Horoskop na tento týždeň: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

Milí čitatelia, opäť máme pred sebou perný týždeň, v ktorom sa veľa udeje. Hneď z Utorka na stredu sa Slnko presúva do Znamenia Raka a teda pocítime veľkú vitalitu, aktivitu a energiu v dome raka v našich Osobných Horoskopoch. Téma lásky, vzťahov, rodičovstva a domova bude náš mesačný fókus. Ak v tomto dome máte aj viaceré planéty, nudiť sa nebudete! Každopádne ide aj o oveľa viac v tom, že máme významnú udalosť – a tou je Slnovrat! Symbolicky sa navracia svetlo a poráža tmu. Obdobie leta a vnútornej sily. Rakovi vládne Mesiac a preto začneme toto obdobie v energií ticha, retrospektívy, sebareflexie a hlbokej intuície. Náš kompas prejde z  ´Myslím si ´ na ´Cítim, že … ´ taktiež budeme ako kolektív riešiť súkromie, domov a stabilitu v partnerstvách. Krásne obdobie na rozmach romantiky a spoločného domova. Toto obdobie budú samozrejme najsilnejšie cítiť ľudia s ID v Rakovi a následne v ostatných kardinálnych znameniach – čiže Kozoroh, Baran a Váhy. Horoskopy si vždy čítajte pre celé ID – Asc, Mesiac a Slnko!

Baran

Slnko v Rakovi vytvára emočný tlak a výzvu vo vašej rodine a v súkromí. Vždy v tomto období môžete mať pocit, akoby vás domov sužoval alebo vás frustrovali vzťahy, ktoré sa otvárajú v rodine a ukazujú svoju slabú stránku. Ak pôjdete cez odmietanie a hnev, tento celý mesiac bude pre vás zbytočne stresujúca vlna emočných výbuchov. Ak môžete sústreďte sa na výchovu detí, alebo prerábanie domu či vylepšenia záhrady. Manuálna práca vás vyfiltruje.

Býk

Toto obdobie je pre vás príjemné a prináša pokoj. Slnko v Rakovi vám ukáže, čo je nutné doladiť emocionálne medzi vami a vašimi priateľmi tak, aby ste mali pocit, že držíte svoje vzťahy čisté a vyrovnané. Aby ste vedeli pri každom človeku na čom emočne ste a teda mali sami v sebe pokoj a harmóniu.  Možné konflikty sa vyriešia rýchlo a jednoduchšie lebo obe strany budú disponovať zvýšenou empatiou a pochopením. Vhodné sú výlety a štúdium.

Blíženci

Slnko v Rakovi prináša silnú intuíciu na hmotné statky, zdroje a financie. Ak chcete investovať tento mesiac do niečoho nového alebo do rodiny, detí alebo domova je na to vhodný čas. Nové nápady, ktoré by vám mohli priniesť nové financie do rozpočtu môžu byť hodné nasledovania. Taktiež je vhodný čas na zmenu jedálnička a vyradenie toho čo neprospieva hlavne nášmu zažívaniu a zaťažuje vás. Môžete si aj usporiadať priority podľa vnútornej intuície.

Rak

Toto je váš mesiac a teda sa Slnko konečne usmeje aj na vás. Budete plný energie, vitality, budete prekypovať novo objavenými emóciami a sústreďovať sa na to, ako sa cítite, čo potrebujete a budete dbať na to, aby ste si to dopriali. Môže sa objaviť nový životný smer vo vašom živote. Ak v Rakovi máte Mesiac, môžete si založiť rodinu alebo spustiť veľký projekt. Avšak práve vy dbajte na jedlo aby ste si nerozhádzali zažívanie. Teraz na to budete citliví najviac. Ak ste slneční Raci, tak všetko najlepšie! Osobnostne sa dostávate do bodu, kedy osviežujete svoj charakter a ste podporení maskulínou energiou, otcom či partnerom. 

Lev

Slnko v Rakovi sa vám snaží otvoriť nevedomie a ukázať vám aké emočné bloky môžete v sebe ešte živiť. Bude dobré, keď si práve v tomto období doprajete oddych, najlepšie ísť na dovolenku alebo si dopriať aspoň víkend sám so sebou. Tento čas je úžasný na meditáciu, spa, rekreáciu a regeneráciu tela, mysle aj duše. Pustite povinnosti aspoň na chvíľku. Každé znamenie má takýto mesiac, tak sa nebráňte. Iní z vás budete mať silné živé sny, ktoré vám môžu priniesť odpovede na vaše skryté otázky.

