Horoskopy na tento týždeň (1.časť)

Baran

Veci sa pre vás postupne začínajú stabilizovať. Vidím vnútornú harmóniu a prichádzajúci pokoj. Nebudete totižto potrebovať nikoho súhlas, alebo pomoc sa o svoje veci postarať. Na druhej strane, prídete i v sebe na niečo podvedomé, čo vám dá slobodu a zistíte že sami si riadite aj tie oblasti života, o ktorých ste si mysleli, že sú mimo vašu kontrolu, alebo že sú náhodné. Taktiež sa niektorým z vás podarí začať nový vzťah, ale k sebe samým, z čoho vyplynie mnoho pozitívnych zmien.

Býk

Dopracujete sa k pozdvihnutiu svojej emočnej inteligencií, niečo, alebo niekto vás posunie na vašej ceste a vy sa viac priblížite k svojmu srdcu a troška potlačíte logiku. Aj napriek viacerým planétám vo vzduchu, niečo, na čo ste sa odhodlávali dlhšie už nebude brzdené sebapotláčaním. Začnete si budovať niečo stabilné, ako rodinu, alebo kariéru. Iní z vás sa zaľúbia a celkom rýchlo sa posuniete do vzťahu. Budete však spokojní a určite nebudete príliš premýšľať, čo k tomu iní chcú povedať.

Blíženci

V mnohých z vás sa skrýva hlboká emocionálna duša ktorá však chce život prežívať s ľahkosťou a možno až bezproblémovo. Avšak ja vás vidím si uvedomiť, že vyjadriť emócie nie je slabosť a netreba ich skrývať. Vy chcete hlbšie vzťahy ale vďaka vašemu ľahkovážnemu prístupu sa ľuďom javíte povrchní a teda s vami ani nezájdu hlbšie. Takto sa točíte v kruhu a ak si trúfate z neho vyjsť prebudíte sa do seba samých kde nájdete niečo viac ako len lásku.

Rak

Veľká zmena nastane aj tento týždeň pre vás, niečo pre vás prichádza z Vesmíru, vidím tu pre vás pretrvávajúcu možnosť zmien vo vzťahu, či prichádzajúci vzťah. Bude to veľmi príjemný a romantický krok, alebo súlad tzv. náhod, pri ktorých sa budete cítiť osudovo. Vidím vás celkovo spokojných a naplnených nebojte sa pre pozitívne veci vo vašom živote urobiť aj míľové kroky. Ved koniec koncov záleží iba na láske. Ak sa jej bojíte preskúmajte dôvody prečo a prerastiete ich.

Lev

Vy stretnete zaujímavú osobu na svojej ceste, ktorá vám bude môcť priniesť nápady, alebo rovno zárobky. Je dosť možné, že to bude žena, alebo v určitom prípade to môže prísť aj z rodiny, alebo od súrodenca. Môžete sa nabaliť na projekte, alebo myšlienke, len sa musíte dať do aktivity. Nič sa neudeje, ak nebudete počúvať svoju intuíciu. Avšak,  nebojte sa do spolupráce vniesť aj svoje srdce, nielen návrhy. Znova prichádza obdobie, kedy vám neodporúčam požičiavať peniaze.

Panna

Niektorí z vás sa budete musieť zmieriť s rozpadom partnerstva, strata niečoho, alebo premárnenej energie vás vykoľají a budete sa cítiť sami. Avšak, je dôležité si uvedomiť, že všetko sa skončí, keď je na to správny čas a keď sme dozreli do nového štádia v živote. Niekdy strata znamená nájdenie niečoho nového a vo vašom prípade je to skoro zámena. Dávajte si však pozor, aby ste vykročili tou správnou nohou do niečoho nového a nie zo strachu.

Obrázok: David Menidrey / Unsplash

Komentáre