Horoskop na tento týždeň: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

Milí čitatelia, opäť máme pred sebou silný týždeň, v ktorom sa veľa udeje. Hneď 29.6 budeme mať Temný Mesiac v Rakovi na 7 stupňoch a 22´ minútach! Čiže tento týždeň máme ťažkú energiu s prímesou skrytého Mesiaca a teda iba málo kto bude absolútne prosperovať. Skôr budeme cítiť potrebu sa odopnúť, očistiť a preliečiť sa. Potrebujeme toho naozaj veľa pustiť, aby sme na nový cyklus nabalili to čo chceme. Račie obdobie je citlivé, ale aj emočne ambiciózne a je vylúčené, aby Rak nedosiahol čo chce v jeho vlastnej sezóne. Tento Temný Mesiac budú samozrejme najsilnejšie cítiť ľudia s ID v Rakovi a následne v ostatných kardinálnych znameniach – čiže Kozoroh, Baran a Váhy s osobnými planétami a ID na 5-6-7-8-9 stupňoch! My sa ale pozrieme v týchto Horoskopoch na Retrográdny Neptún v Rybách, ktorý sa tak tiež tento týždeň otáča! 

Baran
Pre tento týždeň vás Neptún zavedie do vecí, ktoré máte hlboko uložené na dne oceánu vašej duše a dlho ste sa nechceli na to dno ani len pozrieť. Bola to slasť ignorovať, avšak pri retrográdnom Neptúne sa nedá unikať a treba sa ponoriť do vnútra. Na breh sa vám vyplavia určité situácie, ktoré vás kedysi nútili sa emocionálne odpájať. No to teraz už nezafunguje, pretože Neptún má pre vás novú stratégiu. Namiesto úniku do ďalekých krajín a bájnych fantázií a nechápania zodpovednosti na Vesmír, budete musieť veci jednoducho absolútne opustiť. Nechať ich odísť zo života až kým sa vám nestratia úplne z radaru. 

Býk
Kde ste ako duša patrili pred tým a z akej skupiny ľudí ste sa odvibrovali? Láka vás niečo nazad? Chýba vám pocit kolektívu, v ktorom sa síce mihalo mnoho projekcií, no bola to zábav. Možno je opäť na čase sa poobzerať po miestach, kde ste mohli stratiť svoju identitu a splynúť s prúdom davu. Kde nikto nič vážne neriešil a vy ste sa mohli stratiť aj pred sebou samým. Neptún chce, aby ste nezabudli na to čo chcete vy. Straťte sa na chvíľku a nasledujte bieleho králika dolu čiernou dierou, odpútanie vám prospeje a budete na tento zážitok dlho spomínať.

Blíženci
Vám Neptúnia energia nie je jeho energia úplne po chuti. Irituje vás to, že vaša inokedy bystrá myseľ sa musí stretávať s mnohými nesprávnymi pokynmi, môžete si udať smer a aj si stanoviť plán, no nie a nie sa dostať k cieľu. Zahmlilo sa vám hlavne v náhľade na kariéru a to čo ste doteraz vnímali ako jasný pokrok. Taktiež sa javíte cez toto obdobie ostatným ľudom úplne inak, ako sa vidíte vy a váš verejný profil odráža iba projekcie ostatných. Ľudské projekcie sú bezodným džbánom predstavivosti a uštipačnosti.

Rak
Pre vás je energia Neptúnu prívetivá a nápomocná, napriek tomu, že vy ako Raci si radi ulietavate na fantázií vždy keď ostatní blúdia v hmlách Neptúnskych tranzitov vy naberiete jasnosť, veci do seba zapadnú. Vám sa vráti viera vo váš život, vo vyšší plán a pocítite túžbu vycestovať. Ako hypnotizovaní pod Neptúnom si nebudete uvedomovať žiadne myšlienkové bloky ani prekážky, a tým pádom si dovolíte vykročiť zo svojich ulít a nechať sa opantať dobrodružstvom. Ak ste sa kedysi dávno vzdali niečoho v čo ste verili no realita vás presvedčila o opaku, tento sen sa vám vráti nazad ešte silnejší ako bol predtým a vy sa budete môcť znova pre niečo nadchnúť.

Lev
Tak vám Neptún prináša silné spirituálne vyliečenie hlavne na hlbokej emocionálnej úrovni, podvedomia a dokonca aj z nevedomia sa vám odplavia veci, ktoré ste si ukladali a absolútne vytesnili z vedomia. Môžete sa upokojiť, prestať byť vecami a ľuďmi posadnutí, dokážete sa odpútať od závislostí a seba-zrážania. Neptún vám prináša možnosť preseknúť paranoju a ilúzie ktoré ste živili o určitých situáciách a ľuďoch. Taktiež vyjdete z predstáv, že ostatní ľudia nad vami majú kontrolu alebo, že sa musíte dobre obracať aby ste si zachovali reputáciu a nikto vás za chrbtom nebodol do hrude. 

