Horoskop na tento týždeň: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

Milí čitatelia, v stredu 13.7 nás čaká SPLN na osi Kozoroh – Rak plný silných uvoľnení, zmien v základoch našich životov a regenerácia starého. Spln sa bude konať na veľmi signifikantnom stupni 21 stupňov a 21 minút! Ktoré celkovo značia obrovský reset. Najsilnejšie tento Spln pocíti Rak a Kozoroh, spolu s Váhami a Baranom. Taktiež tí z vás s osobnými planétami medzi 18-21-21-22-23-24 stupňov týchto znamení. Poďme sa pozrieť, čo to prináša pre vaše Slnečné Znamenie. Nezabudnite si, ale pozrieť váš osobný horoskop a uvidíte kam presne spln spadá Vám.

Baran
Vy máte možnosť začať niečo nové a benefitujúce pre vašu celú rodinu, váš domov, predať dom, kúpiť dom, prerobiť dom, ak ste starší môžete si nájsť ten správny domov dôchodcov, kde započnete svoj nový život, niektorí z vás sa môžete pustiť do biznisu s nehnuteľnosťami, alebo sa presťahovať do lepšej lokality, kde sa budete cítiť nakoniec omnoho lepšie. Iní z vás môžete konečne začať nové vzťahy so svojimi rodičmi alebo si vybudovať vlastnú vnútornú autoritu. Nezabúdajte všetko musí byť podľa pravidiel a autentické.

Býk
Nové nápady k vám prídu, nové cesty krátke, budete sa veľa pohybovať, cestovať, presúvať sa, môžete sa presťahovať z mesta do mesta alebo z ulice do ulice, noví susedia, noví kamaráti, nové kontakty, nové myšlienkové nastavenia, môžete sa naučiť nový jazyk, môžete začať nový projekt aj písomný ako denník, básne či divadelné hry, nové začiatky aj medzi vami a istými členmi vašej rodiny súrodencami alebo vzdialenejšími príbuznými. Nové marketingové stratégie a predaj.

Blíženci
Pre vás tento Spln odkrýva nové možnosti finančného nadbytku, môžu k vám prísť nové projekty, nápady, povýšenie alebo väčšia zodpovednosť. Vytrénujete sa v niečom, čo ak zmajstrujete, môžete si vytvoriť dlhodobé bohatstvo, finančné rezervy a budú benefitovať z vášho úspechu aj ľudia okolo vás, avšak aj keď budete pomáhať, nastavte si hranice hoci aj pri deťoch alebo priateľoch, aby vás nebrali ako samozrejmosť. Skôr im môžete svoje skilly ukázať a naučiť ich niečo. Alebo sa lepšie predať.

Rak
Tak toto je konečne Spln bez bláznovstva vo vašom živote, začnete stavať svoj život dokopy po dlhom období tápania. Zrazu nadobudnete vnútornú silu sa čeliť aj veciam, ktorých ste sa doposiaľ báli a postupne si vyskladáte svet a spôsob života, ktorý vám bude vyhovovať a budú to vaše piliere a len vy si za ne budete ďakovať a budú vám slúžiť do ďalekej budúcnosti a zosúladiť s vašim osudovým smerovaním. Niektorí z vás urobíte aj veľké fyzické zmeny a procesy pre vaše telo a zdravie.

Lev
Vám streda prinesie možnosť na ezoterické učenie, písanie, hranie, cestovanie, niektorí z vás sa troška budete izolovať od sveta, aby ste sa ponorili do toho svojho a niečo nové potom priniesli na svet. Niektorí začnete s duchovnými praktikami napríklad meditovať alebo sa venovať snom, veciam neviditeľným energiám. Učeniu sa o veciach medzi nebom a zemou a toto obdobie inšpiruje aj vašu činnosť do budúcnosti. Niektorí môžete odísť z práce a ísť na dlhú dovolenku. Iní na rekreačný pobyt.

