Prvé februárové horoskopy (1.časť)

Baran

Teraz sa Vám energia otvára v podvedomí a je dosť možné, že sa dáte na spirituálne meditácie, cvičenie , a iné zaujímavé praktiky. Máte teraz skvelé napojenie na kolektívne vedomie a skvelú intuíciu, čo sa deje s ľuďmi pod pokrývkou. Budete teda aj veľmi empatickí a naladení na dušu iných ľudí, namiesto ich mysle. Taktiež sa môžete tešiť sťahovaniu duchovných právd z éteru, novej inšpirácií a ak sa venujete niečomu umeleckému, alebo duchovnému, toto je váš mesiac, kde sa nápady z vás len posypú. Budete ako maliari na extáze.

Býk

Tak pre vás je tu možnosť ísť sa ukázať do spoločnosti, choďte na všetky akcie kam vás zavolajú, na oslavy a na eventy. Môžete získať povýšenie, bonus, viac peňazí z akcií, zbierok alebo sponzorstvo. Takže, ak máte nejaký plán, alebo projekt a chcete si ho dať financovať , toto je správny moment vrhnúť sa na to. Iní z vás nájdete obľubu v určitých skupinových aktivitách, alebo aj cestovaní v skupine na rôzne destinácie, kde nájdete niečo posvätné pre seba a svoje vnútro.

Blíženci

Rozmach kariéry milí Blíženci, samé kontakty, kontakty na scéne. Nápady, nový zamestnanci, možné povýšenie, alebo dostanete na starosť viac vecí a dobre si zarobíte. Momentálne je vaša kariéra viac vašou láskou, ako možno človek, s ktorým sedíte doma. Je to vaša najkrajšia bublina sveta, v ktorej teraz chcete žiť a kde sa cítite naplnení. Nemusíte sa báť, je to obdobie, kedy si budujete vlastný život a naozaj viete byť skvele diplomatickí, a preto vás vždy pošlú na miesta, kam iný nechceli isť. Presvedčíte každého o všetkom bez problémov a so šarmom.

Rak

Pre vás je toto obdobie, kedy sa vám možno troška pomotajú emócie s faktami. Budete sa zamýšľať, kde sú pre vás hodnoty, čo má v živote zmysel a napriek tomu, že ste v minulosti mohli za zmysel považovať úspech, alebo materiálne veci, dosiahnutie určitej sebestačnosti, je dosť možné, že sa dopracujete k dlhším hodnotám ako otvorenému srdcu, priateľstvu, láske a emocionálnemu napojeniu. K čomu je všetok majetok, keď vás doma nikto nečaká? Je možná aj cesta do zahraničia, alebo vrátenie sa do školy. Alebo do skupiny ľudí, kde je váš vnútorný naozajstný domov.

Lev

Skvelý čas na ponorenie sa do svojej hĺbky a ponúknuť svojmu temnému ja ruku. Je tu úžasná energia na pochopenie svojho podvedomia, na roztopenie strachov a neistôt, traumy, drámy, spúšťačov veci, s ktorými ste doteraz nechceli ani len troška zápasiť. Budete mať pochopenie pre svoje temné činy, alebo temné pocity do takej miery, že svetlo túto temnotu pre vás zintegruje. Prepojíte dokopy svoju vedomú a podvedomú myseľ a stanete sa jednotnou bytosťou na novej úrovni a pochopíte, že oddelenie a hanba, hnev či ego malo svoj zmysel, ale už vám to neslúži, a preto musíte prejsť dopredu. Silný, ale prínosný mesiac. Vhodný aj na terapiu, alebo odovzdanie sa spirituálnym praktikám.

Panna

Vás vidím podpisovať zmluvu, dohodu, dostanete nového klienta, alebo klientov, či viac zákazníkov. Bude sa o vás šíriť slovo, a tak viacerí noví ľudia prídu po vaše slúžby, nech robíte čokoľvek. Skvelá šanca si natrénovať nový prístup k ľuďom a nové zásady vašeho biznisu. Dajte si však pozor, aby ste rozumeli všetkým veciam na zmluve, alebo ste dobre pochopili, čo sa od vás očakáva. Iní z vás sa zasnúbia, nasťahujú k svojim polovičkám, alebo tí nezadaní stretnú svoje nové objavy tento mesiac. Je možné, že si ich na prvý pohľad ani nevšimnete. Tak otvorte oči.

Komentáre