nedovoľujete im sa priblížiť. Namiesto toho ste ohradení  istom úkryte a vydávate rozkazy, ktoré udržujú ľudí od vás ďalej, ale Venuša chce, aby ste sa vrátili do toho momentu v detstve, kedy ste sa rozhodli sa takto chovať. Za tým všetkým je usadenina, ktorá vás núti sa akoby stále vracať do rovnakého scenára s ľuďmi. Niekedy je to ľahšie ignorovať, ale v tejto Retrográdnej polohe to nebude ľahké. Použite svoju prirodzenú silu, ktorá vám bola daná ako Škorpiónovi a stransformujte svoje vnútro, aby ste sa oslobodili. … Jedine ak vám vyhovuje ako sa cítite…. Však?


Strelec

Aké kvality na sebe nevidíte ale obdivujete ich na niekom inom? Je čas sa naozaj zaľúbite do seba a nechať ľudí vám slúžiť na to, aby ste tieto vlastnosti, ktoré sa vám tak páčia našli a rozvinuli na sebe. To, že ich teraz nevidíte neznamená, že ich nemáte. Taktiež, ak ste slobodní momentálne môžete sa vrátiť k niekomu z ex partnerov ak ste sa nedávno rozišli, alebo sa typovo zahľadieť do rovnakého človeka akoby odznova. Finančne si treba dať pozor na to, s kým zdieľate svoje financie a taktiež ak pracujete niekde s klientmi dbajte na to, aby vaša aj ich hodnota bola nastavená na rorvnováhu a energia medzi vami a nimi bola v súlade s tým ako sa obe strany dívajú na vec. Ak sa niekto z vás chystá svadbu tento rok, hlave cez R Venušu môže to byť veľmi zaujímavý a reflektívny, osobný a subjektívny zväzok, ktorý môže neustále zažívať jemné turbulencie vo vyjadrovaní emócií. Ale môžete na tom vedome pracovať.


Kozorožec

Vám sa do dennodenného habitu môžu pripliesť situácie s ľuďmi, ktoré ste už možno zažili a niečo vám budú pripomínať, ak máte pocit cyklu aj vo svojom pracovnom prostredí, možno dostanete nápad alebo sa naučíte nový spôsob komunikáci, ktorým sa z toho vymotáte. Na jednej strane, je pre vás ťažké pracovať s ľuďmi a podriaďovať sa ich želaniam, keď máte pocit, že vám sa lepšie pracuje samým. Ak sa dostanete do situácie, kedy sa vám vrátia určité zdravotné ťažkosti, len aby ste si ich pripomenuli a dostali sa na lepšiu úroveň zdravia, teraz je na to vhodný čas. Pre niektorých z vás pozor na romániky v práci, ktoré za to nestoja, pretože vám len niečo či niekoho pripomínajú neznamená to, že by to fungovalo. Ak niečo chcete toto Retrogradne obdobie dosiahnuť, netlačte na pílu ale pracujte systematiky aj s oddychom.


Vodnár

Môžete sa vrátiť k istým záľubám, ktoré vás kedysi bavili a vy ste sa ich neskôr pre niečo vzdali.Pre niektorých z vás to môžu byť umelecké a kreatívne talenty, ktoré ste robili kedysi alebo začali a teraz ste sa zamotali v práci a povinnostiach a zabudli ste na to, že sa treba aj zabávať. Niektorí z vás sa môžete vrátiť k aktivitám ako šport, hudba, divadlo, ale v opačnom prípade aj ku gamblerstvu, hazardu, návykovým látkam alebo iným nazvime to nebezpečným činnostiam. Iní z vás sa možno konečne dostanete k spoluopatrovnícvu svojich detí, ak ste sa o ne doteraz hádali. A niektorí z vás sa dostanú znova do zápletiek so svojimi starými milencami alebo milenkami. Ak ste zadaní, môže sa to ukázať aj ako aktivita, ktorá vás kedysi bavila a chcete ju vniesť aj do tohto vzťahu ako spoločné cestovanie, koncerty ale návštevy podujatí.


Ryby

Témy v zmysle ako sa vaša rodina správa k ľuďom, ktorých si vážite a vice versa. Aké sú vzťahy, mosty alebo priepasti medzi oboma svetmi. Akých priateľov beriete ako rodinu a naozaj tam patria? Dokážete si s rodinou, súrodencami deťmi a partnerkou vysvetliť aj starí situácie, ktoré ste si uložili v srdci ale nevypovedali ste ich? Nastáva možnosť, si vysvetliť veľa emócií, veľa finančných situácií a veľa potlačených a nevyjadrených citov, ktoré možno ostatným alebo aj vám ublížili. Možno ako toto čítate sa hrozíte, čo teraz doma bude ale berte to tak, že Venuša sa vám snaží pomôcť očistiť vašu dušu a srdce od zbytočného nákladu a vy sa tak posuniete vyššie na svojom úrovni vedomia.Pripravila @AltairAstrology

altairastrology@gmail.com

Komentáre