Valentínske horoskopy (2.časť)

Váhy

Vám romantika tento rok dopraje plným dúškom! Vaša Patrónska planéta je v ohni, je zapálená a má dosť roztomilosti a troškárenia. Rozbúcha sa vám oheň v srdci a vypustíte zo seba toho skrytého Leva. Ak ste zadaní, váš partner-ka vo vás objaví časti, ktoré ste doteraz neukázali a zaľúbia sa do vás ešte viacej. Nehanbite sa za nič, čo je vo vás, toto je skvelý čas na úplnú sebaexpresiu. Tí, ktorí ste slobodní, vidím vás ísť na babskú, či pánsku jazdu a užijete si tento čas absolútne dokonale. Vidím pri vás veľa smiechu a užívania si. Avšak, pre pár z vás vidím aj zásnuby, svadbu alebo nové priateľstvo na život. Nebojte sa povedať áno, ak danú osobu naozaj ľúbite, nie je čas strácať čas.

Škorpión

Venuša vám prináša šancu dostať sa zo situácií, ktoré ovplyvňujú vašu kapacitu pre lásku a užívanie si života. Niektorých z vás vidím dostávať sa z dlhov, uzavrieť mier s ľuďmi, ktorí pravdepodobne stáli proti vám, alebo vám niečo urobili v minulosti. Ak niečo negatívne ovplyvňovalo vaše zdravie, schopnosť odpustiť, a nevedeli ste sa emocionálne pohnúť a z tejto energie ste na správnom bode obratu. Iných z vás vidím sa denne zaoberať vecami , ktoré vám pomôžu v sebaláske a láske k vášmu telu. Možno začnete cvičiť, inak jesť a míňať na svoje všeobecné pohodlie viac prostriedkov. Akoby ste si konečne uvedomili , že starať sa aj o seba je podstatné.

Strelec

Venuša je vo vašom elemente a v Baranovi a Mars je v Strelcovi – táto vzájomné recepcia energií vás pravdepodobne vystrelí, ako na rakete. Môžu padnúť rozhodnutia, ktoré sa stretnú z odporom, neprajnosťou, alebo hnevom. Budete si musieť svoje kroky vybojovať . Niektorí z vás nájdu vo svojich polovičkách určitú časť seba, ktorú ste doteraz nechceli vidieť. Tí slobodní si uvedomíte, že pred vzťahom vám bráni len trauma z detstva a namiesto toho, aby ste sa vydali na dlhú liečbu svojej duše, vás naopak vidím sa konečne oddať vzťahu a niekoho si začať hľadať. Pár z vás vnímam radikálne sa presunúť aj na fyzickej rovine, alebo sa aj rozísť, len aby ste získali samých seba nazad. Máte to pestré.

Kozorožec

Vám Venuša prináša energiu náhleho rozhodovania sa v mene lásky ohľadom vášho partnera-ky, alebo rodiny, v ktorej žijete. Či s priateľmi, ktorých máte radi. Môže to na mnohých pôsobiť ako šok, ale pre vás je to terapia skokom. Ste pripravení prestať teoretizovať a jednoducho všetko toto nové zažiť na vlastnej koži. Budete hľadať aj podporovať v sebe, aj v druhých energiu ohňa a môžete sa aj zaľúbiť do niekoho, kto je ohnivé znamenie, alebo pri najmenšom vás takýto ľudia nadchnú a inšpirujú. Naberiete rýchlosť a obnovíte domáce kontakty, nadviažete lásku ku koreňom, domovu, alebo krajine či predkom. Venuša v ohni vás nabudí sa vrátiť na všetky miesta, ktoré zanechali vo vašom srdci stopu a prehĺbite si hodnoty v týchto oblastiach. Láska čaká doma.

Vodnár

Venuša vám pomôže sa diplomaticky vyjadrovať, získať si ľudí na svoju stranu, a ochotne vám pomôže so vzťahmi so súrodencami, susedmi, kolegami, alebo priateľmi vo vašom blízkom okruhu. Super čas na výlet alebo krátku dovolenku s ľuďmi, ktorých máte radi alebo s vašou polovičkou. Ak ste slobodní, choďte na nejakú akciu, alebo na párty, hoci normálne by to nebola vaša šálka kávy. Ak nestretnete lásku svojho života, aspoň stretnete ľudí, ktorí majú na svet a na život rovnaký pohľad ako vy a do budúcna si vytvoríte skvelé a potrebné kontakty. Valentínsky deň pre vás môže byť silným emocionálnym kolotočom, kedže Urán bude stáť v opozícií s Mesiacom – je možné, že práve VY zažijete nečakané hlboké osvietenie duše, ktoré vás oslobodí a zároveň prebudí do novej reality.

Ryby

Venuša vám prináša energiu fyzických hodnôť, a radostí. Chce, aby ste na chvíľku zišli z ružových oblakov a videli život z novej perspektívy. Mnohí z vás si odopierajú pozemské hodnoty, pretože staviate ducha nad hmotu. Avšak, mnohí z vás ste mimo srdcový balanc a toto je moment prebrať sa zo sna. Nebudete menej duchovní bez užívania si jedla, hmotných statkov, dobrej spoločnosti, lásky a dotyku. A ani nebudete lepšími ľuďmi, ak si to budete odopierať, a tým pádom to zakazovať a závidieť druhým. Venuša chce, aby ste sa zamilovali do Zeme tak, ako ste zamilovaní do Vesmíru a tým sa nastolí kolektívna harmónia, ktorej práve VY môžete pomôcť. Zmenením týchto hodnôt sa vám otvorí aj možnosť na vzťah, na ktorý ste doteraz vibračne nedosiahli.

Krásny Valentín vám všetkým ~

Pripravila : AltairAstrology.com

Komentáre