Panna
Napriek tomu, že tento mesiac máte vo svojom znamení celý zástup planét. Neptún po vás žiada, aby ste si v diári našli čas obrátiť sa do minulosti a znova sa prepojiť s niekým, na koho ste stratili kontakt. Je to niekto, s kým ste mali veľmi nevšedné duchovné puto a vymykalo sa to vášmu bežnému spôsobu prežívania vzťahov. Bol to človek ktorý vám ukázal, že v živote neexistuje iba logika a štruktúra a tá voľnosť sloboda a ľahkosť vám vo vnútri chýba. 

Váhy
Pre vás energia Neptúnu smeruje do vracania sa k projektom hlavne kreatívnym, ktoré ste prestali riešiť, alebo ktoré ste nechali prešmyknúť sa po pod prsty. Nech už vás dôvod bol akýkoľvek Neptún chce, aby ste znova objavili, že povinnosti a práca môžu v sebe skrývať štipku kreativity a čarovnosti ako keď ste boli malí. Netreba všetko brať veľmi vážne a ani sa ponárať do seba ľútosti. Ak máte problém so zdravím, teraz môže byť ťažšie sa z toho dostať a môžete sa točiť v neurčitých diagnózach. Najlepším spôsobom ako riešiť zdravie s Neptúnom je napojiť sa na emócie, ktoré zapríčinili vašu chorobu ako je smútok, neodpustenie, odvrhnutý hnev a sklamanie.

Škorpión
Vám sa otvára brána k rekreácií a kreativite. To, čo ste v minulosti chceli vytvoriť vám opäť zaklope na dvere a vyskúša vás. Neptún vás chce vrátiť k umeniu, tvoreniu hrám a zábave, no dajte si však v toto obdobie na seba pozor aby ste sa neocitli v gamblingu alebo pri zdraviu škodlivých návykových koľají. Ak práve bojujete s nejakými závislosťami, je na čase sa pozrieť na ich skutočnú emocionálnu podstatu, lebo iba transformovaním a liečením koreňa problému sa dostanete von zo seba deštrukcie. Ak si v tomto období nájdete aféru nečakajte od toho dlhé trvanie, čo však budete mať bude rozprávkový príbeh.

Strelec
Vám Neptún prináša veľmi zaujímavú energiu do života, prichádza k vám rodina, ktorú ste stratili alebo ste sa vy od nich odpojili. Môže to byť rodina pokrvná alebo prepojená duševne, ktorá chce k vám znova nadviazať puto. Neptún chce, aby ste si spomenuli na to, kým naozaj ste a odkiaľ pochádza váš duch – duša. Vaša duchovná skupina, do ktorej patríte vás volá nazad. K vyššiemu prepojeniu ako kedykoľvek predtým. Dajte si však pozor, aby sa určitý ľudia nechceli priživiť na vašej viere a poslaní.

Kozorožec
Vám Neptún múti vody v komunikácií s ostatnými, kde iní pôjdu na vás logicky vy si pôjdete z emocionálnej perspektívy, v ktorej sa nebudete zhodovať s okolím, pokým v ich reči nebude viera v niečo hlbšie. Dbajte na to, aby ste v tomto období nepodpisovali žiadne úradné dokumenty pretože vám budú chýbať informácie alebo budete oklamaní. Neptún chce, aby ste tvorili toto je skvelý čas sa vrátiť k zabudnutým jazykom, hudbe a ľuďom, od ktorých ste sa kedysi učili. Ak pracujete v biznise tak sa pustite do marketingu, reklamy, videí a kreatívno spirituálneho kontentu, ktorý teraz povedie k lepším výsledkom ako kedykoľvek pred tým aj potom. 

Vodnár
Zamyslite sa nad tým, kde vám odchádzajú financie, na čo míňate a ani si to neuvedomujete. Kde odchádza hodnota a kde sa vám rozpustili hranice? Toto je obdobie, kde môžete stratiť veľa materiálnej stability tým, že si nedáte pozor na do čoho investujete. Aj keď na prvý pohľad sa vám to môže zdať všetko v poriadku na koniec môžete stratiť. Ak nemusíte neinvestujte alebo si k rozhodnutiam zavolajte niekoho, kto v tom má jasno a môže zbadať, aj veci ktoré vám unikli. 

Ryby
Pre vás je čas aby ste sa vrátili domov. K sebe samým a do svojho vnútra, z ktorého ste vystúpili v momente, keď ste sa potlačili pre blaho niekoho iného. Toto je čas na seba spoznávanie, seba liečenie, seba lásky a odpustenia si za všetko, za čo sa vo vnútri obviňujete. Odpustenie sebe sa životne ťažké situácie a náročné lekcie, do ktorých ste sa pustili. Vás život niekedy chutí ako smútok a sklamanie, že vaša duše ešte nenašla naplnenie avšak toto obdobie vás vráti k podstate prečo ste sa vôbec narodili a aký vyšší zmysel má vaša inkarnácia. 


Komentáre