Ako správne energeticky ukončiť vzťah?

V predošlom článku som vám popísala prvé hinty, ako na rozchod a teraz sa na ne pozrieme hlbšie špeciálne, ako sa odpojiť od partnerov energeticky a duchovne.

1. Uistite sa, že všetky predmety, ktoré ste nadobudli počas vzťahu s danou osobou sú buď prečistené, alebo ich niekomu darujte. Ideálne je vzdať sa všetkého spoločne nadobudnutého počas vzťahu, čo nebolo neutrálneho charakteru, ako spodné prádlo, nábytok, ako posteľ, prstene, vankúše, či oblečenie z tohto obdobia. Ak pocitovo cítite, že tá vec vás vracia dozadu alebo nesúladí s vašou terajšou vibráciou, jednoducho ju vyhoďte.

2. Ak ste nadobudli určitú prezývku počas vzťahu, je vhodné ju taktiež zanechať.

3. Ak ste boli v manželstve, nestačí sa len odsťahovať. Je esenciálne, aby ste prešli rozvodom a podpísali rozvodový papier - je to fyzický úkon, ktorý nemôžete odignorovať. Mnohokrát sme presvedčení že tieto tri úkony sú dostačujúce na nový život, ale nie sú. Musíme sa totižto oddeliť aj duchovne a energeticky. Tak ako na to? Meditácia na oslobodenie sa od duchovného dlhu, alebo nevyrovnania. Posaďte sa na pohodlné miesto do kľudu. Intuitívne si vyberte, čo chcete mať okolo seba. Môžu to byť sviečky, kamienky, voda, či pierka na prepojenie s vašimi anjelmi. Je to úplne na vás.

4. Predstavte si miesto, ktoré je vám najpríjemnejšie, rieka, pláž , les , lúka , oblaky čo len chcete. Zavolajte si niekoho z vášho "spirituálneho tímu", alebo ich nechajte ich objaviť sa samých. Esenciálny doplnok bude Archaniel Michael.

5. Spolu s nimi pozvite svojho ex partnera alebo aj partnerov na toto miesto. Predstavte si ich tam postupne a ak budete cítiť, že chcete povedať pár slov ich duši a ich vedomiu, urobte tak. Tu už nie je priestor na hnev ani iné extrémne, či negatívne emócie ak nejaké máte treba ich spracovať pred touto meditáciou.

6. Vy a váš ex partner stojíte oproti sebe zaliati svetlom, držíte košíček, môže v ňom byť hocičo a váš ex má v rukách taktiež jeden. Poproste, aby ste si mohli vyrovnať dlh, alebo energie medzi sebou teraz a tu. Uvidíte, ako sa budete cítiť, či chcete vy niečo zo svojho košíčka vložiť im alebo oni vám. Poďakujte a s láskou a vďakou že boli súčasťou vašeho života ich s Michaelom nechajte odísť do svetla.

7. Takto postupujte aj s ostatnými partnermi. Ak robíte tento úkon prvýkrát, urobte tak pre každého človeka, s ktorým ste boli vo vzťahu. Tento spôsob nie je len pre romantické vzťahy, ale aj milenecké , priateľské či biznisové.

Ak sa vám podarí osoby odoslať do svetla a zostane vám autentický príjemný dobrý svetlý láskavý pocit. Alebo si v dobrom poplačete a uľaví sa vám JE TO HOTOVÉ.

Gratulujem a nech vám do života vstupuje iba svetlo =)

Obrázok: Pablo Guerrero / Unsplash

Komentáre