Veľký horoskop lásky a vzťahov na rok 2021

Poznáte ten pocit, keď sa skvele porozprávate s človekom s rovnakou vlnovou dĺžkou a sadnete si tak dobre, že máte pocit akoby ste boli plní a nechcete jesť, piť a ani spať. Vtedy sa vám udialo to, že ste sa emocionálne najedli. Niekto vás tak skvele vyživil tým, čo najviac v živote potrebujete a čo vás absolútne obohacuje, že sa cítite akoby ste toho človeka mali extrémne radi či sa rovno zaľúbite. Takže áno, láska vedie cez emočnú časť tela - v našom tele sa všetky emócie prijímajú a spracúvajú v brušku a črevách, tak isto ako aj fyzická potrava. 

Tu sa vyrovnávame s pocitmi, citmi a emóciami. Fyzický hlad odzrkadľuje aj emočný hlad a naopak. Keď sa niekedy emočne cítime zle, je nám zle na žalúdok, cítime tlak v bruchu alebo sa povraciame. Brucho a emočné spracovávanie sa radí pod znamenie raka spolu s témami ženstva, fyzickej formy tela, detí, materstva, kreativity jedla, ako sa vyjadrujeme ako ženy, intuície atď.

Mesiac je naša duša k nášmu telu- Slnku. Mesiac je naša emocionálna pamäť, poukazuje aj na čas pred narodením, ukladá emočnú traumu, ukazuje naše detstvo a prežívanie vzťahu k našej mame. To, čo sme ako deti prežívali a ohľadom akých tém máme naše najsilnejšie potreby, ktoré ak sú naplnené sme šťastní a keď nie sú, sme hladní a nešťastní. Čo ako bytosť potrebujeme, čo nás kŕmi, vyživuje a naplňuje. 

Takže ak sa dokážeme naladiť na Mesiac druhej osoby a vieme ako ho nakŕmiť, vytvoríme si tým vzťahy hodné existencie. Tento návod nie je taktika, je to cesta, chcem vám ukázať dvere do duše ľudí okolo vás, vašich blízkych, kolegov, priateľov a hlavne romantických partnerov. Kde má muž svoj Mesiac a aký vzťah má k ženskej energií, hlavne k svojej matke, bude bez chyby ukazovať potenciál vášho vzťahu. Nech povie jeho ego alebo logická myseľ čokoľvek, nezdravý vzťah k matke = neúspešný vzťah k vám. Ak ste žena, u vás si treba pozrieť aj Slnko - otcovský a mužský autoritatívny bod v živote. Mesiac je to malé dieťatko v nás, ktoré chce byť videné, počuté, ľúbené tak ako je a chce mať naplnené svoje individuálne potreby. Je to aj naša krehkosť, naša slabina a najcitlivejšie miesto. Dokonca ani rana na egu nezanechá takú stopu ako zanechajú odtlačky pošliapaného mesiaca. Takže vezmite mesiac druhého človeka krehko do svojich rúk a starajte sa oň. Teraz máte určite lepšie pochopenie pre dôležitosť mesiaca vo vzťahu. A môžete sa začať do neho ponárať. Určite je najviac potrebné uvedomiť si potreby seba samého a svojho mesiaca pred tým, ako svojmu partnerovi-partnerke povieme iba veci, ktoré by chcel/a počuť. Nebojte sa vyjadriť svoje potreby a buďte s človekom, ktorý vám ich prirodzene a autenticky rád naplní.

Samozrejme, nenechám vás na pospas osudu a dám vám pár tipov, ako na každé mesačné znamenie. Berte však do úvahy, že nasledovné popisy sú všeobecné a každý mesiac je jedinečný svojim postavením, aspektami a možnými konjunkciami s inými planétami.

