Horoskop na tento týždeň: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

Po Zatmení sa na nás tlačí Merkúr s novou energiou Blíženca, ktorá sa ale dlho neohreje. Preto musíme maximálne využiť tento týždeň! Pretože na ten ďalší týždeň nás čaká Retrográdny Merkúr ktorý vstúpi nazad do Býka! Najsilnejšie spomalenie roka! Takže šup šup, aby sme všetko stihli! Merkúr sa potom zastaví S na začiatku Júna a do Blíženca sa potom navráti až v jeho polovici. Takže poďme sa teraz pozrieť, kde nám prvotné energia Blíženca pomôže nasledovných 8-9 dní. Dobre si všimnite aj vo svojom osobnom Horoskope kde máte dom Blížencov. Horoskopy si vždy čítajte pre svoje Kozmické ID – Ascendent, Mesiac a Slnko.

Baran
Barani zbaľte kufre a ide sa na výlet. Ide sa na cestu alebo sa budete sťahovať na nové miesto kvôli štúdiu, práci alebo svojmu biznisu. Iní z vás si nájdete nové kancelárske priestory alebo si konečne kúpite vytúžené auto, či motorku. Môžete dokonca mať chuť sa znova vrátiť do školy, alebo začať sa učiť niečo nové, nový skill alebo nový jazyk. Iní z vás si môžete konečne upratať vo vzťahoch s priateľmi, súrodencami, susedmi a spolužiakmi. Vhodné obdobie na marketing, reklamu a sťahovanie vecí.

Býk
Merkúr vám prináša energiu spoluprác a priateľstva, silné možnosti na vytvorenie nového projektu,  Tá vás môže posunúť k vygenerovaniu nečakaných a skvelých financií a hmotnej stability. Ak máte nejaké rokovania o financiách nech sa dejú teraz, novú prácu začnite hneď alebo počkajte do Júna, inak zažijete rýchli nástup a náhle zabrzdenie, pokiaľ vám to však nebude vadiť, kľudne pokračujte. Vhodné na re-investovanie. A prehodnotenie ako utrácate peniaze a na čo.

Blíženci
Nadchádza veľmi rozsiahle obdobie od teraz na týždeň a potom od polovice vášho mesiaca, kedy vás Vesmír smeruje tam kam máte ísť. Iste si môžete vylepšiť a celkom preformovať myseľ, vnímanie, perspektívu a zmeniť veľa na sebe v sebe ale hlavne vo vašej hlave. Merkúr u vás vie ale spôsobiť aj chaos, preto sa musíte zakoreňovať ako to len pôjde, noste zemité farby a neriešte zbytočnosti. Sústreďte sa na cieľ.

Rak
Merkúr má pre vás nejaké prekvapenie. Niekto blízky sa môže vrátiť zo zahraničia, môžete obnoviť stratený kontakt s niekym na kom vám záležalo. No tak isto si môžete dopriať dovolenku, výlet k vode, spa či iný víkendový relaxačný pobyt, ktorý vám absolútne zregeneruje ducha aj telo. Ďalší z vás majte oči na stopkách, z neba vám môže byť zoslaný romantický partner ala Soul mate, na ktorého čakáte celú večnosť. Môže to byť rodina duše alebo romantický partner, ktorý bude ako darčekom za vašu trpezlivosť. V duchovnej sfére môžete urobiť obrovské pokroky najbližší mesiac a pól.

Lev
Merkúrom vám prináša nových ľudí, známosti a priateľov do života. Buďte otvorení, pretože niektorí z nich môžu vo vašom živote zostať na veľmi dlho alebo už na stálo. Budete mať chuť vo svojom živote dosiahnuť novú métu a niektorí ľudia vo vašom okolí môžu byť veľmi nadšený vašimi ambíciami, že priložia ruku k dielu. Ak ste umelci, ktorý premýšľate nad sponzorstvom alebo spojením sa s niekym pre dosiahnutie ešte vyšších cieľov, určite do toho choďte.

Panna
Vaše kariérne ambície sa tento mesiac môžu dvojnásobne rozrásť. To ako pôsobíte na ľudí, svojich klientov alebo zákazníkov sa môže vylepšiť a budú vás viac počúvať a viac si aj od vás pýtať radu. Máte na to, aby ste prevzali vedenie možno aj vo firme kde ste, alebo zmenili celkovo váš kariérny cieľ. Môžu vám v tom pomôcť priatelia alebo partner. Niektorí sa rozhodnete spolupracovať s niekym koho poznáte a kto má dobrú povesť a je autoritatívny. To vám môže pomôcť dostať sa na vyššiu métu skôr, ako ste čakali. Môžete vylepšiť vzťahy s otcom a diplomaticky vyjadriť veci, ktoré by inak boleli.

