Horoskop na tento týždeň: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

V horoskopoch na tento týždeň sa sústredime na Mars v kozorožcovi, ktorý sa nedávno presunul zo strelca. Pre Mars je táto pozícia výzvou, ktoré on však má rád, preto si myslím, že najbližšie obdobie presne do 5.3.2022 bude výzvou aj pre nás. V niečom si vytýčime vysoký cieľ a zmobilizujeme všetky dostupné zdroje na jeho dosiahnutie. Táto pozícia je najhúževnatejšia a nepozná prekážky. Primixujme do toho Slnko vo vodnárovi a hneď máme recept na veľký progres, ktorý sa stane základným pilierom pre našu budúcnosť. 

BARAN

Vaša planéta Mars v elemente Zeme, môže pre vás prvé dni pôsobiť frustračne, nakoľko sa váš pohyb spomalí. Avšak rázom pochopíte, že ak chcete lepšie výsledny vo svojej kariére, tak musíte siahnuť na dno svojich ambícií, k vášni pridať plán a pokračovať odhodlane až k cieľu. Týchto pár týždňov príde ďaleko, ak si hneď nastavíte priamu čiaru na jeden pracovno kariérny cieľ a nebudete sa obhliadať. Môžete dostať povýšenie alebo zlepšiť svoju reputáciu vo veľkom.

BÝK

Pre vás táto energia značí príliv energie a mobilizácie, čo sa týka viery a morálného kódexu, podľa ktorého žijete. Môžete sa dostať do situácií, kedy vás bude vesmír skúšať, či ste ochotní sa postaviť a bojovať za to v čo veríte alebo skloníte hlavu a budete sebadeštruktívny: Viete sa pohádať za svoju integritu? Za pravdu, ktorú máte silno v rukách? Mnohí sa môžete rozhodnúť vydať sa na ďalekú cestu objaviť hlbšiu časť seba samých.

BLÍŽENCI

Môžete sa dostať do konfliktu s autoritami alebo úradmi, kde sa budete musieť brániť alebo ustátť svoju pravdu. Avšak Mars vám dáva silu na to sa postaviť svojim dlho odkladaným strachom a démonom priamo do očí. Je to akoby ste dostali brnenie a mohli ste prejsť osobným vnútorným peklom oveľa ľahšie. Takže, ak ste čosi blokovali zo strachu, hlavne progres, život, radosť a vlastníctvo, je čas si to vybojovať späť. Skvelý čas aj na víťazný boj okolo tém závislostí a zlozvykov.

RAK

Vám sa Mars môže postarať o rôzne zábavky vo vzťahu, kde môže precvičiť vaše odhodlanie si vzťah udržať či na ňom pracovať. Budete sa dívať do zrkadla a uvidíte tam veci, ktoré sa vám páčia a aj veci ktoré nie. Výzvou pre vás bude, nevyvršovať sa na partnerovi/ke ale odkloniť hnev a zúrivosť mimo a potom sa pozrieť, prečo sa vám to deje a čo s tým môžete urobiť. Ak použijete Mars ako palivo na prácu vo vzťahu, zožnete krásne výsledky. Ak sa zahráte na slepých a udriete si do ľudí extérne, vyfacká vás to dvoj násobne.

LEV

Mars v Zemi vás môže teraz inšpirovať na prehĺbenie vašich zručností. Ak sa venujete remeslu budete si dávať dvakrát toľko práce, ktorú ale aj zvládnete, čiže pre vás vidím veľa úspešnej pruduktivity, ktorá vám denno denne extra pomôže aj do budúcnosti. Ako si to nastavíte teraz, tak pôjdete celý rok. Pozor na zbytočné iritanty v jedle alebo prehánanie cvičenia či extra námahy. Váš limit sa síce posunie, ale stále nejaký budete mať, tak sa nedorazte. Pozor aj na poranenia kolien, zubov a hlavy.

PANNA

Mars prináša veľa chuti a intímnej aktivity, ktorá môže vyprodukovať aj potomka, alebo utužiť vzťah na novej úrovni. Samozrejme pozor pri takejto energií aj na aféry, ktoré nemajú voľnú cestu  teda so zadanou osobou. Na druhej strane môžete byť extra produktívny v kreatívnej čisnnosti či umeleckej tvorbe, ktorá vám môže zarobiť peniaze. Taktiež môžete začať tvoriť veľa produktov a cítiť nutkanie oslobodiť sa z pozície zamestnanca na svojho vlastného šéfa a aj to mnohí urobíte.