Panna
Vy sa môžete zapojiť do humanitárneho hnutia, získať nové vysoké kontakty do života a do práce, môže vám prísť do života aj vaša duchovná dvojička, ak pracujete v oblasti techniky môže sa vám zadariť niečo nové vymyslieť, alebo prísť na isté riešenie problému, ktoré pomôže mnohým ľuďom alebo až celej spoločnosti, môžete získať sponzorstvo na nejaký vynález alebo projekt, ktorý vás zaujíma, môžete nájsť spojencov pre svoje plány a ak chcete dať dokopy niečo, s čím chcete vyjsť na verejnosť napríklad hudobnú skupinu prídu vám správni ľudia.

Váhy
Spln pre vás nachystal nákop v kariére, môžete mať viac, ako ste mali doteraz a niektorí z vás si rozmyslíte, či chcete zostať v zamestnaní, akom ste teraz. Nov prináša nových šéfov, nové autority, novú vnútornú autoritu, nový vzťah s otcom alebo mužom vo vašom živote – niekto koho vnímate ako autoritu alebo silnú mužskú figúru. Proces dospievania sa u vás v istej oblasti môže spustiť, kedy si uvedomíte, že sa vám zmenili isté vonkajšie priority a budete sa snažiť, aby sa táto zmena odzrkadlila aj na vašom vonkajšom živote a verejnom profile.

Škorpión
Nové cestovateľské chúťky, nové učenie a objavovania vám prináša spln. Budete benefitovať nielen vy, ale aj vaše okolie poprípade vaše deti alebo rodina. Nové morálne vnútorné hodnoty a aj nový zmysel života sa môže predrať na povrch tento mesiac až do Augusta. Je možné, že ste to cítili už dlhšie ale až teraz si poviete, že vám to stojí zato o tom hovoriť a začať konať. Môžete stretnúť človeka, ktorý vám na tejto novej ceste pomôže a bude vašim takzvaným Guru.

Strelec
Pre vás tento Spln prinesie nové uvedomenie si vlastným limitácií, podvedomých blokov a až stra-chov, ktoré vás doteraz spútavali v intímnej oblasti a vy si uvedomíte, že táto ochranná bariéra vám už neslúži. Započnete nový proces sebarealizácie a seba-otvárania sa aj na hlbších úrovniach, ako len tých plytkejších a je dôležité, aby ste načúvali tejto skvelej intuícií, pretože práve toto leto vám vďaka tomuto procesu môže zmeniť váš budúci život.

Kozorožec
Spln vám prináša spolu so Plutom posledné zametanie, poupratujte všetko, čo ešte zostalo z trosiek, čo sa za posledné obdobie udialo, a uzavrite túto kapitolu do 20. Júla a na Nový mesiac začnite po-stupne odznova. Nenechávajte už priestor, aby za vás rozhodovali partneri alebo ich správanie dik-tovalo váš osobný posun. Noví klienti, nové zmluvy, noví obchodní partneri a noví partneri do ro-mantického vzťahu sú na obzore hoci štart bude pomalý, môže mať najsilnejší základ zatiaľ. Pluto je vo vašom znamení už roky a vy viete ako s jeho energiou narábať.

Vodnár
Nová práca, zlepšenie zdravia alebo nová liečba, nové denné rutiny, nové domáce zvieratko a nové či novo naučené ručné zodpovednosti sú teraz pre vás na obzore. Čo sa týka práce môžete skvele zarobiť, nové možnosti prídu a s nimi aj nové denné povinnosti. Nezabudnite sa však dobre starať o vaše zdravie, hlavne ak pracujete na miestach v ktorých s ním hazardujete. Ak máte nápad ako zefektívniť vašu prácu s kolegami, lebo ste zamestnávateľ a chcete prijať nových zamestnancov, teraz je vhodná chvíľa na výber.

Ryby
Pre vás Spln prináša novú možnosť na usporiadaný milenecký vzťah, nového partnera, nové hobby, novú rekreáciu, novú zábavu, niečo, čo vám naplní dni radosťou, mnohí z vás môžete začať s biznisom, prácou a robiť sami na seba a prestať sa utápať v práci od 8 do 17. Taktiež, niektorým z vás sa pošťastí bábo, alebo nový člen rodiny sa prižení k vám. 

Pripravila Altair


Komentáre