Zima na svahu

Povedzme si úprimne, zima v meste už ani nie je zima. Ak chcete zimu ideálne aj so snehom, musíte si za ňou odbehnúť do hôr a na svah. A my vieme, že sa chcete páčiť aj na svahu. Tak tu je pár tipov od nás na štýlový zimný outfit.

Veľký comeback hlásia lyžiarske šponovky. Klasické zimné oldschoolove nohavice so zvýšeným pásom pripadne na traky. Prípadne rovno obtiahnuté overaly. Silueta hrá tento rok prím. Doplniť ich môžete hrejivým svetrom, umelou kožušinou okolo krku či na hlave. Veľmi pekným doplnkom sú aj kožušinové rukavice.

Zdroj: @marianne_the_odorsen 

Ak si nie ste isté, či práve toto je pre vás to pravé, zvoľte pokojne aj širšie nohavice a vykompenzujte ich bundou, ktorá zvýrazní váš pás.Poriadne pletené svetre sú musthave každú zimu či už ju trávite v meste alebo na svahu.Ak si vyberiete vzory alebo jednofarebný sveter, myslite vždy na to, že musí byť teplý.

Zdroj: @zrzkastyle

V prípade, že trávite viac času na prechádzkach ako na lyžiach určite oceníte aj pekné komplety. V taktom prípade sa nebojte zaexperimentovať aj so vzormi.