Prvé februárové horoskopy (2.časť)

Váhy

Pre vás prichádza zábava na pracovisku, výlet s kolegami niekde von a utuženie kolegiálnych vzťahov. Ak ste boli doteraz nejako chorí, toto je skvelý čas na liečenie, ako aj fyzického tela, tak aj psychiky, emócií a mentálne. Troška sa vzdialiť od vecí, ktoré boli pre vás nepríjemné, či stresové a dopriať si pokoj. Niektorí z vás si aj naplánujete dovolenku, alebo aspoň spa víkend a doprajete si všetky beauty úkony pre seba. Budete sa tým pádom cítiť ako znovuzrodení a oddýchnutí. A navyše budete žiariť krásou. Ak ste premýšľali nad novou prácou – do toho.

Škorpión

Tak vy sa absolútne ponoríte do určitého športu, hobby alebo aféry. Vidím vás vysmiatych , pretože vás niečo bude napĺňať a budete niečo robiť s radosťou. Pri týchto aktivitách, ako hry, šport, divadlo sa môžete stretnúť s osudovou partnerkou, či partnerom a bude to aj človek, ktorého si určitá skupina z vás neskôr vezme. Môžete začať aj tajný privátny románik ale uvedomíte si, že ste až po uši zaľúbení. Ak ste už dávno zadaní, toto je skvelý čas na preliečenie niečoho vo vzťahu, čo je možno iluzionárne v poriadku, ale leží na dne oceána a nedovolí vám to preto zájsť hlbšie.

Strelec

Pre vás je toto príjemný a pravdepodobne harmonický týždeň u vás doma, viac lásky , viac pochopenia, viac pozitivity. Ak ste zadaní, možno k vám pribudnú novinky o bábätku, alebo si prinesiete z útulku nové zvieratko, ktoré sa stane členom rodiny. Na druhej strane, ak ste nezadaní, dobre si všímajte ľudí, ktorých vám vaši známi chcú dohodiť. Niekedy je to dobrý nápad. Dobrý čas na zveľadenie svojho príbytku, nákup nového zariadenia, alebo na prerábku. Dobre investujete, nebojte sa a budete sa z výsledku veľmi tešiť.

Kozorožec

K vám prichádza správa, list, informácia či rozhodnutie. Niečo, čo ste nečakali a prinesie vám niečo pozitívne. Na druhej strane sa bude niečo nové diať medzi vami a vašimi priateľmi, susedmi, v škole alebo s vašimi súrodencami. Je dosť možné, že pôjdete na nejakú krátku cestu, alebo sa budete hrabať s svojej podvedomej mysli a zvažovať, čo ste sa doposiaľ naučili a kým chcete byť do toho mesiaca. Toto je krátky presun, ale na chvíľku vám pomôže kreatívne písať a romanticky sa vyjadrovať. Takže, ak sa venujete marketingu, alebo umeniu, toto je vaše okno.

Vodnár

Venuša a Merkúr vám na určitý čas prinesú nové aktivity s priateľmi, nových priateľov. Všimnete si nové hodnoty na súrodencoch, alebo partnerovi, ktoré ste doteraz pravdepodobne ignorovali. Na chvíľku sa z vás stanú romantici, ktorí si povedia, že blízkosť je viac ako sloboda a pochopíte, čo je prepojenie sa s niekým, komu na vás záleží. Taktiež máte šancu si tento mesiac viac zarobiť, alebo nabrať veľa nových kontaktov. Aj váš postoj k sebe a vašim hodnotám sa podrobí skúške. Vzíde z toho niečo nové pre vás do života.

Ryby

Venuša aj Merkúr sú vo vašom znamení a vy ste s nimi jedno. Cítite kolektívnu myseľ aj kolektívne srdce a uvidíte ľudí okolo seba vnímať svet troška ako vy. Viac s ružovými okuliarmi a túžbou na romantiku, na bezhraničnú lásku a mier. Ak ste už svoje umelecké vlohy objavili a niečo s nimi robíte, toto je pre vás skvelý mesiac sa do tvorby absolútne ponoriť. Pôjde vám to všetko ako po masle, nové nápady aj božská inšpirácia. Projekt, alebo práca sa tiež môže rozvinúť dobre, tak sa nebojte pohnúť dopredu s ideami.

Komentáre