Horoskop na tento týždeň: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

Túto stredu (6. október) nás čaká vrchol temného mesiaca a novu v škorpiónovi. Dávajte si pozor, aké energie si púšťate do svojho života a okolia. Tento mesiac vrcholí temným mesiacom, a teda „bojom“ svetla a tmy. Máte šancu svoj život dostať do rovnováhy. V nasledujúcich dňoch môžete cítiť nárast emocionálnych trigrov alebo zvláštnych udalostí, ktoré sa vám môžu diať mimo vašu kontrolu počas bežných dní. Budú sa spúšťať presne tam, kde máte kardinálne znamenia váh, kozorožca, raka alebo barana. Ak si aj napriek tomu udržíte svetlo a integritu, obráti sa to vo váš prospech. Nový mesiac nastáva vtedy, keď uvidíme prvý kosáčik, ktorý bude v škorpiónovi (8.októbra). Pozrime sa na to, čo vstane z mŕtvych a čo nové môžete začať podľa vášho znamenia.

Baran
Najťažšiu energiu cez temný mesiac budete mať vo vzťahoch. Následne sa spustí oslobodzovanie sa od svojich vnútorných tráum, podvedomých sabotáži, nespracovaného detstva a minulosti. Svoje východisko nájdete, ak budete odvážny a priznáte si, že už viete, čo spôsobuje vaše problémy a vyriešite ich. Sila škorpióna vám pomôže s deštrukciou všetkého, čo vás z vnútra zožiera. Netolerujte už nič, čo nechcete.

Býk
Sila nového mesiaca vám umožní silnú a intenzívnu manifestáciu vo vašich partnerských vzťahoch. Budete môcť začať stabilný cyklus, ktorí vo vás zanechá dobrý dojem s nadviazanej spolupráce, dohody, zmluvy alebo novej romantickej etapy. Môže to byť spoločné bývanie, zásnuby alebo ďalší vývojový krok. Samozrejme, za predpokladu, že vaša vzájomná láska alebo lojalita je priamo úmerná vaším očakávaniam.

Blíženci
Sila nového mesiaca vám pomôže začať nový cyklus vo vašej práci. Môžete voliť nové schémy ako zamestnávateľ alebo zvoliť nový prístup a spôsob práce ako zamestnanec. A nie len to, máte obrovskú energiu na projekty, chuť na zmenu vo vašej dennej rutine a budete ochotný sa pozrieť aj na svoje telo a jeho potreby. Hnacím motorom bude túžba po sile, zdraví a na všetko ostatné čo plánujete v živote docieliť.

Rak
Môžete v sebe oživiť starý talent alebo túžbu po projekte, ktorú ste mali kedysi dávno, no emócie z neho nevyprchali. Môžete sa pustiť do tvorby a intenzívnej výroby svojich snov. V energii škorpióna vás nemá čo zastaviť. Mnohí sa osamostatníte a začnete robiť niečo vlastné alebo si otvoríte svoj biznis. Ak chcete pracovať na dieťati, bude na to vhodný koniec týždňa a víkend. Naplánujte si čas tak, aby ste tento čas nepremeškali. Čas plný intimity je tu!

Lev
Teraz máte vhodné obdobie na to, aby ste prerobili všetko v dome, či záhrade. Môžete mať nutkanie vyriešiť rodinné konflikty alebo otvoriť tabu témy s blízkymi ľuďmi. Nebudete sa viac chcieť kĺzať po tenkom ľade. Môže vám to pomôcť s preformovaním vášho súkromia, rodinnej atmosféry alebo situáciou s majetkom či pozemkami. Máte skvelé obdobie na hĺbkové opravy a prerábanie. 

Panna
Máte niečo, čo si musíte povedať s vašimi blízkymi? Máte vhodný čas na ponorenie sa do hlbokých vôd s priateľmi. Akú novú etapu priateľstva môžete začať? A čo vaši súrodenci alebo vzdialenejšia rodina? Všetko čo nebolo odkomunikované, má teraz zelenú. Niektorý z vás sa budete sústrediť na nové možnosti vzdelávania, cestovania alebo aj presťahovania. Môžete mať neuveriteľnú túžbu zmeniť prostredie.

Mohlo by vás zaujímať: Astrologička odpovedá: Čo nás čaká do konca roka 2021?


Váhy
Vo vašom znamení sa odohráva temný mesiac, a preto to môže byť pre vás veľmi silný a komplikovaný týždeň. Hlavne preto, ako ste doteraz pristupovali k sebe a svojim financiám. Kam ste investovali? Kde máte v sebe bloky, sebahodnotu alebo morálny kódex. Teraz nie je vhodný čas na investície a ani kúpu či predaj nehnuteľnosti. Sústreďte sa radšej na nastavenie vašej mysle a vykoreňte čo vás ťahá dolu.

Škorpión
Energia nového mesiaca je priamo vo vás a vašej energii. Máte šancu na individuálnu, osobnú metamorfózu energiu podľa vlastnej intuície. Môžete započať niečo nové. Napríklad zmenu životnej cesty, zovňajška alebo okolia. Je to na vás. Nov vám vnáša silu do slabého mesiaca pre vaše znamenie. Môžete sa ponoriť hlbšie do seba a získať odpovede, kam sa vydáte po narodeninách.

Strelec
Energia novu v škorpiónovi vám dáva silné riešenie podvedomia a všetkého, čo vás desí. Vaše vnútorné strachy, nekomfort, paranoje, predstavy a obavy, ktoré vznikli ešte v rannom detstve. Máte energiu nazrieť do duše a duchovných sfér. Môžete cítiť túžbu vzdialiť sa od pracovného nasadenia, ľudí aj internetu. 

Kozorožec
Môžete zmeniť myšlienkové nastavenie širokej skupine ľudí, ak použijete správne informácie alebo online priestor. Môžete sa dostať do povedomia verejnosti s niečím, čo je podstatné, a teda pomôžete kolektívu vnímať isté veci inak. Ak viete zmeniť niekomu uhol pohľadu, viete zmeniť aj jeho realitu. Škorpión vám pripomína túto moc. Použite tento týždeň múdrosť a výsledky budú nad vaše očakávania.

Vodnár
Môže sa vám prisniť, čo by ste mali robiť so svojim životom. Budete dostávať silné synchronizačné odkazy od vášho vyššieho ja a vesmíru, ak sa nebudete báť ukázať svoju autentickú tvár a robiť rebelsky to, čo iní považujú za nemožné. Vystrelíte vysoko a naberiete aj stabilitu fixného škorpióna, ktorý vám poskytne silu a odhodlanie preraziť vo vami vybranej sfére kariéry. Budete pre tento týždeň naša vesmírna raketa.

Ryby
Vaša duša nájde nový zmysel existencie v tomto hmotnom svete. Budete mať túžbu rásť. Môžete sa začať zbavovať všetkého, čo vám neprináša žiadne nové impulzy. Budete sa cítiť ako skartovači starých náboženských smerov a duchovných balastov, pretože nájdete čosi, čo bude o krok ďalej. Mnohí budete riešiť cestu za vlastné hranice alebo doslova na silné duchovné miesto.

Horoskopy pre Vás pripravila:
FB: AltairAstrology
IG: @altairastrology
WEB: www.altairastrology.com

Komentáre