Horoskopy od 17.8.2020 do 24.8.2020

oroskopy od 17 Augusta do 24.8.2020

Milí čitatelia, tento týždeň je znova nabitý elektinou, pretože, náš metafyzický Urán sa obrátil Retrograde! Takže sa spolu s ostatnými velikánmi Saturnom, Jupiterom a Plutom pridal k práci.

Na to, aby sme dostali celistvý obraz, čo nám Urán svojou novou dráhou prinesie, si musíme detailne pozrieť, kde nám Tranzituje v Osobnom Horoskope, cez aký dom, aké planéty etc. Avšak dnes vám aspoň takto prinesiem hlavnú manifestačnú tému, pre vaše Slnečné postavenie. Vždy si čítajte aj ASC a Mesiac pre hlbšie pochopenie a dokreslenie obrazu. Urán je generačná planéta, a teda sa znova najviac preberie kolektívne vedomie a vrátime sa k veciam, ktoré nás najviac prebrali v živote k autonómií a slobode. Nezabúdajte, že urán je nepredvídateľný, a preto očakávajte neočakávané.

19.8 Máme aj NOV v Levovi takže začneme miesiť cesto na niečo nové, čo si želáme od srdca. Nov bude trigerovať úžasne nápomocná a kreatívna energia, takže dostaneme niečo ako malý zázrak z Hora.Baran

Urán je chaotický a prináša Vám možnosť uvedomenia si konceptu fyzického tela a existenciu energie mimo neho. Pripojenosť ega na tele a jeho výzore, ako mentálne riešite fyzické nedostatky a, ako sa stravujete, čo do tela dávate. Je možné, že precitnete do toho, čo v realite robíte a dostanete sa na úroveň vnímania svojho tela, ako ste ho nikdy nevnímali pred tým. Taktiež sa vám to spojí s hodnotou, ktorú v ňom vidíte a pochopíte, že telo je jediné bohatstvo, ktoré reálne máte. Je dosť možné, že sa zbavíte veľa vecí a niečo nové k vám príde, čo zmení celkový vibe okolo vás na hmotnej úrovni.


Býk

Urán vás vezme na hlbokú osobnú revíziu kto ste v esencií vašej duše a, čo projektujete do sveta a do Vesmíru ako takého svojou celkovou vibračnou hodnotou. Máte šancu na obrovský energetický a fyzický skok, na prebratie sa do novej životnej perspektívy, vďaka ktorej sa zmení všetko okolo vás a aj svet zmení svoje správanie ku vám. Začnete si inak priťahovať situácie a ľudí a celkovo vyžarovať nové ja. Niektorým sa zmení životná dráha o 180 stupňov, keď Urán s vami skončí. Nebráňte sa zmenám ani ak by boli totálne šialené.


Blíženec

Urán vám zatočí vašim nevedomím a podvedomím a ukáže vám jasne, kde sa vnútorne sabotujete a, kde sa sabotujete vedome. Prinesie vám do vedomia tie najodľahlejšie časti vašeho ja a privedie vás k totálnemu precitnutiu. Ak sa niektorým z vás sa absolútne otvorí vnímanie do kolektívneho vedomia a záznamov vo vesmíre, ale samozrejme, teda za predpokladu, že to dovolíte sa dokážete dostať do rôznych sfér a k rôznym odpovediam vyššieho charakteru. Minulosť a budúcnosť sa vám môže prepojiť a vy zistíte, že sa všetko deje na jednej línií a v prítomnosti. A pochopáte aj svoje životné skúšky.


Rak

Môžete sa stretnúť s ľuďmi, s ktorými ste mali niečo spoločné v minulosti, intímneho alebo romantického charakteru a, čo sa nejako nedovibrovalo sa objaví znova. Chce to po vás silu sa postaviť zoči voči negatívnym energiám a spomienkam. Snaží sa vás to prečistiť, aby ste mohli vystupovať na verejnosti akoby s čistým štítom a nemuseli ste sa otáčať dozadu, kto sa objaví z minulosti a kto vám dvihne žlč. Takže teraz sa emočne obrňte a choďte do toho – skúste si veci vykomunikovať a vyriešiť skôr, ako vám to zavesí na ramená len ďalšie bremeno. Môžete zažiť rýchly vstup do vyššej spoločnosti hneď, ako sa na to pripravíte.Lev

Pre Vás Urán otvára dvere do povedomia vašeho vlastného životného cieľa, ako chcete, aby vás ľudia videli, kým chcete byť pre spoločnosť a, čo chcete, aby bolo vašim najvyšším zmyslom života. Kam smerujete podľa svojho kompasu. Môžete získať prebudenie do týchto tém a oslobodiť sa od spoločenských pravidiel o tom, ako to má vyzerať. Dokážete vidieť za – potenciál toho, čo chcete, aby ste zanechali po sebe na tomto svete a viete určiť hodnotu vašej odpovede? Taktiež energia a otcovská figúra sa bude otvárať, musíte si uvedomiť, že sami sebe môžete byť svoja vnútorná autorita a nepotrebujete žiadnu ďalšiu nad vami. Sebavýchova je východisko z minulosti.


Panna

Urán vás presmeruje možno aj von z krajiny či už na krátko alebo dlhodobo, môžete zapustiť korene v inej krajine a tým absolútne zmeniť svoje vyššie vnímanie tak, ako ste boli doteraz zvyknutí. Niektorí z vás sa zo žiakov preladíte na učiteľov a začnete sami udávať životnú cestu a pomoc iným. Niektorí môžete mať trošku osobnostnú krízu, pretože sa vám bude preskladávať pravá časť mozgu a môžete tápať medzi fázami uvedomenia, že, kde je vôbec pointa všetkého. Nezľaknite sa, pretože otázka príde rovno aj spolu s odpoveďou. Ak ste sa v blízkej dobe mali objaviť na vyššom súde, čakajte neočakávané výsledky.


