Horoskopy od 9. Marca do 15. Marca (2.časť)

Váhy

Pre vás Spln prináša realizáciu plánov a nápadov, ktoré vám budú slúžiť na rekreáciu od materiálneho chaotického života, plného povinností a obskakovania ostatných. Niečo, ako váš únik a vaša jaskyňa, ktorá je tam iba pre vás a nik vás v nej nebude rušiť. Tu nejde o dovolenku, ale o váš spirituálny, duchovný rituál vo vašom živote , kde nájdete pre seba čas a priestor. Taktiež je možné, že niektorí z vás objavia niečo nové v sebe, akúsi novú energiu spájajúcu sa s Vesmírom a budete na tejto stránke seba pracovať nasledujúce obdobie.

Škorpión

Pre vás toto môže byť moment, kedy sa vnútorne začnete zaujímať o to, kam vo svete chcete sústrediť svoje sily a svoje kontakty, všetky svoje sny a nádeje, čo pre vás vlastne znamená naplniť svoj osud. Čo chcete vo svete podporiť a čoho byť súčasťou. V čom chcete zanechať svoje odtlačky. Ak existuje určitá skupina, organizácia, alebo sociálny projekt, v ktorom sa môžete začať angažovať, možno sa vám to uleží v mysli a neskôr nájdete svoje miesto aj takto. Čokoľvek vás osloví, choďte za tým, ak cítite, že je to pre vás dôležité. Ak máte dobrého kamaráta, alebo spriaznenú dušu, môžete sa tak rozhodnúť aj spoločne.

Strelec

Pre vás tento Spln môže priniesť veľmi plodné obdobie, čo sa týka vašeho pocitu úspechu. Niečo, na čom ste niektorí pracovali dlhé obdobie, bude dokončené a niečo úplne nové vám príde do cesty. Niektorí z vás môžu mať absolútne nový plán, projekt, alebo smerovanie, čo chcete dosiahnuť ako ďalšiu métu. Taktiež niektorí z vás sa môžete vnútorne stať vašou vlastnou autoritou. Toto je možno ťažšie si predstaviť, ale do určitého obdobia ste sa mohli zaoberať myšlienkou, ako obísť niekoho pravidlá a obmedzenia a teraz ich budete vy sami udávať. Uvidíte, aké to je na druhej strane brehu a posilní vás to na mnohých rovinách.

Kozorožec

Pre vás tento Spln prináša svetlo do života, nech sa dialo čokoľvek, teraz po búrke prichádza dúha. Povedala by som, že sa vás dotkne nová viera v niečo, či už v seba, niekoho, alebo niečo nadprirodzené. Akoby ste pocítili, že život, svet, alebo vesmír je na vašej strane aj keď to tak nemusí vyzerať niekedy. Pre niektorých z vás môže toto obdobie priniesť veľmi dobrý krok k presťahovaniu sa do cudzej krajiny, alebo z cudzej krajiny. Taktiež sa môžete vydať na cestu nového dobrodružstva, kde na váš čakajú zázraky. Dobre si všímajte znamenia okolo seba a opakujúce sa veci, či symboly.

Vodnár

Tak konečne prišlo aj na vás v pozeraní sa do svojho vnútra. Už sa nedá niektorým veciam vyhnúť a vidím, že ste dosť zrelí na sebauvedomenie na hlbšej úrovni. Dozreli ste na určitý prelom a niektoré veci už nemusíte cítiť a ani sa v nich zacyklovať. Je dosť pravdepodobné, že sa ukončila jedna etapa vo vašom emocionálnom raste a môžete sa posunúť do novej úrovne. Veľa toxicity sa bude z vás odplavovať a vám sa nadmieru uľaví. Minulosť sa stane minulosťou, keď je prijatá.

Ryby

Tak vám sa momentálne budú diať dve veci. Jedna bude vonkajší náraz ľudí, ktorí môžu odzrkadľovať to, čo nechcete vidieť, prílišnú realitu a teda prídete k bodu, kedy sa budete musieť s niečim v samých sebe konfrontovať a vybrať si, v čo veríte. Na druhej strane konfrontácia, alebo nepochopenie môže len znamenať, že vo vnútri nesúhlasíte sami so sebou a bude čas cez tento Spln tieto opozitné pocity zintegrovať do jedného a nájsť pochopenie pre oba pohľady. Ak to niekto dokáže, tak ste to vy.

Pripravila AltairAsttrology.com

Instagram @AltairAstrology

Máte otázky alebo by ste chceli svoj Chart od nás? Napíšte Nám.

Komentáre