Chcete vedieť čo vás čaká tento týždeň? Prečítajte si v našom horoskope (1.časť)

Baran
Tento týždeň začnete možno agresívnejšie vyjadrovať svoje hlboké pocity, hnev a hranice. Budete nastavovať nové bariéry za ktoré už druhých ľudí nebudete chcieť púšťať. Taktiež môžete viac zápasiť o pravdu a snažiť sa prebiť ostatných a získať nadvládu s tým, že viete viac a idete do hlbších rovín ako ostatní. Intimita medzi vami a niekým blízkym naberie nové rozmery.

Býk
Komunikácia vo vašich dlhodobých vzťahoch sa prehĺbi, a povrchné debaty alebo chabé odôvodnenia prečo sú veci ako sú už nebudú mať pre vás žiaden zmysel. Budete chcieť počuť, hovoriť aj vidieť pravdu a aj to čo bolo ťažké pre vás doposiaľ vyjadriť pôjde ľahšie. Možno sa budete cítiť odhalený, ale zároveň zistíte, že už nie je čo skrývať a teda sa nie je čoho báť.

Blíženci
Skúste neprepadať negatívnym myšlienkam o ľuďoch vo vašej práci alebo vašom okolí. Tento intenzívny čas môžete využiť omnoho produktívnejšie, keď začnete pracovať s vašou logikou a stratégiou pre zlepšenie problému. Viete prekalkulovať niekoľko krokov dopredu a viete veľmi dobre rozlíšiť pravdu od lži. Špeciálne toto obdobie.

Rak
Toto je pre vás intenzívne obdobie kedy začnete vnímať, že chcete ísť hlbšie vo veciach ktoré vám prinášajú hlbokú radosť, v projektoch srdca ako sa hovorí. Chcete aby sa vaše romantické vzťahy dostali na vyššiu a hlbšiu úroveň. Aby sa váš partner otvoril hlbšej intimite hlavne v oblasti vnímania sveta, a vyjadrovania hlbokých emócií. Taktiež skvelé obdobie na seba vyjadrenie sa v umení.

Lev
Tento mesiac si k vám celá rodina môže prísť pre radu a vaši súrodenci alebo kamaráti, sa vám budú zverovať s hlbšími myšlienkami, tajomstvami a súkromnými  informáciami ktoré by ste od nich nečakali. Budú vám veriť, a možno aj hľadať triezvu logickú radu ktorá je rovnako ako analytická tak aj súcitná. Toto prehĺbi vaše vzťahy a posunie vás bližšie.

Panna
Dokonalý čas na napojenie sa na podvedomé roviny kolektívneho vedomia a využiť to vo svoj prospech pri marketingu, predávania alebo kupovania. Dobrý čas na zaujatie ostatných a taktiež na hlbšie porozumenie ľuďom vo všeobecnosti čo vás opäť prepojí s vašim zmyslom pomáhať ostatným a slúžiť niečomu zmyselnému.

Napíšte nám, či na vás horoskop sedel v komentári pod článkom.

Pripravila pre vás:
IG: AltairAstrology
FB: AltairAstrology
WEB: www.altairastrology.zohosites.com
@ AltairAstrology@gmail.com
Zdroj foto: Unsplash

Komentáre