VÁHY

Mars je dvojsečný meč, ktorým môžete napraviť veľa nespravodlivosti vo vašej rodine alebo sa ním začnete nevhodne ohánať a vstúpite do konfliktov. Viem, že vy konflikty nemáte radi, ale Mars v Kozorohovi volá po vyššom poriadku, ktorý absentuje citlivú emočnú stránku a koná v záujme rázneho rozumu. Môžete sa zo dňa na deň zmeniť v očiach rodiny a vyvolať extrémny rešpekt. Toto je váš čas na nastavenie hraníc, ktoré sa už nezlomia.

ŠKORPIÓN

Vaša planéta Mars v Kozorožcovi tlačí na vaše priateľské a súrodenecké vzťahy, aj okolité prostredie k renovácií. Môžete sa chopiť susedských aktivít a mať chuť prezviať nové úlohy či zodpovednosti v práci.Viac sa učiť alebo vziať nejakú tému či skill a doviesť ho do dokonalosti. Prešpikovať svoj mozog novými informáciami a hlavne tento týždeň keď je Merkúr pri Plute. Vyhodiť staré myšlienky a stvoriť nové idei. Tiež sa môžete pridať do komunity alebo skupiny ľudí spolu s ktorou budete riešiť problém, na ktorý doteraz nebol čas či energia.

STRELEC

Vy môžete mať extra tendeciu na kutilstvo, a teda sa riadne postarať o všetky vaše hmotné statky. Oprava do detailu, odevu, bytu, domu a tiež riadna vášeň k svojmu telu a jeho zdravému stavu spolu s lepším jedálníčkom. Vyleštíte zlato a dáte veci do servisu. Budete spokojní a kľudní. Na druhej strane môžete pociťovať chuť extra si privyrobiť alebo nájsť si ďalší príjem a zvýšiť si kredit. Takže aspoň na pár týždňov kľudne zvážte viac práce za viac pláce.

KOZOROŽEC

Mars vo vašom Znamení vám dodá veľa nečakaného sex appealu, kedy môžete pôsobiť sexi či zvodne viac ako normálne. Mars vám vlieva bojovnú energiu do žíl a budete odrážať všetko čo si na vás niekto dovolí. Avšak bez emočne – chladný boj na isté víťaztvo. To máte radi a nebudete mať chuť sa ani obzerať. Môžete sa začať obliekať viac vyzývavo a aj flirtovať kade tade, aby ste si oprášili svoje mo-jo. K situáciám, ktoré k vám prídu sa budete stavať priamo a dominantne, čo zaručí stabilný posun vpred. No môže vyvolať frustráciu u ľudí, čo si zmykli na vašu jemnejšiu stránku. Vy ste jediné Znamenie, ktoré Marsom dostáva rýchlosť, keď ostatní pribrzďujú, využite to.

VODNÁR

Môže sa vám vyplavovať veľa hnevu z minulosti, detstva a prenatálneho obdobia, ktoré bude mať za následok tlak v nevedomí na uvoľnenie starých problémov. Môžete cítiť agresiu v snoch a tým sa jej zbaviť. Pozor na manipuláciu od ľudí, na ktorých nedovidíte a ktorí vás nemajú v láske. Môže sa objaviť vnútorná seba sabotáž cez nevysvetliteľné situácie a konflikty, ktoré budú vyzerať, že nemajú zdroj. Môžete cez potláčaný hnev, odstrčiť ľudí z vášho okolia natoľko, že sa ocitnete sami. Pozitívne budete mať inšpiráciu z Vesmíru na aktívnu prácu, ktorá pomôže kolektívu.

RYBY

Môžete sa dostať vďaka svojej tvrdej práci na výslnie, prevziať vodcovskú pozíciu alebo sa stať lídrom nejakej skupiny. Adminom na fóre alebo manažérom vo firme, záleží aká je vaša situácia. No Mars chce, aby ste vystúpili zo svojej komfortnej zóny a viedli ostatných za vašim snom či víziou. Ak chcete získať sponzorov na projekt toto je vaše správne časové okno. Pozor na konflikty zo strany svokrovcov, či radikálnejších ľudí, strachujúcich sa o svoje postavenie v práci. Neprajníkov odseknete iba ignoráciou.

Pripravila s láskou www.altairastrology.com


Komentáre