Celebritní vizážisti

Instagram a vizážisti svetových celebrít idú spolu ako palacinky a nutella – dokonalé spojenie zrodené v „beauty“ nebi. Redakcia Beautypoint.sk sa vám rozhodla predstaviť 5 z nich, ktorých sa oplatí na ichinsta účtoch určite sledovať.

@scottbarnes68 V dobe sociálnych sietí by len veľmi bohatý alebo veľmi lenivý vizážista nezatúžil po svojej vlastnej platforme, na ktorej môže predstaviť svoje slávne klientky, a spolu s nimi samozrejme aj vlastný rad štetcov, rúžov či make-upov. Podobne zmýšľa aj vizážista speváčky J. Lo – Scott Barnes. Má za sebou27-ročnú prax a okrem krásnej Jennifer sa staral o make-up aj Julianne Moore, Catherine Zeta Jones, a Celine Dion. Sám Scott zmenil za tie roky svoju vizáž a dnes vyzerá skôr ako kulturista, než celebritný vizážista. Každopádne, ak sa vám páči tvár týchto dám, Scott má pre vás svoje tipy ako dosiahnuť ich level krásy a samozrejme aj vlastnú kolekciu nástrojov, ktoré vám v tom majú pomôcť. Nájdete ich TU: www.scottbarnes.com

520 tisíc sledovateľov (Zdroj: Incrivel.club.jpg)

@makeupbymario Mario Dedivanovic je muž, vďaka ktorému sa kontúrovanie stalo virálnym. On spolu s Kim Kardashian nás vtiahli do tejto dovtedy úplne neznámej techniky líčenia tváre. Má viac ako 7 miliónov sledovateľov na svojom insta účte, preto sa nečudujme, že s takým počtom ľudí, ktorí ho obdivujú má aj silný vplyv vo svete štetcov a kontúrovacích techník.

7,4 miliónov sledovateľov (Zdroj: Celebrity Insider.jpg)

@sirjohn Sir John. Vizážista krásnej Beyonce...čo viac dodať. „Milujem ženy - som feminista, “ tvrdí. „Vyrastal som so slobodnou matkou, a ak by som nepracoval v tomto „beauty“ svete, možno by som si vybudoval kariéru v oblasti obhajujúcej práva žien.“

409 tisíc sledovateľov (Zdroj: Saubhaya Makeup.jpg)

@sarahtannomakeup Sarah Tanno má síce menej sledovateľov na instagrame ako povedzme Mario, no určite vám ju odporúčame sledovať. Prečo? Nuž minimálne preto, že tým získate pohľad do zákulisia červeného koberca netuctovej krásky Lady Gaga. So speváčkou a teraz už aj herečkou spolupracuje Sarah od roku 2009. Jej umenie však môžeme vidieť aj na tvárach Katy Perry, Kelis či Fergie.

270 tisíc sledovateľov (Zdroj: Allure.jpg)

@patrickta Insta účet Patricka Ta je plný známych tvári z Hollywoodu. Pravidelne sa venuje tváram Kendall Jenner, Gigi Hadid či Katy Perry. Sledujte jeho tipy ako si vytvoriť make up na tvári ako keď „ju slnko pobozká“ s klasickými dymovými očnými tieňmi.


1,7 milióna sledovateľov (Zdroj: TeenVogue.jpg)

Komentáre