Chcete vedieť, čo vás čaká tento týždeň? Prečítajte si v našom horoskope (1.časť)

Baran
Teraz vám Vesmír praje, cestovať, zabávať sa, učiť sa niečo čo vás vnútorne napĺňa a tak tiež vziať na dovolenku niekoho koho ľúbite. Nebojte sa investovať do vzdelania, do krúžkov alebo kurzov či literatúry. Ak ste slobodní možno nájdete niekoho zaujímavého a sofistikovaného práve v škole či knižnici. Ak ste vo vzťahu dovoľte si expandovať.

Býk
Znova prišiel ten čas kedy sa môžete priblížiť k niekomu v intimite a ukázať svoju zraniteľnosť. Otvoriť sa viac a nechať ľudí alebo osobu nazrieť hlboko do vás. Inokedy by vás to možno desilo, no teraz je šanca na prehĺbenie pút a prepojení nie len s inými ale aj sami so sebou. Taktiež sa vám môže podariť úver alebo sa o vás niekto postará keď to budete potrebovať.

Blíženci
Tak pre vás je vhodné obdobie znova začať randiť. Možno ak ste už vo vyššom veku, sa vám to zdá zvláštne, no nikdy nie je neskoro prežiť svoj život s príjemnou spoločnosťou. Odpútajte sa od minulosti a možno nevydarených vzťahov a dajte sebe aj niekomu druhú šancu. Ak ste už vo vzťahu a chcete spoločne do niečoho investovať, super. Na druhej strane sa vám môže podariť vziať vás vzťah do novej a hlbšej roviny.

Rak
Vám sa teraz začne dariť v práci. Peniažky sa posypú, možno dostanete vyššiu odmenu alebo vás v práci skvele ocenia. Ukážu vám rešpekt a hodnotu. Taktiež sa vám môže podariť stretnúť nového kolegu či kolegyňu z ktorých nespustíte oči. Románik na pracovisku by vám určite pomohol každý deň vstávať v tomto zimnom období. Ak ste trpeli nejakou chorobou rýchlo sa vyliečite a váš problém sa stratí.

Lev
No čo vám poviem. Milenecká dráha sa práve rozbehla. Nemusíte si hľadať manželstvo, ale je priaznivý čas na trávenie príjemných chvíľ s niekým kto sa vám páči a inšpiruje vás. Choďte do galérie, do múzea či do kina a divadla a možno nájdete ten kúsok seba. To umenie a kreatívno ktoré Vesmír chce aby ste znova rozdýchali. Neboli ste stvorený na sedenie v kancelárií ak viete hlboko v sebe, že dosky a svetlá sú vašou vášňou.

Panna
Toto je skvelý čas na doma strávené chvíle, prerábanie a zveľaďovanie vášho príbytku. Zavesiť ten obraz, premaľovať či kúpiť nové dekorácie do spálne. Uvidíte, že ak sa tomu trocha tento mesiac povenujete. Zrazu sa opäť zaľúbite do svojho domova. Taktiež akékoľvek rodinné stretnutia budú viac harmonické a príjemné. Ak chcete či potrebujete do niečoho investovať možno vám nečakane prispejú rodinní príslušníci.

Pripravila pre vás:
IG: AltairAstrology
FB: AltairAstrology
WEB: www.altairastrology.zohosites.com
@AltairAstrology@gmail.com
Zdroj foto: Unsplash

Komentáre