Chcete vedieť, čo vás čaká tento týždeň? Prečítajte si v našom Horoskope 1. časť

Baran
Mars v Levovi vo Vašom Znamení prináša dvojitý oheň, zápal a silnú vášeň. Nebudete leniť ani minútu a vaša energia poputuje na všetko čo vás baví najviac ako hry,šport, tanec, kreatívne a umelecké projekty, divadlo a hudba. Dajte si však pozor na svoju energiu, aby ste to neprehnali a nevyhoreli skôr, ako dokončíte všetko čo ste si zaumienili. Skúste myslieť dopredu a do tímu si vezmite niekoho zo zemských znamení, aby vám pomohli s praktickými krokmi vašich snov. V neposlednom rade budete chcieť byť obletovaní a dobývaní opačným pohlavím. Mars vás donúti urobiť prvý krok či dva. Ak nebudete tlačiť na pílu ale použijete šarm, iba málo kto bude schopný povedať vám nie.


Býk
Vám Mars prináša silu prekonať konfliktné situácie v rodine, alebo s dominantnými ženami vo vašom blízkom okolí. Váš inštinkt v týchto situáciách zvyčajne býva ustúpiť, no tento krát sa ozve vaša hrdosť a sebaúcta sa postaví na odpor. Zavriete ústa tomu, kto skúsi prekročiť vaše osobné hranice únosnosti a uvedomíte si, že sa cítite skvele. Prekonáte tým nielen svoj strach s nesúhlasom ostatných ľudí, ale aj z následkov. Posunom Slnka do Leva si zaumienite, zaujať centrálnu pozíciu či doma alebo v práci budete chcieť byť videní, uznaní a pochválení za všetku vykonanú námahu. Ak sa vám jej nedostane dáte to patrične najavo, možno aj menšou cielenou drámou.


Blíženci
Mars má pre Vás a vašu myseľ neuveriteľný boost. Vaša myseľ bude zapálená a nažhavená na akciu, nápady a nové vedomosti. Príde k vám veľa podnetov, ktoré budete rýchlo absorbovať, hltať veľa informácií ktorých nebudete mať dosť. Tiež nadobudnete kuráž a budete ochotní sa pustiť do konverzácií s ľudmi a súrodencami, na ktorú ste sa doteraz nevedeli dostať. Budete chcieť navštívit všetky miesta na ktorých ste neboli a linka na vašich priateľov nestíchne ani na chvíľku. Môžete mať pocit, že si chcete medzi svojimi rovesníkmi niečo dokazovať, dbajte však na to, aby vaše slová nepredčili vaše skutky. Za dôsledok môže upadnúť hodnota vášho slova a rešpekt na ktorom ste dlho pracovali.


Rak
Vy Raci môžete využiť energiu Marsu na vybojovanie si hodnoty vo finančnej oblasti. Mars vás núti aby ste videli, že sa podceňujete a za svoju prácu si môžete pýtať omnoho viac. Dodá vám odvahu, si stáť za svojou hodnotou a budete pripravení odísť so vztýčenou hlavou, ak vám niekto povie nie. Pre Mars nie neznamená vôbec nič len presmerovanie svojho zdroja na nový cieľ. Tak isto aj pre vás to znamená iba odbočku a nie koniec. Sú iné miesta kde vás môžu ľudia odceniť tak ako si zaslúžite. A vy ste si toho niekde v kútiku duše úplne vedomí. Hocičo čo vás doteraz mohlo blokovať, prebúrate spolu s Marsom v momente, ako sa rozhodnete vo svojom vnútri, že chcete.


Lev
Mars vo vašom znamení čoskoro aj so Slnkom a hore dolu prebiehajúcim Merkúrom vás usádza na trón. Toto obdobie môže byť plné osláv, radosti a pozornosti pre vás. Energie a životnej sily budete mať až až, na to aby ste sa v tejto hojnej energií nabili na celú zimu. Vaše fyzické zdravie sa môže obrátiť veľmi rýchlo k dobrému a čokoľvek teraz pre seba urobíte, sa vám niekoľko násobne vráti. Okolo vašich narodenín môžete pocítiť vnútornú zmenu, ktorá príde spolu s výzvou ktorú ak ju príjimete a prejdete svojou cestou duchovnej dospelosti, budete ju cítiť ako uzavretie istej životnej etapy. Vyberte si však niekoho z okolia komu veríte a bude pri vašom boku počas tejto zmeny.


Panna
Pre Vás Panny toto obdobie môže byť únavné, môžete pociťovať úbyok energie, ospalosť, celkovú spomalenosť či tzv lenivosť. Nejde tu o nič čo by ste mali skúšať prebíjať vôľou alebo pracovnou štruktúrov. Toto je čas na absolútny oddych. Spánok je to čo vám teraz dá energiu, silu a chuť do života. Potrebujete odísť na dovolenku k jazeru alebo k moru kde nájdete zdroj vašeho osobného Slnka. Ak nemôžete odcestovať chodte si aspoň zaplávať. Ak ste dlhšie premýšlali nad návštevou Spirituálnych miest, či priamo si dohodnúť sedenie s niekym kto sa venuje Spiritualite. Toto je veľmi vhodné otvorené obdobie a správy ktoré sa k vám dostanú, chceli byť vypovedané už hodnú chvíľu. Použite svoju intuíciu na vybratie tej správnej osoby a nenechajte sa odradiť ani vašou predierajúcov sa logikou, oplatí sa vám to.


Váhy
Toto je Váš moment sa presadiť v skupine ľudí so svojimi kreatívnymi nápadmi, či prácou. Skvelé obdobie na marketing toho kým ste a čomu sa venujete. Vytváranie či rozšírenie sociálnej a mediálnej platformy vám pofunguje ako po masle. Spolupráce s inými ľudmi vám taktiež prinesú pozitívne výsledky. Ak stojíte pred podpísaním akejkoľvek dohody či zmluvy počkajte do polovice Augusta kedy vám Vesmír dá zelenú. Mars vám dokáže pomôcť aj vo vyrovnávaní si konfliktov, kde dlhší čas cítite nerovnováhu, no nemali ste chuť ani energiu sa s nimi popasovať. Zostali nevypovedané hlavne preto lebo ste im nechceli pripísať príliž veľa dôležitosti. No pre nový štart je treba si upratať vzťahy, konečne vyjadriť svoje pocity a venovať im energiu.

Komentáre