Mesiac v Baranovi
Tento plamienok sa musí pri vás cítiť nažive, potrebuje skúmať, zažívať dobrodružstvá, nenudiť sa a nemať núdzu o spoločné zážitky a aktivity. Chce sa pri vás cítiť radostne a sám sebou ako malé dieťa, ktoré vystrája bláznovstvá a očakáva, že si ich užijete s ním. Hovorte k nim na priamo, úprimne a otvorene. Keď sú nahnevaní, rozbite s nimi pár pohárov o stenu, ale nevravte im, aby sa ukľudnili. Potrebuje sa pri vás cítiť, že je ľúbený pre to, aký je bez pripomienok. Avšak nebojte sa s nimi pohádať ak je to nutné, budú vás viac rešpektovať ak máte silu slova a viete si zastať svoju pravdu a svoju autenticitu. Nevedia sa emočne pripnúť na slabomyseľného človeka bez vlastného názoru. Radšej by vás nahnevaní obdivovali, ako spokojne ignorovali. Ak ste žena a máte partnera s mesiacom v baranovi, vždy im nechajte niečo, čo na vás môžu objaviť. Buďte pre nich výzva a neodmietajte im intimitu iba z rozmaru. Milovaním sa do vás zaľubujú hlbšie. 

Mesiac v Býkovi
Nie je je nič krajšie pre býčie zmysly ako romantická večera s krásnym výhľadom a dlhým rozhovorom. Mesiac v býkovi si rád nabaží všetky zmysly, zvukom, chuťou, vizuálne a hlavne vôňou! Ak im chcete vytvoriť emočnú stopu, ktorou sa vždy pripomeniete noste napríklad rovnaký parfém, keď ste s nimi. Môžete to urobiť aj cez hudbu. Býk sa rád prepája cez piesne a mať spoločný playlist je veľké okno do ich citov. Tento mesiac potrebuje veriť v pravú lásku, že veľké romantické gestá a obrovské kytice ruží nie sú len vo filmoch. Mesiac v Býkovi potrebuje, aby ste im poskytli stabilitu, materiálnu oporu - skoro, ako rodič a nikdy ich nekritizujte za rozhodnutia s ich peniazmi alebo načo míňajú. Nikdy sa s nimi nehádajte pri jedle alebo pred spaním. Nekritizujte ich rodinu hoci sa sami na ňu sťažujú. Rešpektujte ich spánkový režim a nehanbite sa ísť s nimi do voňavej vane. Nekonečne a bezpodmienečne ich ľúbte aj s chybami, ktoré si myslia, že majú. 

Mesiac v Blížencoch
Tento mesiac s vami potrebuje neustále komunikovať, zdieľať, čo sa deje v jeho hlave, čo je nové a ako sa cíti. Potrebuje sa vyjadriť a absolútne potrebuje, aby ste ho počúvali. Ak sa budete dívať bokom, hrabať sa v telefóne alebo odpovedať jednoslovne. Už vám nič nepovedia, a ak sa s vami nerozprávajú, viete, že ste mimo hru. Dívajte sa na nich a venujte im celú svoju pozornosť. Ak si s nimi sadnete mentálne, ste na pol ceste. Avšak tento mesiac potrebuje neustále niečo nové nad čím môže premýšľať, takže vám pomôže ak ste rozhľadení, sčítaní a vyznáte sa do mnohých vecí alebo aspoň máte na ne svoj uhol pohľadu. Neskáčte im do reči a naučte sa spracovávať veľké množstvo informácií naraz. Mesiac v Blížencoch je však veľmi slobodne orientovaný a k šťastiu potrebuje, aby ste mu dovolili prežívať prepojenie s mnohými ľuďmi, hoci ste spolu, chce cítiť, že nie je nijako obmedzovaný a môže byť, s kým chce a a kedy chce. Hľadá svoje dvojča, ktorému najlepšie ani nemusí nič vysvetľovať, ale rovno to chápe. 

