Týždenný horoskop: Chcete vedieť, čo vás tento týždeň čaká?

Venuša sa nám posunula bližšie k Slnku, a tým pádom do rýb, kde aj na chvíľku všetci energeticky zakotvíme. Postupom venuše do rýb sa všetky naše vzťahy znova zafarbia do nového odtieňa. Venuša blízko Slnka stráca svoju silu, pretože žiara Slnka ju prepáli. Slnko v rybách stráca ego a taktiež aj Venuša stráca svoju identitu v niečom oveľa väčšom a silnejšom, a tým je jednota.

Marec je najsilnejším mesiacom na kolektívne pozdvihnutie a jedným z najslabších na seba presadenie a vnímanie vlastnej dôležitosti. Je len málo momentov, kedy v období rýb vieme myslieť len na seba, alebo vedome ublížiť niekomu druhému. Na oblohe sa postupne dopĺňa element vody, takže sa nám emocionálne aj fyzicky polepší a konečne uľaví z prebytku vzduchu. Momentálne máme extrémne v mínuse element ohňa, a preto je dôležité si ho v našich životoch nahradiť. Samozrejme, hlavne tí z nás, ktorí nemáme v osobnom horoskope jeho extrémny prebytok.

Baran
Venuša v rybe spolu so Slnkom vám môže začať spúšťať silné a dôležité sny, vízie či intuíciu, ktorá vám bude vedieť pomôcť v rôznych situáciách. Môžete sa viac venovať skrytým vedám, okultizmu, tarotu či reiki. Niektorí sa dáte na preskúmavanie svojej psychiky spolu s psychológom alebo iným zaujímavým človekom, ktorý vám pomôže poodhaliť zaujímavosti v nevedomí. Teraz je výborný čas na sebareflexiu, izoláciu od bežností, výlet, dovolenku alebo spa. Potrebujete reset a Venuša vám ho zariadi. Ak máte kreatívne nápady napríklad na príbeh alebo novelu, sadnite si a píšte.

Býk
Je dosť možné, že práve táto Venuša v rybách vám môže do skupiny ľudí priniesť nový duševný kontakt. Cez kolektív, v ktorom sa nachádzate, si môžete teraz podať ruky s niekým, s kým budete mať pocit, že sa dlho poznáte. Toto obdobie je super na nájdenie sponzora na nejaký váš projekt alebo kreatívny nápad či vynález. Toto obdobie je skvelé na získavanie nových priateľov alebo kolegov, s ktorými chcete tvoriť alebo spojiť sily v pomáhaní ostatným.

Blíženci
Zlepšíte si vzťahy s otcom, poprípade s mamou. Isté osoby, ktoré sú vo vašom živote veľmi dominantné, sa môžu začať správať viac jemne a diplomaticky. Bude za to môcť Venuša, nedajte sa však uchlácholiť. Nemusí to zotrvať, čiže sa k ničomu nezaväzujte. Skúste zmeny, ktoré prídu, zakoreniť hlbšie v realite. Môžete si zlepšiť kariérnu pozíciu alebo dostať povýšenie. Tie z vás, ktoré ste ženy, budete mať chuť vyniknúť vo vašom povolaní aj ženskými prednosťami ako je empatia, diplomacia či intuícia. Budete chcieť, aby vás brali ako rovnocennú silu medzi mužmi.

Rak
V tomto období môžete získať akési pozitívne vnímanie života, lepšiu nálada a lepšie vyhliadky do budúcna. Môžete sa dať dokopy s guru alebo učiteľom, ktorí vás znovu naučí niečo, čo vás tak náramne baví. Môžete získať nadhľad na veci, ktoré vás doteraz ponárali do hlbín mora a vy ste sa ich báli. Už sa nie je čoho báť. Môže vás teraz priťahovať filozofia, knihy či semináre o filantropii alebo psychológii. Jednoducho sa veziete na novej integrite a váš morálny kompas vám ukazuje nový smer. 

Lev
V tomto období sa môžete oveľa ľahšie vyrovnať s vašimi negatívnymi vlastnosťami, s vašim podvedomím a nevedomím. Máte šancu rozpustiť svoje strachy, zlozvyky alebo obsesiu, ktoré vás donedávna mohli obmedzovať alebo vám robiť šarapatu v intímnej oblasti a vzťahoch. Tí z vás, ktorí ste mali nejakú pôžičku alebo si chcete nejakú vziať, je možné, že sa vám to podarí a možno aj s výhodným nastavením. Dbajte na to, aby ste sa nenechali nahovoriť na niečo iba zo súcitu k iným.

