Valentínske horoskopy (1.časť)

Planéty na tento deň prinášajú zaujímavé energie! Veľa z nás bude mať rande už dopredu preplánované a medzi 6 až 8 hodinou to všetko môže smerovať k rozohrievajúcej sa konverzácií a prílišného premýšľania, či sú všetky detaily dosť dobré, a či niečo nemohlo byť aj lepšie. Uvoľníme sa až po 8 keď nám pomôžu Váhy s ich partnerskou energiou. Potom sa všetko spustí a my si budeme môcť užiť skvelý romantický piatkový večer :) Poloha Mesiaca v Škorpiónovi nám veľmi pomôže prepojiť sa na hlbokej emocionálnej úrovni a pre mnohých z nás tento večer bude katalyzátorom na hlboké otvorenie sa a zdieľanie svojich najskrytejších častí duše. Veľa párov sa pohne vo vzťahu hlbšie a ďalej a budú to vnímať ako prestupný mylník, kedy sa niečo významné emocionálne uvoľnilo. Mnoho z nás to prelieči na úrovniach, ktoré sme nečakali a pochopíme aj ďaleko rozsiahle problémy, ktoré sa nám aj nevedome v partnerstvách opakovali. Je tu energetická šanca na preliečenie. Teraz sa poďme pozrieť konkrétnejšie...

Baran

Venuša už prešla do vašeho znamenia a prináša vám energiu seba liečenia, sebahodnoty a novej lásky voči sebe, vašemu životu a prostrediu v ktorom sa nachádzate. Toto obdobie pred Jarou kým Slnko prejde vašim znamením sa vám v živote preskladá náhľad na svet. Akoby ste si nasadili pozitívne ružové okuliare a rozhodli sa žiť v láske, vyžarovať ju, rozdávať ju a byť ňou. S takouto energiou si budete dlho otvárať dvere v živote a na tie správne miesta. Nadchádza aj obdobie liečenia akej koľvek traumy spojenej s láskou, nehou, partnerstvom, financiami a vašej ženskej energií. Budete mať dosť energie aj chuti sa vrhnúť do románkov ktoré vám pomôžu sa v týchto témach zorientovať aj vedome.

Býk

Vaša patrónska planéta Venuša je v susednom elemente ohňa a vám to môže otvoriť oči na miestach, kde ste doteraz spali. Tam, kde ste doteraz neboli schopní lásku, či krásu vidieť, objaví sa pred vami ako krásna múza. Venuša vám dopraje možnosť odcestovania do rekreačnej krajiny, alebo na miesto odľahlé od toho, kde ste boli doteraz, kde naberiete silu a energiu do ďalšieho života. Prepojte sa s ňou vedome a požiadajte ju, aby k vám prenikla. Ak vidíte niečo vo vašom živote ako všedné, venuša vám prinesie do toho farby. Otvorte svoje srdce celému Vesmíru a čo dostanete naspäť, bude nekonečné a všeobjímajúce.

Blíženci

Pre vás Venuša prináša dobré a rýchle pozitívne správy, toto je čas, aby sa vám nejaký sen splnil. Predstavte si pred očami padajúcu hviezdu, ktorá má v sebe magickú moc a dá vám všetko, po čom vaše srdce piští. Nie však, čo si myslíte, že chcete, ale skôr, čo potrebujete. Taktiež, sú to finančné dary, pomoc, alebo bonus, ktorý ste nečakali, ale podarilo sa vám ho získať. Skvelý čas ísť na spoločenské podujatia, pretože si budete môcť vytvoriť kontakty , s ktorými sa môžete dostať aj do luxusnej uzavretej spoločnosti. Možnosť stretnúť spriaznenú dušu v akomkoľvek význame, ktorá vám otvorí dvere do širšieho sveta, než v ktorom ste boli a fungovali doposiaľ. Zostaňte šarmantní.

Rak

Venuša vám prináša na hlbšej úrovni novonadobudnutú lásku k autorite, možno sa vo vašom živote objaví človek vo vyššom postavení, ako váš šéf, alebo autoritatívna osoba, pri ktorej si uvedomíte svoju vlastnú hodnotu v spoločnosti. Váš kariérny profil môže teraz dostať inšpiratívne nakopnutie, kedy sa rozhodnete, že svoju kariéru či životné smerovanie si vybojujete sami s láskou v srdci a zapálením, ako u vás ešte nikto nevidel. V tom prípade vám príde aj pomocná ruka, ktorá vo vás uvidí silného človeka so srdcom na mieste. Konečne pochopíte, že môžete mať aj kariéru aj vzťah a nikdy tieto dve veci neboli oddelené. Ale jedno čerpalo a čerpá z druhého. Porastiete!

Lev

Venuša vo vašom elemente z vás spraví romantikov, ak ste niečomu nechceli dať v minulosti šancu, teraz zariskujete a skúsite sa hodiť aj do neznámych vôd. Budete sa cítiť odvážne a trúfnete si možno aj na osoby opačného pohlavia, kde ste mali myšlienkové bloky, alebo ste si o sebe mysleli, že mierite vysoko, alebo mimo vášho typického typu. Stále pri vás vnímam osoby, alebo partnerstvo zaváňajúce z inej časti sveta a kultúry. Skúste celosvetovú zoznamku, ak máte dosť toho čo vidíte doma. Niektorí z vás sa opäť zamilujú do sveta, a vidím vás sa vzdelávať v novej oblasti, ktorá vám prinesie radosť a šťastie.

Panna

Venuša v Baranovi je pre vás troška zvláštna energia a môže vás zastihnúť nepripravených. Tí z vás, ktorí sa budete chcieť odpútať od vlastných limitácií, vás táto energia môže zodvihnúť na zaľúbené špicky a otriasť vašim vedomím. Môže vás to inšpirovať k netradičnému romantickému správaniu, alebo zrýchlite tempo vo vzťahu, v ktorom by ste normálne preferovali pomalý rozrast. Uvedomíte si, že niekedy šoková terapia spustí liečenie na úrovniach, v ktorých ste sa sami nevedome brzdili. Takže, ak stretnete toho blázna na motorke a zovrie vám žalúdok, že na takú nebezpečnú jazdu nikdy nepôjdete. Myslím si, že časť vášho rebelského ja to predsa len urobí a vy sa zabavíte viac, ako za posledné...roky?


Krásny Valentín vám všetkým ~

Pripravila : AltairAstrology.com

Komentáre