Horoskopy od 14.9.-20.9.2020

Milí čitatelia, máme za sebou natlakovaný víkend a zaujímavý týždeň. Máme veľmi silný vplyv Marsu, ktorý sa obrátil do Retrográdnej ℞ pozície a otvoril svoje témy. Mohli ste si všimnúť kolaps novej a starej generácie vo svete, tlak voči pravidlám ( Mars vs Saturn ) tlak voči autorite a tomu čo sa doteraz vnímalo ako celková Hierarchia. Táto pozícia je veľmi ťažká pre tých, ktorí chcú mať všetkým kontrolu a hlavne nad masami ľudí. Mars v pozícií ℞ nemá medzi sebou a Zemou Slnko, a teda nie je filtrovaný cez vedomie, považuje sa za silnejší. Takže situácie v našom živote, ktoré v našom Horoskope spadajú pod Mars a Znamenia Baran a Škorpión budú ovplyvnené a rozvibrované. Nabehnú tam malí vojaci ( Mars ) a budú chcieť bojovať za to na čom im najviac záleží. Za svoju vášeň a existenciu. Mars je planéta, ktorá má pod sebou zdravotne infekcie, zápal, horúčku, popáleniny, autonehody a všetko ostré, čiže možnosť sa pozerať alebo stratiť krv. Baran má pod sebou krvný obeh, kvalitu krvi a určite odporúčam sa až do Januára starať o svoje telo s mimoriadnym zameraním na zdravú krv. Dostatok železa a imunitu. Nasledujúce Horoskopy sa budú zaoberať vplyvom Marsu pre Slnečné Znamenia, ale pre kompletný obraz si, ako vždy čítajte aj Mesiac a Ascendent! Najpodstatnejšie je kam Mars spadá vo vašom Horoskope a čoho sa počas jeho tranzitu do Januára bude dotýkať.Baran

Pre vás sa Mars ℞ nachádza priamo vo vás. Vy sa dostávate do extrémeho pohľadu na svet, na seba, na ostatných a je dosť možné, že pod silou presvedčenia podniknete kroky, ktoré povedú cez tvrdohlavú extrémistickú povahu, ktorá sa teraz znásobí. Možno vám nebude ani rady, ani pomoci a vy si budete musieť naraziť hlavu o múr, aby ste sa poučili. Proti pól k tejto deštruktívnej energií bude energia Váh, a teda opak egoizmu, vnímanie názoru druhých ľudí, počúvanie rady starších alebo skúsenejších ľudí, aj keď váš Mars má ťažký aspekt na Saturn je dosť možné, že vám to ego nedovolí, lebo chcete, aby všetko bolo podľa vás aj, keby to malo značiť kompletnú seba deštrukciu. Jediná otázka – Naozaj vám to stojí za to? Alebo je to len ego, ktoré si myslíte, že má výššiu cenu ako zdravie a skutočná láska.


Býk

Pre vás je Mars ℞ chytený v osídlach nehmotných energií. Môžete mať pocit, že ho ani nevnímate a, že všetken ten hluk je pre vás iba šum v pozadí. Avšak môže sa vám to vypomstiť v tom, že nebudete cítiť, ako a vaše telo nebude mať žiadnu energiu, vaša vášeň a chuť existovať sa môže celkovo dostať do bodu mrazu a budete len unavení a znechutení. Akoby ste nevedeli kam dať svoj fókus a svoje celé energetické prepojenie. Ak sa vám tento pol rok bude zdať frustrujúci a bude pre vás ťažké prejaviť sexualitu, energiu, chuť, nadšenie, priebojnosť a hnev bude skvelé ak siahnete po pomoci u Škorpióna a jeho trasformatívnej energií, ktorá vám pomôže naladiť sa na vaše nevedomie, z ktorého môžete váš Mars nachanellovať. Iná forma by bola Terapia, v ktorej si dovolíte prijať svoj hnev, ktorý neviete vyjadriť a potláčate v podvedomí.


Blíženci

Vám Mars ℞ môže piť krv vo sociálnych vrstvách, kde sa nachádzate, skupina ľudí okolo vás. Alebo vaši priženení rodinní príslušníci. Napríklad svokra alebo zať, s ktorým už dlho pádlujete na opačné konce rieky, ale zo slušnosti sa držíte na uzde. Tak je dosť možné, že tieto vzťahy musia vyhorieť a postaviť sa na novo ak vôbec. Konflikty ideológií sa vám môžu udiať aj online, ak ste napríklad známy človek, ktorý má sociálnu platformu, môžete sa na nej dostať do paľby kritikov alebo ľudí, ktorí proste budú chcieť vyrývať a vyzvať vaše stanovisko na pretlak kto z koho. Nepodliehajte a nereagujte na to, využite energiu Strelca, a teda múdrosť. Povzneste sa na dokazovanie si kto je lepší a použite svoje životné skúsenosti na naladenie sa do vyššej úrovne vnímania. Nebuďte však ticho, porazte ich intelektom.Rak