Panna
Máme pre vás dobré správy. Slnko a Venuša si spievajú serenádu vo vašom vzťahovom sektore a tí z vás, ktorí vzťah nemáte si nejaký nájdete. Naopak tí, ktorí ho máte, sa môžete dočkať požiadania o ruku alebo iný romantický krok, na ktorý sa vaša polovička odhodlá teraz ľahšie ako inokedy. Nebojte sa byť romantický aj vy a nechajte svoje obavy, stres a logiku mimo tejto témy. Počúvajte svoje srdce a nikdy neurobíte zlé rozhodnutie. Láska, je vždy dobrý nápad.

Váhy
Teraz je správna chvíľa začať sa učiť niečo nové alebo niečo v čom ste dobrí, sa vám môže podariť ešte zlepšiť a dostať sa na seniorskú či až majstrovskú úroveň. Hlavne, ak pracujete rukami a ste v niečom šikovní. Môžete dostať v práci finančný bonus alebo zvýšenie platu. Poprípade nové zamestnanie či brigádu. Ak ste mali doteraz nejaké zdravotné ťažkosti, môže sa vám nečakane dostať pomoci alebo sa rýchlo vyliečite. Niektorí z vás môžete zatúžiť po zvieratku.

Škorpión
Vy budete mať teraz dosť vášnivé obdobie. So Slnkom a Venušou sa vám môže veľmi pošťastiť aj bábätko, poprípade začať so živnosťou alebo významným projektom. Môžete nájsť nové hobby alebo nové aktivity zahrnúť do svojho života. Viete sa teraz veľmi dobre vyjadrovať a plodiť kopec nových nápadov. Ak už deti máte odrastené, môžu vám priniesť vnúča alebo sa vaše vzťahy môžu teraz zlepšiť. Každopádne si môžete zarobiť z kreatívnych či umeleckých aktivít.

Strelec
Venuša sa postará o príjemnejšiu rodinnú atmosféru. Môžete sa pustiť do novej dekorácie bytu, obrábania domu alebo prestavby, či rozšírenia priestoru vizuálnymi trikmi. Môžete získať do bytu niečo nové a pekné, či už investujete do toho vy alebo niečo dostanete darom. Vzťah doma s rodičmi sa môže zlepšiť poprípade obnoviť. Niektorí sa môžete v tomto období aj presťahovať alebo si prisťahovať partnera či partnerku ku sebe domov, a začať tak novú kapitolu života.

Kozorožec
Môžete získať podporu v malom biznise, v reklame, v seba predávaní poprípade vám nejaký muž alebo šikovná žena bude vedieť pomôcť v papieroch, ktoré potrebujete tento mesiac vybaviť. Ak vás teraz láka nejaká škola, učenie niečoho nového, kurz alebo workshop, je na to správny čas. Len sa snažte nepreplatiť informácie, ktoré iní predávajú a skúste zistiť, či neexistuje aj iní zdroj vzdelávania. Môžete stretnúť aj nových priateľov, či podporné kontakty. Nevyhýbajte ľuďom, práve naopak.

Vodnár
Vaša finančná situácia sa môže zlepšiť, pretože Venuša vám prináša možnosť vygenerovať financie, poprípade dostať viac zaplatené, či nájsť spôsob akým si privyrobíte. Môžete naraziť aj na dobrú investíciu. Zlepší sa vám chuť do jedla, trošku viac peňazí môžete minúť na liečenie tela aj duše. Poprípade vy alebo vám niekto môže podať pomocnú ruku v chýbajúcich zdrojoch. Venuša v rybách vám nachvíľku prepožičia nové priority, ktoré budú viac duchovné ako hmotné.

Ryby
Znova tu máme moment, kedy sa budete hlavne vy cítiť lepšie, krajšie, jemnejšie. Váš prístup k svetu sa zmení aspoň na mesiac a budete všetko viac vnímať cez ružové okuliare. Vaše telo sa môže zdať v lepšej kondícií. Budete mať možnosť aj chuť urobiť niečo so svojím výzorom. Môže ísť o nový zostrih alebo zmenu oblečenia a svojho celkového štýlu. V očiach ostatných ľudí budete viac sexi a príťažlivý, tak si to užívajte a začínajte deň s úsmevom.

Horoskopy pre Vás pripravila:
FB: AltairAstrology
IG: @altairastrology
WEB: www.altairastrology.com


Komentáre