Hydratácia a omladenie pleti na počkanie?

Tak ako veda, aj medicína hľadajú spôsoby ako boj s vekom vylepšiť a účinky procedúr predĺžiť. A tak začiatkom tohto roka prišla oficiálne do Európy novinka s názvom Juvederm® Volite, ktorá si za pár mesiacov získala srdcia nielen dermatológov, ale aj tých, ktorý omladzovaciu kúru podstúpili. A prečo? Účinky sú viditeľné už do jedného mesiaca po aplikácii a trvajú až skvelých 9 mesiacov. Už počas testovania dosiahol tento elixír na báze kyseliny hyalurónovej skvelé výsledky. Až 96 % ľudí malo viditeľne hladšiu a pevnejšiu pleť. Pokožka pôsobila rozžiarene, zdravo a bola hydratovaná. Celá báza pleť zároveň regeneruje a dodá jej elasticitu. Aj vďaka týmto skvelým účinkom je vhodná aj na oblasť dekoltu, krku či rúk. Poďme si povedať niečo viac o tomto  zázraku v injekčnej striekačke.


Juvederm® Volite je inovativny kožný preparát ktorý zlepšuje kvalitu pokožky až po dobu 6 až 9 mesiacov. Efekt je viditeľný okamžite, plný účinok je viditeľný behom prvých 14-tich dní po aplikácii, najmä vďaka biologickej aktivite kyseliny hyaluronovej. Účinok ošetrenia VOLITE tak vo svojom efekte spája mezoterapiu, biorevitalizáciu a dermálne výplne


Pre koho je ošetrenie určené

Je určený pre každú dehydrovanú pokožku. Okrem hydratácie pokožky, zvyšuje jej elasticitu a zlepšuje kvalitu pokožky na tvári, krku, dekolte, a rukách.


Ako ošetrenie prebieha

Preparát má vysoký stupeň jemnosti, pružnosti a po injekčnej aplikácii sú len minimálne opuchy. Produkt sa aplikuje pomocou extrémne tenkej ihly novej generácie, ktorá zaručuje maximálne pohodlie a minimalizuje bolesť, opuchy a riziko vzniku hematómu.


Juvederm® VOLITE hĺbkovo hydratuje pokožku, zvyšuje hustotu kože, osviežuje a obnovuje štruktúru pleti. Výsledkom ošetrenia je tak zlepšenie textúry pokožky a jej pružnosť, hlboká a dlhotrvajúca hydratácia, spevnenie a liftingový efekt.


Ošetrenie trvá 60 minút s lokálnou anestézou (samotný zákrok 30 minút). Po ošetrení je dobré vynechať športové aktivity na 2 dni, no do práce a k bežným činnostiam sa môžete vrátiť okamžite.

Efekt ošetrenia je viditeľný okamžite no plne sa rozvinie do 14tich dní od aplikácie a trvá 9 mesiacov.

JUVEDERM® VOLITE je produktom novej generácie, ktorá vytvára prirodzený a dlhotrvajúci výsledok už po jednom ošetrení.

 


Komentáre