Váhy

Pre vás Urán môže priniesť obrovské uvedomenie si toho, čo vo vašom živote už nie je na vašej vibrácií a budete to chcieť všetko absolútne vyradiť. Zmena a obdobie čistenia nadchádza. Z dňa na deň sa budete vedieť zvrtnúť na opätku a od niečoho sa oddeliť, upustiť alebo zahodiť. Nebude to v zlom, ale pocítite, že je ten správny čas. Môžete sa v tomto období aj dostať von zo zmlúv, ktoré ste kedysi podpísali a u niekoho to môže byť, aj rozvodové konanie či delenie majetkov. Sebaregenerácia a uvedomenie si blokov v intimite. Iní z vás môžete zažiť metafyzický šok na hlbokej úrovni, z ktorej výdete ako nový človek. Nedajte sa spochybniť.


Škorpión

Podobne ako Panny, môžete sa rozísť náhle rozviesť alebo odvolať zásnuby, rozviazať projektové zmluvy, alebo niečo, kde ste figurovali svojim podpisom na papieroch. Späť ku slobode a bez záväzku. Na druhej strane vám Urán môže odhaliť ľudí, ktorí až doteraz boli vaši skrytí nepriatelia alebo vás ťahali v špine rečami dlhšiu dobu. Samozrejme vás to nepoteší, ale aspoň sa z toho budete vedieť pohnúť dopredu. Taktiež si uvedomíte, ako pracujete a zaobchádzate s ostatnými ľuďmi a môžete precitnúť do seba tak veľmi, že všetky vaše vzťahy sa do pár dní úplne pre-skladajú a pomenia. Pravda a integrita vám najviac poslúži.


Strelec

Urán vám pomôže si hĺbkovo uvedomiť, ako myseľ úzko spolupracuje s telom a vytvára problémy – choroby, zádrhely, ktoré sa dajú prekonať aj bez medikamentov ak sa správe preladí myseľ a telo. Nájdete a pochopíte link medzi fyzickým a metafyzickým, čo vás dostane na totálnu novú cestu, čo sa týka stravy pohybu a seba liečenia. Uvidíte a pochopíte, že obyčajná realita má v sebe hlbšiu odpoveď a význam, ako ste si doteraz mysleli. Zarezonuje vám veta: Vždy sa niečo deje. A deje sa niečo úžasné v rovnaký moment, ako deje niečo strašné. Uvidíte, ako každý detail súvisí s väčším celkom. A to vnesie aj nový vietor do vašej dennej práce a majstrovstva v detaily.


Kozoroh

Urán vás poprehadzuje a šokuje v oblasti vašich detí alebo detí, ktoré môžete mať, takže ak nechcete deti neriskujte tehotenstvo. Na druhej strane sa môžete konečne oslobodiť od práce, ktorá vás nebaví a naplno a slobodne sa venovať tomu, čo chcete a, čo vás naozaj baví a dáva vám to zmysel života, keď sa ráno zobudíte. To, čo vás činí šťastnými je veľmi na dosah a vy to viete len vás brzdil rozum. Avšak Urán nemá limity a je mu všetko jedno on nastolí taký chaos, že sa nebudete mať čoho chytiť len, aby vás oslobodil z vašej vlastnej klietky. Ak stretnete v živote Vodnára viete, že sa obmedzujete a Vesmír vás vyslovene ťahá von. Iní z vás stretnete partnera alebo opustíte tých terajších, alebo oni vás, ale nezúfajte, čo urán rozdelí je naozaj pre to najvyššie dobro vašej budúcnosti.


Vodnár

Urán, ako vaša Planéta prinesie nové neočakávané zmeny vo vašom rodinnom živote, deti sa vám môžu vysťahovať z domu, presťahovať sa môžete, presťahovať sa do inej krajiny a tam si založiť rodinu alebo postaviť si dom. Ak bolo doteraz vo vašej rodine husto, verte tomu, že témy sa budú opakovať, ale uvidíte tento krát aj reálne východiská namiesto útekov, utekať viete skvele, ale treba sa niekedy veciam postaviť rovno. Vďaka tejto energie sa možno dozviete o svojej rodine a svojom mieste v rodine nečakané veci a nečakanú pravdu. Zvraty vo vnímaných svojich rodičov vás najprv pre fackajú a následne oslobodia do nového života.


Ryby

Naučíte sa znova hovoriť alebo sa vrátite k cudziemu jazyku, ktorí ste sa niekdy chceli naučiť, Urán vnesie obrovské uvedomenie a aha momenty medzi vás a vašich blízkych a hlavne súrodencov. V širšom prípade aj so susedmi sa môžete dostať do novej energie, ktorej môže predchádzať konflikt. Urán chce, aby ste veci riešili a pomôže vám sa vnútorne uvedomiť na mentálnej rovine sa usporiadať a dať vám slobodu reči a sebavzjadrenia. Získate hlas, ktorí ste možno doteraz nemali. Môžete sa dostať aj na krátku cestu, ktorá vám pomôže pri triedení myšlienok osamote. Nečakané zvraty vo vašej tesnej blízkosti sú na programe.Www.altairastrology.com

FB IG ALTAIR ASTROLOGY


Komentáre