ASTROLOGICKÝ POHĽAD NA COVID-19

Milí čitatelia, viem že o Korone sa už píše na každom rohu a ste z toho asi veľmi unavení. No v tomto prípade Vás ešte prosím urobte jednu výnimku a poďte sa spolu so mnou pozrieť na hlbší význam tohto vírusu a jeho Astrologické podchytenie na nebi. 

Pár dní pred novým rokom som ešte v Londýne absolvovala jednu veľmi nezaujímavú prednášku o tom, čo prinesie Rok 2020 pre Spojené Kráľovstvo. Človek, ktorý prednášku viedol bol veľmi suchý a nudil nás faktami, ktorým podľa mňa nikto nechápal. No v Horoskope, ktorý bol premietaný na stene sme si všetci všimli niečo veľmi netradičné okrem prevahy planét v Kozorožcovi. 

Bol ním Neptún – Generačná Planéta, ktorá bola v tesnom spojení s Mesiacom v Rybách. Jedna kolegyňa zo zadu poznamenala, že môže vypuknúť chrípková epidémia. { Mesiac označuje v Horoskope všetkých ľudí a Neptún má pod sebou choroby a nemocnice } ... A aby toho nebolo málo, sedeli presne v šiestom dome zdravia. Dali sme jej za pravdu, ale nikto to už viac neriešil. Podcenili sme silu tejto Planéty, pričom sme to mali rovno pred očami.

Tesne pred novým rokom sa v mojom okolí začali šíriť správy od známych a kolegov, ako oni sami, alebo ich rodinní príslušníci náhle ochoreli. Mnohým sa zdravie zhoršilo v prvé januárové dni a nebolo to ani pre mňa výnimkou. Niekoľko známych skončilo aj hospitalizovaných v nemocnici a museli tam zostať viac ako týždeň. Hneď sa mi vybavil pred očami daný Horoskop a kedže toto postavenie mala väčšina krajín na svete iba s minimálnou odchylkou v stupňoch, začala som premýšľať, či toto nie je iba začiatok. Samozrejme sa všetko začalo potvrdzovať Vírusom v Číne, ktorý sa začal rozliezať aj po Európe a Amerike. 

Nedá mi to teda hlbšie preskúmať. Neptún je vo svojej najväčšej sile, kedže je v domácom znamení Rýb. Táto kombinácia spolu s Mesiacom nám napovedá, že čo zasiahne jedného človeka ovplyvní celý kolektív. Všetkých ľudí bez rozdielu, je jedno, či ste predavač v potravinách, alebo známa celebrita. Neptún nepozná hranice a učí nás jednote, pokore, prepojeniu, jemnosti a vzájomnému porozumeniu a dobrote. Taktiež vládne masmediálnej komunikácií, ale v zmysle kedy je ťažké nájsť pravdu v jej obsahu. Prikrášľuje, zatajuje, zahmlieva a vytvára čaro aj tam, kde nie je. Na druhej strane však tvorí ilúzie, klamstvá a domnienky. Je to ako hmla, v ktorej sa nedá zorientovať a tak všetci beháme ako dezorientované kone, ktoré nevidia na krok pred seba a nemajú nič, čím by túto hmlu rozptýlili. V tomto chaose je náš pád. Pretože strach, lži a panika zo samoty, choroby, či straty ľudí, na ktorých nám zaleží sa uzatvárame voči jedinej veci, ktorú tak zúfalo potrebujeme a tou je blízkosť. Ľudské prepojenie sa medzi sebou. Manifestujeme si negatívny význam Neptúnu a kontrast voči tomu, čo si želáme a tým je izolácia, osamelosť a prázdnota.  Ako iste všetci vieme, Neptún riadi medzi iným aj odľahlé miesta, kde sme odrezaní od kolektívu ako sú väznice, nemocnice, alebo ostrovy, na ktorých sú majáky... Sme v tom všetci spolu, ale napriek tomu sme všetci oddelení, a nútení sa dívať sami na seba. Na to, čo je v našej mysli a srdci, keď utíchne ruch ulice, baru, alebo spoločenského života. Túžime jeden po druhom, ale sme ustráchaní sa jeden na druhého naozaj pozrieť, vcítiť sa, otvoriť sa, roztopiť bariéry medzi nami a niekym iným. Začali sme používať energiu Neptúnu na to najhoršie a to je pretvárka a unikanie pred sebou a realitou, v ktorej žijeme. Unikáme do sveta ilúzií na online zoznamkách , ktoré sú tiež plné lží, plné nepravých fotiek a sebaklamu. Hlavne, že sme metre a metre od seba prepojení obrazovkou. Vyhýbame sa nielen ľuďom vonku, ale aj členom rodiny, s ktorými odrazu v karanténe nevieme vydržať. No najhorší prešľap je vyhýbanie sa samým sebe. Pijeme, fajčíme, hráme počítačové hry a pozeráme televíziu, nie že by to všetko bolo iba zlé, ale v extrémnom prípade, ktorý sa teraz zmanifestoval, používame práve tieto spôsoby, ktoré spadajú pod Neptún aj s drogami, opiátmi a závislosťami. Ak používame čokoľvek z dôvodu, že sa tým vyhneme tomu čo cítime, iba tým prehlbujeme tú dieru, ktorú sa tak veľmi snažíme vyplniť.

Ak chceme získať nazad naše životy, budeme sa musieť ako jednotlivci, ale aj ako kolektív v tejto karanténe duševne pohnúť. Uvedomiť si, že napriek tomu, ako sme sa správali voči sebe alebo aj ostatným, ako sme si vytvorili bariéry, oddelenia a negativitu voči ostatným ľuďom, sme schopní sa voči tomuto postaviť. Avšak, na vyliečenie musíme použiť opäť energiu a princíp Neptúnu! Neptún je najsilnejšou planétou spojenou s liečením na všetkých úrovniach. Musíme odložiť strach, odložiť ego, a napojiť sa do nášho vnútra, z ktorého budeme môcť začať čerpať zdroj sily, múdrosti a lásky voči sebe a aj ľuďom naokolo. Preto najrýchlejším spôsobom zastavenia Korony je odhodiť na mori kompas, kedže cez túto hmlu aj tak nevidíme a spoľahnúť sa na inštinkt, intuíciu a našu dušu.

Saturn aj Pluto, ktoré koordinujú túto zmenu sa snažia o to, aby sme našli nový zdroj stability a hodnôt, hoci je táto zmena náročná je potrebná. Pluto nás núti, aby sme sa namočili do temných vôd neistoty a spoľahli sa na seba,  prestali hľadať smerovanie z vonku, ak sa spojíme, dokážeme všetko, čo chceme, len sme na to asi zabudli. Odložme teda Netflix a komunikujme! 

Milí priatelia, som v tom s vami a ak sa o čomkoľvek chcete porozprávať , som tu pre vás. Či už v našom fóre, alebo na mojom instagrame ♥ Ste všetci vítaní. Držte sa :)


@AltairAstrology


Komentáre