Mesiac v Rakovi 
Tento Mesiac s vami chce tráviť súkromný kvalitný čas. Potrebuje vás cítiť stále na blízku a vedieť sa na vás spoľahnúť, keď vás bude potrebovať. Potrebuje cítiť, že nekritizujete jeho pocity a rôznorodé emócie. Nikdy nepodceňujte to, ako sa cíti a ani omylom mu nepovedzte, že je iracionálny alebo, že by mal byť menej precitlivelý. Je to priama cesta von z jeho srdca. Rád cíti, že ho vnímate celým svojím ja a, že si pamätáte dôležité udalosti alebo detaily o ňom a viete sa dorozumieť aj bez slov. V tichu si poviete viac ako hodinami rozhovoru. Obrovským plusom je, ak máte radi zvieratá a ste schopní vyjadrovať svoje vlastné emócie bez väčších problémov. EQ je veľmi podstatná vlastnosť, aby vás Mesiac v Rakovi bral ako seriózneho uchádzača do vzťahu. Ak sa chcete dotknúť jeho najhlbšieho jadra a chcete utužiť už prebiehajúci romantický vzťah, uvarte niečo jemné, čo by zjedlo aj dieťa a vlastnoručne ho nakŕmte. Nezabudnite sa mu dívať priamo do očí a otvoriť srdce.

Mesiac v Levovi 
Tento Mesiac potrebuje cítiť váš obdiv, chce veľa pozornosti a túži po tom, aby ste videli jeho snahu, jeho odhodlanie, jeho lojalitu a česť. Chce a túži po tom, aby sa emocionálne mohol predviesť a podporiť ostatných, aby ste jeho radu, jeho skill a jeho vnútorné vlastnosti oslavovali. Chce byť videný a pochválený. Potrebuje, aby ste mu dali najavo, že si ho vážite a ste naň pyšný. Rád sa cíti niečím iný, odlišný a výnimočný. Mesiac v Levovi má rád, keď sa dôraz kladie na jeho pocity a potreby a vtedy vám ich vie aj sám maximálne opätovať. Tento Mesiac je veľmi štedrý a chce štedrosť aj pocítiť. V žiadnom prípade ho s nikým neporovnávajte a nešliapte po jeho túžbach. Nechajte tento Mesiac, aby bol vašim Hrdinom. Nezabúdajte na jeho narodeniny a nedávajte mu darčeky, ktoré nemajú žiadnu výpovednú hodnotu. Mesiac v Levovi chce cítiť, že ho chcete vo svojom živote a viete to dať patrične najavo a môže sa na vás spoľahnúť. Emocionálna zrada je pre nich absolútnym šokom a je náročné si ich priazeň znova vydobyť.

Mesiac v Panne
Mesiac v Panne potrebuje cítiť, že vďaka vám sa stáva lepším človekom. Že v ňom podporujete tie najlepšie vlastnosti a nenecháte ich sa vzdať ak nad niečím trávia mesiace práce. Túži sa neustále vylepšovať, zdokonaľovať, učiť sa a zlepšovať sa v tom aký je, čo robí a, čo môže poskytnúť okoliu. Tento Mesiac má potrebu sa cítiť užitočný a nechce mrhať časom na niečo neperspektívne. Vyberie si vás len vtedy ak dokážete, že máte srdce na mieste, že vás zaujíma spoločná budúcnosť a viete sa o seba starať. Ak ste neupravení, neviete variť ani si poupratovať bude vás vnímať ako dieťa, o ktoré sa treba starať. Zašije vám ponožky, ale nikdy vás nebude vnútorne rešpektovať a vymení vás za toho, kto to bude mať živote usporiadané. Tento mesiac je veľmi skromný, praktický a rezervovaný vo svojich potrebách a vie si odtrhnúť od úst ak musí. Túži zdokonaliť ľudí, ktorých má rád a vždy je plný rád a pomoci, avšak ak jeho fyzickú či citovú podporu budete vnímať ako kritiku, ba mu poviete, že on sám nie je dosť dobrý, uvidíte odvrátenú stránku tohoto Mesiaca a tou bude absolútny citový chlad. 

