Horoskop na tento týždeň: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

Tento týždeň máme veľa ťažkých energií a budú pokračovať celým Novembrom. Nie lenže sme v období Škorpióna, ktorý nás núti siahnuť si na naše dno, ale máme aj Lunárne Zatmenie v strede mesiaca, ktoré bude najtemenjšie a najťažšie z celého roka! Preto je extra podstatné začať pracovať na našom živote a našej psychike tak, aby sme sa cítili stabilne aj počas tsunami, ktorý nám tento mesiac prináša. Mars sa pridal do Škorpióna a teda sila minulých Horoskopov sa znásobuje. 4.11. nás čaká Temný Mesiac kedy odporúčam silnú očistu priestoru a energií. A Nov príde spolu s Mesiacom v Strelcovi, avšak bude dosť oslabený Dračím chvostom, tak navrhujem začať riadne manifestovať v energií Kozorožca.

Tento týždeň sa nám Venuša presúva do Kozorožca a na tú sa budeme sústrediť, pretože v Kozorohovi vďaka budúcej retrográdnej polohe, bude až do konca Januára 2022, čo je nevšedné a neopakuje sa často! Vždy si svoje Horoskopy čítajte pre celé kozmické ID.

Baran
Venuša v Kozorohovi vám pomáha nastaviť si nové a odolnejšie hranice vo vašej kariére. Pomáha vám nabrať sebahodnotu a vybudovať si lepšiu povesť. Máte bližšie aj k promócií, zvýšeniu platu alebo aj novému kariérnemu postupu o čosi vyššie. Môže to ale predchádzať istý typ deštrukcie, keď sa Venuša bude dotýkať Pluta. Potrebujete si pevne ísť za svojim a nebáť sa strát pre vyššie dobro.

Býk
Vaša planéta Venuša vám teraz bude pomáhať nadviazať pozitívne vzťahy so zahraničím a teda sa môžete aj tešiť na cestovanie. Mnohí nájdete nový zmysel a smer v živote, ktorý vás môže obohatiť o nových známych či mentorov. Nová nádej, pozitivita dokonca priateľstvo či vzťah môže byť pre vás za hranicami Slovenska. Skvelé obdobie na duchovnú prácu a pookriatie duše.

Blíženci
Venuša vám môže tento čas pomáhať s prijatím svojich negatívnych vlastností, a uvedomení si svojich strachov a blokov, ktoré budete mať šancu rozpustiť. Jej pozitívna energia vám môže pomôcť v smere dlhov či súdnych procesov alebo problémov na intímnej sfére. Môžete dostať nečakaný darček alebo dedičstvo. Môžu sa vám vrátiť peniaze ak ste nejaké požičali. Pozor na románik ak ste vo vzťahu, prešľap v tejto oblasti vás môže prísť draho.

Rak
Venuša vám po dlhšom čase prináša lásku, stabilitu a bezpečie do vášho romantického vzťahu. Samozrejme sa tu pre vás dlhodobo nachádza Pluto, čiže ľahké to nie je ale v toto obdobie dostanete nazad to čo vám mohlo byť odoberané a kde ste sa mohli cítiť vyčerpane. Vzťah sa môže zlepšiť, utužiť a dokonca vás vaša polovička môže požiadať o ruku, či prekonáte ďalší signifikantný postup vpred.

Lev
Pre vás Venuša prináša postup v práci, môžete si nájsť novú prácu ak ju hľadáte, alebo zažiariť v tej svojej lepšie odvedenou prácou. Urobíte čosi extra alebo navyše čo sa nevyhne odmene alebo aspoň pochvale od nadriadených. Ak ste podnikatelia bude sa vám v toto obdobie dariť viac a môžete si pekne zarobiť a dokonca aj odložiť navyše. V zdraví sa vám tiež polepší a teda budete mať aj viac chuti produkovať a cvičiť.

Panna
Venuša vám prináša nečakanú porciu sexappealu do vašich dní, tí z vás ktorí ste slobodní, sa dobre poobzerajte okolo seba či sa niekomu nepáčite, lebo toto je obdobie na nájdenie si vzťahu, mileneckej aféry ale aj plodenia detí. Čiže ak ste sa doteraz pokúšali a nič, toto môže byť šťastnejšie obdobie. Ostatní sa môže oddať obrovskej tvorivej energií, ktorá sa vám vleje do žíl.

Váhy
Vaša planéta Venuša vám svieti rovno do okna vášho domu a prináša pohodu, pokoj, mier sem tam turbulencie, ktoré budú slúžiť na zlepšenie rodinných vzťahov. Je to veľmi silné obdobie pre rodičovstvo, pre prerábanie a dekorovanie príbytku. Renovácie alebo investícií do chaty alebo pozemku či záhrady. Viac stability a bezpečia počas konca tohto roka asi nebude mať nikto.

Škorpión
Vám Venuša prináša extra silnú mentálnu kreativitu hlavne v prípade, že pracujete na voľnej nohe alebo vlastníte malý biznis. Tak tiež dobré obdobie na marketing a komunikáciu s klientmi, súrodencami a priateľmi. Môžete si veľa vykomunikovať a možné prebiehajúce problémy sa môžu cez toto obdobie dostať do rovnováhy. Niektorí vycestujete na krátke služobné cesty, trip k blízkymi, či školský výlet.

Strelec
Venuša vám prináša nové možnosti zárobku, toto je super čas na pribratie si extra práce a teda zvýšite svoj príjem a môžete si ušetriť dosť peňazí aj na niečo extra, čo by ste chceli. Môžete všeobecne dobre investovať a dobre kúpiť či predať čokoľvek hmotné. Super čas vytriediť jedálniček, ale aj šatník a tak sa už pripraviť na nový rok a nové Ja.

Kozoroh
Venuša vo vašom znamení je ako sladkosť na Mikuláša. Stávate sa prívetivejší, milší, diplomatickejší. Láska je na vás vidieť a ste aj oveľa príťažlivejší pre okolie. Uvedomujete si seba hodnotu a nastavujete si podľa toho aj svoje konanie a reakcie. Je to skvelé obdobie na fyzické zmeny ako vizuálne, štýlovo aj hmotnostne. Toto obdobie si užívajte.

Vodnár
Venuša je pre vás tento krát trošku zaujímavá, môžete často chodiť do zahraničia a dokonca si tam nájsť vzťah. No táto pozícia pre mnohých z vás môže značiť aj utajeného milenca, vzťah v trojuholníku alebo láska k nedostupnej osobe. Čo nemusí byť zrovna med lízať. Dobre si uvážte či vám to za to stojí. Skvelý čas na dlhú dovolenku, relax, pobyt na horách, spa a spirituálno duchovnú prácu.

Ryby
Venuša v zemi vám prináša možnosť vyšplhať sa do nového sociálneho okruhu, upevniť si svoje postavenie v spoločnosti a medzi známymi. Toto je skvelé obdobie na splnenie si svojich snov a túžob. Investujte do niečoho čo bude mať úžitok pre kolektív a vráti sa vám to dvojnásobne. Tí ktorí ste slobodní môžete stretnúť dôležitých ľudí či svoju spriaznenú dušu.

Pripravia

www.altairastrology.com


Komentáre