Panna

Slnko v rakovi vám môže jemne vadiť. Boli ste ponorení v mysli, v logike v blíženeckej energií Merkúru, ktorá je vám vlastná a odrazu akási čudná hrča ostala vo vašom krku. Počkať, to sú emócie! Nuž aj také obdobie je, ale rýchlo sa naň adaptujete, pretože použijete svoj intelekt a uvedomíte si, že toto je proste čas citov a empatie, tak sa začnete sústrediť na niečo, čím budete vedieť pomôcť kolektívu. Možno zorganizujete zbierku pre nejakú neziskovku alebo podporíte online projekt. Každopádne všetko pôjde hladko akonáhle to príjmete. 

Váhy

Slnko v rakovi je váš kardinálny priateľ, ktorý vás ale rád frustruje a otravuje. Energia raka môže pre vás byť dvojaká. Keďže vám vládne Venuša, ktorá v rakovi už istú chvíľku je, môžete tento prechod vnímať len ako zväčšenie toho, čo už aj tak riešite, cítite a robíte. Pozor na konflikty s autoritami, môžu nabrať egoistický charakter a prskať so zranených podprahových emócií. Hlavne, ak každá strana má pocit, že tá druhá nemá takt a cit. Vy však viete ako na konflikty takže verím, že ich vyriešite. Pri konfliktoch s rodinou sa sústreďte na to, kde je pravda a nie na to kde ju chcú mať iní.

Škorpión

Vám začína mesiac filozofie nad všetkým, čo ste v živote doteraz zažili. Môžete mať tendenciu vracať sa do minulosti a hodnotiť ako ste situácie zvládli, či sa oplatí niekomu z bývalých známych znova ozvať alebo či si nechcete už dať pokoj s istými bolesťami, ktoré ste doteraz nevedeli odpustiť. Slnko vo vode vás ponára hlbšie do seba samého a Jupiter v rybách chce, aby ste sa na veci konečne pozreli aj z perspektívy radosti, svetla a pocítili, že je vám z hora pomáhané. Vy ste tu nie na to, aby ste len riešili problémy, ale aj boli riešením problémov.

Strelec

Račie obdobie veľa z vás ignoruje, a pokým nemáte vo svojom okolí niekoho v tomto znamení, idete si svoju notu. Avšak nezabúdajte, že rak je pre vás ťažký, pretože osvetľuje všetko to vo vás, čo sa snažíte zakryť svojim šarmom, vtipom a žartíkmi. Je to obrat do vašich jaziev a trošku posolenia vašich nevyriešených rán. Bude úplne super, keď sa k tomu hneď na začiatku postavíte čelom, a teda budete mať potom neskôr viac kľudu a užijete si leto. Ak sa zháčite a potlačíte čo bude bublať von, bude vás ten tŕň omínať extra dlho a zbytočne.

Kozorožec

Slnko v rakovi osvetľuje vaše vzťahy, a teda budete aj napriek svojej zošuverenej povesti chladného človeka emočne nabudení. Budete sa zamýšľať ako zlepšiť tie vzťahy vo vašom živote, ktoré si vážite a do ktorých si projektujete svoju budúcnosť. Budete plánovať a tvoriť, akoby ste stavali svoj najlepší projekt vôbec. Tí z vás, ktorí máte čerstvejšie vzťahy alebo ste sa práve dostali do novej práce, kde denne potrebujete riešiť vlastných klientov. Chopte sa tejto energie, pretože máte možnosť vybudovať pevné a stabilné mosty vo vašom živote. Rak vám pomôže.

Vodnár

Viacerí z vás sa rozhodnete adoptovať si zvieratko do domácnosti, prijať alebo prichýliť priateľa alebo pocestného do svojho príbytku, či otvoriť dvere novým zamestnancom, kolegom či dokonca sa pomeriť s niekým, s kým sme mali nepriateľské energie. Pochopíte , že takto nechcete svoj život viesť a že vo svojej podstate, je ok aj to, že vás niekto nemá rád. Viete predsa, že je to ich zrkadlo a môžete sa tešiť, že im spôsobujete nákopnutie v ich vedomí aby sa aj oni mohli priblížiť k integrácií. Ostatní z vás budete riešiť svoju prácu a niektorí odídete, aby ste zostali doma.

Ryby

Pre vás je račie Slnko ako božská mana z oblakov. Môžete sa cítiť vo svojej prirodzenosti, v citoch, empatií a konečne sa okolitý svet a ľudia v ňom, trošku zjemnia a vy sa budete cítiť o trošku viac, že sem asi predsa len pre niečo patríte. Skvele si užijete čas s deťmi, a tí z vás ktorí ste nezadaní si môžete užiť krásne leto s novou láskou. Iní z vás sa ponoríte do svojich hobby absolútne naplno alebo objavíte čosi nové, čo vás chytí za srdce a odteraz, to bude vaša nová láska. Každopádne radosť a hra sú vašim mottom na najbližšie štyri týždne. Užívajte si to.


Komentáre