Mesiac vo Váhach
Tento Mesiac potrebuje mať s vami kopec zábavy, tie momenty kedy spolu niečo kreatívne tvoríte, spoznávate spoločné miesta, idete na výlet a máte kvalitne strávený čas je to správne orechové. Imponuje mu, keď ste vtipní, pozitívni, ale aj dokážete ísť do hlbších tém. Viete im poradiť a zároveň dokážete udržať férový postoj ak niečo naozaj urobili nesprávne, poviete im pravdu, no s láskou. Potrebujú, aby ste na nich neviseli, ale dopriali im čas s kamarátmi, s rodinou a čas pre ich hobby. Radi sa vám prispôsobia a vedia svoje vlastné potreby dať na druhé miesto, ale ak to budete zneužívať začnú sa pri vás dusiť a vyhľadávať spoločnosť ľudí, ktorí im vrátia pocit ľahkosti. Na vzťahu im záleží a musíte vedieť robiť kompromisy, kde sa ideálne nájde tretia cesta, v ktorej obe strany zvíťazia. Neklamte, neohovárajte nikoho vo vašom kruhu známych a buďte sami sebou. Nemyslite si, že ich nekonfliktná povaha vám všetko prepáči, a tak si môžete dovoliť, čo chcete. Neberte ich ako samozrejmosť! Vždy sa ich spýtajte, ako sa majú a ako sa cítia. zvyčajne vždy pôsobia, že sú ok a rozdávajú sa na všetky strany a ich sa to nikto neopýta.

Mesiac v Škorpiónovi
Tento Mesiac je najcitlivejší spomedzi Mesiacov, ale nedá vám to najavo. Jeho emócie a city sú skryté pod 111 závojmi a dvoma mínovými poľami, ktoré musíte preskákať, aby vám tento Mesiac prejavil dôveru. Potrebuje cítiť, že ste ochotný sa pozrieť jeho najtemnejšiemu ja do očí a povedať: ' Nebojím sa ťa. Milujem to všetko, čo v sebe máš. Všetkých tvojich démonov, tvoje žiarlenie, tvoju obsesiu tvoj strach aj tvoju silu. ' Tento Mesiac vás emočne potrebuje najviac, vaše všetko a chce, aby ste sa navzájom odhalili jeden pred druhým až k samotnému jadru. Nesmú existovať úniky ani zadné dvierka. Tento Mesiac túži po plnej odovzdanosti na život a na smrť a nepríjme nič menej. Nikdy, opakujem nikdy ho nepodvádzajte, neskrývajte pravdu, neklamte a nerobte veci za jeho chrbtom. Tento Mesiac vám to už neodpustí. Nemôže, rany sú pre neho natoľko hlboké, že si ich pravdepodobne vezme až do hrobu. Hľadá svetlo k svojej tme a pokiaľ budete žiariť tak si ho svojou čistotou k sebe pritiahnete už navždy. Ak vás miluje, táto láska prekoná aj samotné peklo ak to bude potrebné.

Mesiac v Strelcovi
Tento Mesiac potrebuje emocionálne objavovať vonkajší svet, objavovať svet v ostatných ľuďoch. Chcú putovať vo vás a s vami. Mesiac v Strelcovi sa vie absolútne skvele najesť z múdrej, intelektuálne stimulujúcej debaty. Ak je vaša myseľ slobodná, bez limitov, ale zároveň vyzretá a pokojná. Budete pre Mesiac v Strelcovi veľmi príťažlivý ako človek. Je to druhé Mesačné Znamenie v Zverokruhu, ktoré obdivuje viac myseľ a morálny kód v človeku, než jeho fyzickú krásu. Potrebuje vnímať ľahkosť, pozitivitu a nádej vo vašom správaní. Taktiež potrebuje emočnú slobodu, aby si mohol užívať svoje výlety či už reálne cestovanie alebo myšlienkové cesty do seba. Tento Mesiac túži, aby ste súladili s jeho cestou a zmyslom života. Do partnerstva pôjde iba s ľuďmi, ktorí majú niečo, čo ich v živote baví, nejakú svoju osobnú vášeň, pre ktorú sú ochotní všetko obetovať. Cieľ, zmysel a svetlo ich vlastného života, ktorému absolútne veria. Nikdy im nepovedzte, že niečo nemôžu dosiahnuť alebo niekam ísť. Veta ' To, čo robíš alebo chceš nemá žiaden zmysel ' = je váš jednosmerný tiket do prčíc.