Tak u vás Mars ℞ stojí veľmi dobre, vyzýva vás, aby ste si určili kariéru podľa vašej najsilnejšej túžby, kde s skrýva vaša skutočná vášeň, aby ste už nikdy nemuseli používať motiváciu. Kde je vášeň netreba motiváciu. Je to, ale aj odtrhnutie sa od možno kariéry, ktorú máte teraz, rebelovanie proti autorite, šéfom, bosom alebo, aj celému systému, ako je nastavený. Máte jedinečné Vesmírne okno otvorené až do Januára, kde môžete zmeniť svoje životné postavenie a stať sa svojim vlastným šéfom a dokonca aj idolom pre ostatných, ktorý sa bojá uchopiť svoj život do vlastných rúk. Niekedy sa nemusíte spoliehať na druhých stačí sa spoľahnúť na seba a na Vesmír, ktorý vás podporuje a momentálne je váš pomocník Mars. Chcete, aby vás vnímali ako vodcu? Tak veďte a nebojte sa konfliktu! Pozrite na Kozoroha a poradďte sa s ním.


Lev

Mars je v ohni a vám pomáha sa zbaviť myšlienkových, morálnych a sociálno akceptovateľných prekážok v sebadôvere a v kompas ktorý v sebe nosíte, čomu skutočne veríte a za, čo ste ochotný bojovať a zomrieť ak by to bolo treba. Čo vás v živote poháňa najviac, a, čo najviac chcete priniesť svetu, je to prečo vás Mars bude tlačiť sa rozhodnúť. Nie je čas na strácanie času. Viete, čo chcete, viete aj ako na to, ale musíte skoncovať so sebazapieraním a blokvaním si svojho vlastného životného cieľu a zmyslu toho prečo ste tu. Pozrite sa na Vodnára, na oblohu...Cítite tú slobodu? Vodnár žije v integrite, ktorá ho oslobodzuje od toho v čom sa ešte vy mecete a máčate. Ešte vás to baví, byť menej než naozaj ste?


Panna

Pre vás je obdobie Marsu R komplikované, vnímam to na konflikty a rôzne prekážky, ktoré neviete definovať odkiaľ vznikajú a prečo. Akoby sa všetko ukazovalo iba z polovice a na to, aby ste vedeli veci vyriešiť aj vy musíte vstúpiť do seba hlbšie, omnoho hlbšie, ako si myslíte. To je akoby ste špárali paličkou v záhrade dieru do zeme, ale čaká vás ropný vrt. Takže dokonalé obdobie absolútne posunúť svoj život do novej sféry, začína prácou na svojom podvedomí a nevedomí, odtiaľ pramení všetko na, čo máte vo svojej realite trigre. Všetky sexuálne frustrácie, strachy, problémy sa otvoriť vzťahu, nevyjadrený hnev, agresia, fetiše všetko to môže buchnúť ako atómová bomba, ak nepočúvnete volanie Marsu. Nebojte sa spolupracovať s odborníkmi v týchto oblastiach, obrovsky sa posuniete. Požičajte si energiu Rýb a duchovného rozvoja.


Váhy

Mars R svieti červenú kontrolku do vašich vzťahov všeobecne. Vy ste čistý opak barana, a teda opak Marsu ako vibrácia. Avšak vy teraz Mars potrebujete najviac. Ste v postavení kedy si musíte vo vzťahoch povedať svoje, vyjadriť seba a vniesť svoju slobodnú vôľu na stôl a nepoľaviť len, preto, aby ste vyhoveli niekomu druhému. Vy verzus ostatný sa musí rovnať obaja sme víťazmi. Ak si myslíte, že, ako Váhy ste o kompromisoch a ste mimo svojej cesty. Kompromis neexistuje v takej harmónií, ako si predstavujeme. Zvyčajne znamená jeden je potlačený niekde inde ako druhý, a teda obaja trošku trpia. Ale skutočné posolstvo, ktoré tu je – Je, ako ja a ty vieme nájsť spoločnú reč, v ktorej benefitujeme a obaja sme autenticky šťastní. Uvedomte si, že žiaden vzťah nie je dobrý ak nieste sami sebou a skutočne šťastný.


