Nové horoskopy na tento týždeň (2.časť)

Váhy

Absolútne úžasný čas sa naučiť novú vedomosť, veľa z vás vidím učiť  sa fotiť, alebo robiť niečo s filmom, grafikou a inými umeleckými odvetviami, ktoré sa stanú vašou príjemnou rutinou. Na psychiku vám to bude blahodárne pôsobiť a budete mať veľkú radosť z tohto procesu. Iní z vás, ktorí ste možno zostali ležať s chrípkami doma, alebo inými problémami, bude dôležité, aby ste dobre počúvali vášho lekára a nenechali sa odbiť, ak sa chcete preliečiť. Ak ste v staršom veku, viem si vás predstaviť ísť do kúpeľov, alebo na liečenie mimo svojho domova , alebo aj mesta. Treba si dopriať absolútne spa a regeneráciu samého seba. Taktiež sa zamyslite, či máte hranice vo svojej práci a neberiete na seba viac, aj za ostatných, a tým strácate rešpekt vo svojom zamestnaní. Nemusíte to robiť!

Škorpión

Dajte si pozor, aby ste sa nezaľúbili do ilúzie a nepomýlili ste si skutočnú lásku za ošiaľ fantázie, alebo krásny sebaklam. Dbajte na to , že ak niekoho stretnete v tomto mesiaci, môže byť ťažšie udržať si perspektívnu logiky . Emócie a predstavy s vami môžu zamávať. Ďalší z vás, ktorí možno radi podliehate nezdravým zvykom, dbajte na to, aby vás neovládli tento mesiac viac, ako obvykle, neutekajte od ťažkých situácií k hrám, alebo alkoholu. Nechoďte preč z miesta, ktoré vás trigeruje. Postavte sa mu čelom a absolútne použite túto energiu na ukončenie všetkého, čo nedáva zmysel, čo vám škodí a vylejte zo seba všetok smútok a toxicitu. Hovorte o svojich pocitoch a uzdravte ich. Ak je nejaká časť vás zaseknutá v minulosti, toto je skvelý čas sa oslobodiť.

Strelec

Dajte si pozor, ak kupujete dom, alebo ho prerábate, aby všetky detaily naozaj sedeli, ak si chcete prenajať nejaký priestor, kanceláriu, či byt. Určite sa poraďte s viacerými ľuďmi, aby ste žiadnu informáciu neprešvihli. Tento mesiac môže byť komunikácia s vašou rodinou, alebo rodinnými príslušníkmi mätúca a možno príde k odhaleniu určitých informácií z minulosti, o ktorých ste doteraz vedeli iba polovičnú pravdu. Môžete prestať komunikovať s niektorým členom vašej rodiny, alebo niekoho znovu stretnúť, s kým ste na veľmi dlhú dobu stratili kontakt. Iní z vás môžete uzdraviť svoje vzťahy s rodičmi.

Kozorožec

Ak plánujete nejakú cestu, čokoľvek s papiermi, alebo úradné vybavovačky, tento mesiac vám to môže trošku rozhádzať. Toto je čas na dovolenku, na samotu, na odchod k moru, alebo ponoreniu sa do seba, namiesto lietania von a snaženia sa veci vybaviť. Možno sa vám to nepáči, pretože ste extra aktívni a Venuša v ohni vás tlačí dopredu. Treba si uvedomiť, že všetko má svoj moment kľudu a trasformácie. Toto je čas pre vás zastaviť sa , spomaliť a jednoducho len príjimať veci okolo seba a zladiť sa s prúdom. Čas sa naučiť flexibilite. Niektorí z vás si budú liečiť svoje vzťahy so súrodencami, alebo započnete spirituálne učenie. Niektorí z vás začnete študovať niečo s medicínou, alebo sa zdokonalíte vo vašom umeleckom odbore.

Vodnár

Toto obdobie je pre vás lepšie veľmi neinvestovať do vecí, alebo kúpy žiadnych nehnuteľností. Plávate na tenkom ľade v tomto momente a je dôležité najprv uzavrieť všetko na fyzickej úrovni, kým sa pustíte do čokoľvek iného. Niektorí z vás, čo ste doteraz vnímali veci jednofarebne, dostanete troška otvorenia perspektívy a možno začnete viac kupovať, investovať, alebo si vážiť duchovné znalosti, literatúru, alebo staranie sa o seba psychicky a cez nové, viac alternatívne medicíny, či postupy, ako je akupunktúra, detox emočných uzlov, alebo niečo hlbšie, ako práca s podvedomím. Nebudete sa nudiť, ak budete nasledovať intuíciu.

Ryby

Toto je váš mesiac, dobre si ho užite. Slnko Merkúr aj Neptún sú vo vašom znamení. Pre vás to bude prísun vitality, úžasných nápadov a kreativity. Budete sa cítiť najviac prepojení s okolím a hlavne budete cítiť svoje prepojenie k nadpozemskosti. Mnohým z vás sa zmení životné smerovanie, niečo ako náhľad na seba a okolie a rozhodnete sa pár vecí začať robiť inak. Niektorí z vás, ktorí môžete mať určité zdravotné ťažkosti, Slnko s Neptúnom vám môžu pomôcť sa z toho zotaviť a ísť ďalej. Niektorí z vás niečo stratili, alebo ste niečo nikdy v realite neurobili, ale držíte to v hlave po dlhý čas, skúste to vykonať aj v realite. Všetko Najlepšie Rybky :)

Pripravila: Altair Astrology.com

Obrázok: Unsplash


Komentáre