Mesiac v Kozorožcovi
Tento Mesiac potrebuje cítiť, že vidíte jeho hodnotu, že si vážite jeho čas, energiu a činy. Najviac neznáša strácanie času s nevďačnými ľuďmi, ktorí všetko nechajú iba na neho. On to síce hravo zvládne, ale bude vás vnímať ako nevyzreté batoľa, ktoré časom odsunie ďalej a ďalej. Túži po tom, aby mohol byť sám sebou a slobodne si dovoliť byť negativista kedy chce, byť ironický a cynický kedy chce a potrebuje, aby ste to zvládli a najlepšie, sa na tom zabavili s ním. Ak sa budete na jeho podpichovanie odúvať alebo ho osočíte nazad. Hlboko zraníte jeho city. Tento Mesiac sa navonok zdá stabilný a je pravdou, že ho málo čo rozhádže, ale nie je necitlivý! Preto k nemu tak nikdy nepristupujte a nikdy si z neho nerobte na verejnosti srandu. On sa tomu smiať nebude. Nerobte mu emocionálnu drámu a nechcite, aby vás len tak bez práce postavil do čela svojich priorít. Musíte si odmakať každý schodík k jeho srdu a činmi dokázať, že si ho zaslúžite. Potrebuje čas na to, aby si s vami vytvoril citové puto, avšak raz ho máte ani hurikán ho nezlomí.

Mesiac vo Vodnárovi
Tento Mesiac potrebuje, aby z vašich očí presvital Vesmír. Chce byť podporovaný v jeho unikátnom emočnom prejave, je veľmi inteligentný a v hlave sa mu premietnete ako zakódované puzzle, ktoré chce vyriešiť. Chce o vás vedieť všetko a žiadna informácia pre neho nie je tabu. Je jedno akí ste pokým ste pravdivý vo svojej existencií. Je jedno, ako často vás uvidí alebo, čo budete robiť pokým vibrácia medzi vami je dostatočne vysoká, aby cítil energiu slobody a nekonečného potenciálu. Túži po voľnosti, ktorú v dectve nezažil, sloboda pre neho často znamená iba dôvera, že, keď odíde tak sa zase vráti. A, že, keď si vybral vás, mal na to dôvod. Nerobte mu žiarlivostné scény a neodúvajte sa, ak chce ísť von s priateľmi. On nikdy nepovie nie ľuďom. Netlačte ho, aby sa rozhodoval medzi vami a niekým iným, a teda následne tým niečo stratil. Voľbu. Znamenalo by to pre neho zbytočne odmietnuť kúsok seba a vtedy vám automaticky odletí z orbitu. Pochopte, že tento Mesiac cíti lásku rovnako ku každému a nestavia si z ľudí pyramídu podľa dôležitosti. Pre Mesiac vo Vodnárovi, sme si všetci rovní.

Mesiac v Rybách
Tento Mesiac túži po tom, aby sa niekto ponoril do jeho nekonečného sveta. V ktorom sa všetko všedné premení na magické a rozprávkové. Potrebuje absolútny súzvuk dvoch duší, myslí, srdcí a absolútne odovzdanie sa vášmu vzťahu či priateľstvu. Túži po tom, aby ste vy a oni mali svoj svet, svoje tajomstvá a miesta kam chodíte len vy dvaja. Taktiež sa obídu bez zbytočných slov a nalaďujú sa na vás intuitívne. Sympatie a náklonnosť vyjadrujú veľmi vrúcne, klasicky a aj umením. Niekedy sa vedia stratiť v toľkých dimenziách, v ktorých sa naraz pohybujú, že môže byť ťažké pre človeka s absenciou vody v Horoskope ukormidlovať taký oceán. Tento Mesiac od vás potrebuje toleranciu jeho vedomej absencie z reality, túži po tom, aby za svoju detskú radosť nebol nazvaný hlupákom. A, aby sa jeho sny nikdy pre vás nestali terčom pre smiech. Jeho intuícia, predvídavosť a jasnovidectvo potrebuje byť brané vážne, hoci tomu nemusíte vždy rozumieť. Príjmite ho bezpodmienečne a nesnažte sa ho ukotviť v realite a dať mu formu v akej by bol pre vás ľahšie čitateľný. Buď sa naučíte plávať alebo stroskotáte v mori.

 Horoskopy pre Vás pripravila:

FB: AltairAstrology
IG: @altairastrology

Komentáre