Škorpión

Mars je jedným z vašich Patrónov a toto obdobie môže byť pre vás absolútne kľúčové. Toto je pre vás čas sa dostať z akejkoľvek choroby, z akejkoľvek telesnej abnormality ak dokážete využiť toto Planetárne Kombo Pluto, Mars a Saturn, čiže, zničiť všetko silou vytrvalej vôle, hlbokého šamanistického prerodu a aktivitou, ktorá vybičuje vaše telo ku katarzií, z ktorej povstanete ako Fénix.

Táto šanca tu nie je nadarmo. Dokážete dať do úzadia aj svojich nepriateľov, aj všetko, čo by vám bránilo vo vašej práci a toho v čom sa vyvíjate. Avšak keďže ste najsilnejšie Znamenie vaša sila vie prerásť do obrovskej deštrukcie, ktorá nemusí vždy smerovať do svetla. A, preto si radu pýtajte od Býka a požičajte si z jeho energie cit a empatiu.


Strelec

Tak pre vás sa teraz otvára obrovský potenciál pre živnostenskú prácu, ak ste o tom doteraz len premýšľali, tí z vás, ktorí už ste na voľnej nohe, si nabalíte veľa práce a budete obdarený úžasnou sebadisciplínou. Nič vás nezastaví v chŕlení nápadov, budete, ako triskáč kreativity a všetko sa vám bude dariť ak tento príval energie použijete vo fyzickej rovine. Veľa z vás si ešte pridá fyzické aktivity ako šport alebo kreatívne vyhratie sa v tanci, bojovom umení, autách, alebo aj v posteli. Pozor však na to, aby ste boli rozvážni ak nechcete behať po nemocnici s úrazmi, alebo sa stať príliš skoro neplánovanými rodičmi. Do Januára môžete svoj život premodelovať a vyjadriť zo seba všetko, čo cítite až do vyčerpania. Ukážte sa, teda.


Kozoroh

Tak u vás Mars R šramotí v rodine a vašom zázemí. Túto energiu vy nemusíte všetci mať veľmi radi, hlavne nechcete doma konflikty ak máte mierumilovný Ascendent, ako Váhy alebo Raka a Mars vás môže potlačiť do rodinných konfliktov. Saturn vaša planéta má náročný aspekt na Mars, a teda ak ste rodičmi môžete začať zažívať, že vaše dieťa bude extrémne rebelovať voči vašej autorite a vy budete vyzvaný prehodnotiť svoj rodičovský prístup. Ak nie ste rodičia, pozor na to, ako zvládate svoj hnev alebo frustrýciu smerom na rodinných príslušníkov, alebo vašu rodinu, s ktorou žijete. V pozitívnom slova zmysle Marsu sa môžete pustiť do rekonštrukcie bytu alebo investovať do osamostatnenia sa z rodinného hniezda.


Vodnár

Mars R v Baranovi je pre vás obrovským vetrom do plachiet. Presne cítite, čo sa máte naučiť a kam chcete ísť. Je u vás možné, že sa presťahujete do aspoň inej často mesta, v ktorom bývate. Budete sa stretávať s extra veľa ľuďmi, pretože budete sledovať nejaký marketingový, cestovný alebo vzdelávací cieľ. Možno aj všetko dokopy a kľúčom k tomuto cieľu budú ľudia, priatelia a následné vytváranie si mostíkov, komunikácia s mnohými ľuďmi a potom vystrelíte ako raketa, tam kam patríte. Tím, že ste Znamenie pod Uránom a Mars frustruje váš nervový systém, až do januára odporúčam technik, stravu a meditáciu alebo relax, ktorý vás udrží v energií pokoja a sebalásky. Inak ak pretlačíte Mars a budete chcieť do nekonečna nasledovať svoj rozpílený oheň, vyhoríte a vybuchne vám vedenie ako, keď nastane skrat v elektrickom vedení. Požičajte si z Leviej esencie – Vy a vaše blaho je prvoradé.


Ryby

Mars R vygeneruje financie a nápady ako zarobiť, že do Januára si budete môcť našetriť toľko, že z toho ešte dlho budete môcť čerpať. V druhej alternatíve vás Mars vyburcuje, aby ste svoje zdravie dali na vyššiu priečku hodnôt a celkovo seba a svoju životnú vitalitu, to, čo chcete vy a nie ostatní. Môžete vďaka tomu zažiť konflikty priorít s inými okolo seba, ale nebojte sa. Pokiaľ nebudete len slepo rebelovať proti všetkému a potom utekať zo situácie dokážete sa za seba postaviť s citom a rozumom, ľudia vás začnú brať vážne a dokážete si pretlačiť svoju hodnotu a svoje priority. V žiadnom prípade sa nehádajte o peniaze ak vám naozaj nepatria inak dostanete po prstoch od Panny, za nečisté a nekorektné správanie.


Www.altairastrology.com

IG FB @AltairAstrologyKomentáre