Váhy
Nové možnosti cesty do zahraničia, neviem kto vás udrží na jednom mieste s Merkúrom v Blížencoch. Môžete vycestovať za súrodencami, partnerom alebo blízkym kamarátom či kamarátkou a užiť si úžasné momenty na krásnom mieste. Dovolenkovom mieste, kde je krásne okolie ktoré vás dostáva do harmónie a nabije vás energiou. Mnohí z vás máte nový kompas a môžete sa nadchnúť pre novú filozofiu, duchovné povedomie alebo dostanete do cesty taký symbol svetelných bytostí, že zmeníte svoju vieru či postoj k životu.

Škorpión
Ak ste sa doteraz s niekym doťahovali súdne môžete nájsť rýchly a ľahký zmier, ako ste nečakali. Do vašich finančných problémov či dlhov sa môže dostať pozitívna informácia alebo vám bude niekto schopný, alebo ochotný poradiť či pomôcť ich splatiť. Niektorí z vás môžete zažiť aj menej príjemné situácie kedy však spätne získate istý majetok, napríklad ako je dedičstvo alebo vyplatenie toho čo vám dávno patrilo. Iní z vás budete mentálne nemotivovaní pracovať so svojimi tieňmi a posuniete sa riadne vpred, ako mentálne, tak aj intímne.

Strelec
Merkúr vám prináša vzťahy, ako priateľské, tak pracovné ale aj tie dlhodobé ktoré už máte sa budú teraz zlepšovať a zhmotňovať v nových rovinách. Tí z vás, ktorý ste sa pohrávali s možnosťou sobáša, pôjdete kupovať prsteň a pomôže vám v tom súrodenec alebo kamoš/ka. Ostatní budete premýšľať nad tým, ako zlepšiť svoje klientské pôsobenie, čo viac im dať a ako expandovať v obchodných vzťahoch. Ak ste mali niekoho kto vám doteraz v kariére škodil, stiahne sa. Neplánujte podpisy zmlúv a ani sobáš až do Júna.

Kozorožec
Merkúr vám prináša extra veľa nápadov a tento celý mesiac až do konca Júna sa nezastavíte. Budete sa zaoberať mnohými nápadmi a premýšľať ako ich priviesť k životu. Merkúr však chce, aby ste si lepšie utriedili vzťahy hlavne na pracovisku a k svojim šéfom či manažérom. Prinesie možnosť zmeny práce, nájdenie lepšej práce za viac financií takže ak podávate výpoveď či meníte zamestnanie idete správne. Taktiež sa vám môže polepšiť zdravotne, nová denná rutina s väčším dorazom na vaše zdravotné blaho bude na nezaplatenie. Šetrite si nervy a mentálnu energiu.

Vodnár
Merkúr a venuša vám vnesú extra veľa kreatívnych nápadov do vašej hlavy. Budete ako mentálna raketa ktorá svojim intelektom a šarmom získa hoci koho na svoju stranu, čo sa vám hodí hlavne ak si hľadáte novú partnerku či partnera. Otvára sa vám totiž silná aktivita v mileneckej sfére a budete nezastaviteľný ak si nájdete objekt záujmu. Na druhej strane vás čaká aj aktivita na sebe, svojich projektoch, a pri svojich deťoch. Ak deti nemáte ale chcete toto je jeden z tých momentov roka, kedy je to podporené až do konca Júna.

Ryby
Merkúr na vás volá v sfére rodiny, no čo na to povedať. Máte komu čo povedať? Je čas otvoriť ústa, len potom hneď nezdrhnite. Budete sa niektorí sťahovať, alebo prerábať svoj byt či dom. Poprípade zveľaďovať chatu záhradu alebo investovať do svojho prvého bytu či do hmotného majetku. S Venušou sa dohodnete veľmi dobre na podmienkach rôzneho obchodu a niektorí z vás môžete čakať aj rozrast rodiny či vlastné bábätko. Tí z vás ktorí ste mali ťažkosti v rodine, môžete začať pociťovať úľavu alebo sa vám dokonca niekto môže aj ospravedlniť.

Pripravila

www.altairastrology.com


Komentáre