Prečítajte si ako oslavujú Vianoce hollywoodske celebrity!

Máme tu december, čo znamená, že tešiť sa z Vianoc je oficiálne akceptovateľné.

Môžeme začať pozerať vianočné filmy, piť varené víno, jesť linecké koláče, nosiť krídla a na hlavách blikajúce doplnky. Skrátka robiť všetko, čo v ostatných 11-tich mesiacoch vyzerá hlúpo či gýčovo .

A aj keď sa vo väčšine oblastí nášho života cítime byť veľmi vzdialení od života celebrít, podľa ich postov na sociálnych sieťach máme predsa len niečo spoločné – radosť z dekorovania seba či svojich príbytkov vianočnými dekoráciami.

Hviezda Reality show Držte krok s Kardashians Khloe Kardashian ukázala prvú časť svojej vianočnej výzdoby v detskej izbe svojej dcérky True, vďaka ktorej sa dostala do jej domu žiarivo ružová farba. "Včera sme začali so zdobením nášho domu a @jeffleatham prekvapil True týmto krásnym ružovým stromčekom."  Okomentovala Khloe svoju snímku na sociálnej sieti.

Jej sestra Kylie Jenner, ktorá je mimochodom zo všetkých sestier najbohatšia vďaka svojmu úspešnému biznisu s kozmetikou, sa tiež na sociálnej sieti pochválila svojím púdrovo ružovým stromčekom. „Ďakujem @jeffleatham a jeho tímu za splnenie mojich vianočných snov! 6 metrov kúziel! Ešte dokonalejší je v skutočnosti!“ Nuž svetu tak dali na známosť nielen to, že ich domovy sú už slávnostne vyzdobené, ale aj komu vďačia za realizáciu ich predstáv. Meno ich dvorného dekoratéra je teda jasné .

Nuž a najslávnejšia zo sestier Kardashianových Kim musí byť samozrejme výnimočná aj pri vianočných dekoráciách. Jej snímka, ktorú zverejnila začiatkom decembra na svojom instagramovom účte sa stala veľmi komentovanou. „Prečo jej vianočné stromčeky vyzerajú ako tampóny?“ Pýtajú sa jej fanúšikovia. Nuž, Kim a Kanye majú osobitý vkus aj na zariadenie svojho domu, bolo by zvláštne predpokladať, že v ňom si nájde svoje miesto voňavý zelený smrek s červenými vianočnými dekoráciami, nie?