Prvé jarné horoskopy (2.časť)

Váhy

U vás je táto energia trošku zradná, kedže Baran je vašou takzvanou opozíciou a jeho energia vám teraz priamo odráža váš vzťah, budete motivovaní presadiť svoju individualitu vo vašich vzťahoch, alebo partnerstve. Nebudete mať chuť na kompromis, budete si chcieť robiť svoje, naplniť viac svoje túžby a nepodriaďovať sa stále dobru celku. V extrémnych prípadoch budete schopní sa za svoj postoj a autonómiu aj pohádať. Ale nebojte sa a neutekajte sa hneď ospravedlniť. Naopak, doprajte si tento konflikt, ktorý donúti partnera premýšľať. Ak ste slobodné Váhy, teraz budete mať chuť na nový vzťah a budete priam vyhľadávať možnosti ako sa s niekym zoznámiť. Držím palce.

Škorpión

Barania energia je vaša energia. Mars a Pluto sú bratia, a preto ak energia ohnivého Barana prekypuje aj vy ste poznačení. Ste omnoho viac priebojnejší, zmyselnejší, priamočiarejší, ste dobre naladení a všetky výzvy prijmete s úsmevom na tvári. Ak ste mali zdravotné ťažkosti, toto je pomoc z Vesmíru, ktorú ste žiadali, alebo v ktorú ste dúfali. Vaše telo bude viac vitálne a budete schopní svoje problémy pretlačiť a vyliečiť sa. Ak máte Mars vo vode, hlavne v Škorpiónovi budete nadmierne odhodlaní v živote docieliť čo chcete. Celkovo sa vám teraz bude dariť aj v tom, čo robíte ako prácu. Budete ľahšie čeliť svojim povinnostiam a aj psychicky pookrejete. Niektorí z vás môžu začať aj cvičiť, alebo sa rehabilitovať.

Strelec

Z vás sa teraz stane malé dieťatko, ktoré si povie, že dosť bolo vecí, ktoré musím a teraz budem robiť čo chcem. Budete sa hrať, zabávať, a smiať. Budete mať veľa novej a prekypujúcej energie, ktorá bude musieť z vás odísť. Takže začnete športovať, začnete tvoriť umenie a budete mať kopec rôznych nápadov ako zlepšiť domácnosť, alebo priestor , ktorý slúži na oddych. Dáte sa na aktivity, ktoré môžu zahrnúť aj ostatných, alebo sa môžete zavrieť vo svojom dome, či izbe a začať hrať na hudobný nástroj, ktorý ste vždy chceli. Ak nemáte deti, ale chceli by ste, toto je skvelý čas začať na tomto pláne pracovať. Ak už deti máte, toto je zase čas, kedy si s nimi môžete vybudovať nový vzťah, nech sú v akomkoľvek veku. Tak do toho.

Kozorožec

Tak a je to tu, Slnko v Baranovi vám prinesie silu aj energiu sa pozrieť na seba a rodinnú tému. Budete viac expresívni, viac odhodlaní si uvedomiť, že nech robíte čo chcete, vaše korene sú silnejšie a až keď ich prijmete, budete sa môcť posunúť dopredu. Taktiež pozor,  aby ste sa nesnažili byť autorita k vašej autorite, čiže matke, či otcovi, alebo rodičovskej figúre. Vaša energia poputuje na zlepšenie bytu, v ktorom ste, môžete hľadať nový byt, či už na prenájom, alebo kúpu. Taktiež prerobiť niečo v tom súčasnom a hlavne povyhadzujte dlho skladované veci. Ak sa máte tento mesiac sťahovať Vesmír je vám naklonený. Taktiež vaše rodinné vzťahy sa môžu pootvárať, aby aj do nich prešlo nové svetlo a nové začiatky.

Vodnár

Pre vás je toto tiež pozitívny mesiac, naučíte sa niečo nové, novú zručnosť, nový spôsob v istej aktivite, možno niečo nové začnete tvoriť,alebo písať. Ak ste premýšľali nad tým, že založíte blog, napíšete knihu, alebo skúsite internetové rádio na nejakú tému, o ktorej veľa viete, toto je skvelé obdobie sa do niečoho kreatívneho a náučného pustiť. Posun informácií, tipov a trikov vás môže naplniť a dať vám nový zmysel do všedných dní. Taktiež si práve tento mesiac môžete získať nových priateľov, alebo prepojiť ľudí s inými ľuďmi a tak vytvoriť novú sieť ľudí, z ktorej neskôr budete ťažiť aj vy sami. Nebojte sa vrhnúť sa na nejakú literatúru, ktorú ste odložili, alebo ktorú ste si vždy chceli prečítať.

Ryby

Tak pre vás je toto obdobie možností zarobiť si peniaze. Môžete si nájsť nový, alebo druhý príjem, hlavne zo zdrojov aktivít, ktoré sú vám veľmi prirodzené. Taktiež vám barania energia dodá pocit sebahodnoty, a tým pádom sa lepšie presadíte a odprezentujete svoje schopnosti. Dáte stopku tým ľuďom, ktorí si vás doteraz necenili dostatočne a obrátite sa tam, kde vám dajú hodnotu. Preto máte možnosť si ekonomicky prilepšiť. Inak sa pozriete aj na veci materiálne a prehodnotíte ich cenu v súvislosti, čo je teda pre vás viac dôležité a čo môže ísť na druhú koľaj. Tieto zmeny vám budú veľmi príjemné a budú aj dlhotrvajúce.

Pripravila : AltairAstrology.com

Instagram & FB @AltairAstrology

altairastrology@gmail.com

Komentáre