Aways Judging

Dnes vymeníme severské krásky za odvážnu americkú fashion divu a necháme sa inšpirovať pohľadom na módu z úplne iného konca (sveta).

Streetstajlová kráľovná Courtney Trop, ktorá bloguje od roku 2013 pod menom „Always Judging“ tvorí neskutočné, nepredvídateľné a originálne outfity. Jej blog vystrelil pár mesiacov po tom ako uzrel svetlo sveta a stal sa fulltime prácou. Táto žienka z Pensylvánie, aktuálne žijúca v LA má neuveriteľný talent zmixovať kúsky od svetových dizajnérov s bežným oblečením a vintage úlovkami s takou ľahkosťou, že vám to vyrazí dych. Pravdou je, že niekedy neviete či sa vám outfit páči alebo vás skôr rozčuľuje. Každopádne vo vás vždy vzbudí záujem, potrebu zamyslieť a zastaviť sa. Šokuje. Baví. Posúva. Aj to je Courtney Trop.

Courtney na otázku, čo je jej štýl odpovedá nerada. Nerada sa škatuľkuje vzhľadom na to ako rýchlo sa posúva a vyvíja. Rada vyzdvihuje svoju maskulínnu stránku. Nerada sa fintí, radšej sa drží pri zemi. Ak má pocit, že je outfit až „moc“ rozbije ho napríklad kovbojkami.

Uprednostňuje oblečenie pred topánkami. Dizajnérov a vintage pred fast fashion. Snaží sa,  aby v jej skrini bolo menej vecí,  ktoré však vydržia desaťročia.

Zvláštnosťou je, že Courtney nenosí rifle. Má rada tričká s potlačou hudobných kapiel a práve klasické spojenie s rifľami ju príšerne nudilo.

Courtney má vyštudovanú školu módneho inštitútu dizajnu a obchodu. Nerada používa make up či špirálu na mihalnice. Medzi jej najobľúbenejšie kozmetické produkty patria séra s obsahom CBD. Vlasy si neupravuje, umýva si ich večer tak aby ráno dosiahla neupravený „posteľový“ efekt.