Horoskop na tento týždeň: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

Milí moji čitatelia. Slnko sa nám presunulo do Znamenia Leva a završuje tým moje trojročné pôsobenie v tomto magazíne. Týmto zároveň chcem povedať, že sa tu moja cesta končí. Veľmi verím a dúfam, že som na svojej ceste vo vás zanechala impakt, že ste sa viac naučili vnímať  Astrológiu v jej hlbšej podstate a že kto chce si ku mne aj ku hviezdam cestu nájde. 

Teraz sa spolu posledný krát poďme pozrieť na vaše Horoskopy a oblasť života ktorá bude pre vás presvetlená svetlom, zenergetizovaná a na čo sa môžete tešiť a sústrediť na najbližšie štyri týždne. Svoje Horoskopy si vždy čítajte pre celé kozmické ID – Asc. Mesiac a Slnko. A tiež si pozrite svoj Leví dom v osobnom Horoskope – to je téma kde vám teraz bude nebo priať. 

Baran

Slnko v Levovi je pre vás príjemné obdobie pretože podporuje váš element ohňa. Taktiež je to pre vás nákop v umeleckej oblasti a kreativite, chuti sa presadiť na voľnej nohe, namiesto hľadania za-mestnania. Všetko, čo vás baví vyjde do popredia a nebudete mať chuť sa starať o to, čo by ste ro-biť mali podľa nejakého logického plánu. Chcete sa zabávať a venovať sa veciam, ktoré vás inšpirujú a dávajú vám chuť do života. Osvetlí sa vám vzťah s milencom alebo si nájdete ľúbostnú aféru. Niektorí začnete zo športom alebo iným krúžkom. Tí z vás , ktorí máte deti, toto môže byť spoločne skvelý mesiac hier a utuženia vzťahov s nimi. Ak nemáte je čas sa napojiť na vaše vnútorné dieťa a zahrať sa.

Býk

Pre vás Slnko v Levovi prináša energiu výzvy. Nie je to najľahšie obdobie, pretože vám prináša troška možnosti slovných nezhôd, frustrácie alebo podráždenosti. Situácie, v ktorých si budete mu-sieť vyhrnúť rukávy a vedome si povedať, že sa s touto energiou idete popasovať. Energia Leva vám zasiahne do vašeho miesta bývania, do témy s rodinou a teda ak aj bývate s rodinou môžete očakávať momenty, ktoré keď prijmete s chladnou hlavou, tak vám nakoniec prinesú pozitívne vý-sledky a môžu aj napraviť situácie, v ktorých ste doposiaľ ticho trpeli. Poznáte to, že niekedy je treba sa nahnevať a dupnúť si aby vás iní začali brať s rešpektom. Nemusíte to vždy iba znášať. Pozor na impulzívne reči alebo snaženie sa odsťahovať z negatívneho pocitu hnevu alebo podráž-denosti.

Blíženci

Slnko v Levovi je pre vás najprv troška takým zvláštnym obdobím akoby menšej nervozity, ale ak sa na ňu pozriete s kreatívneho uhla a poviete si, že z nej vybúchate čo najviac, narazíte na skvelý vibe, ktorý vám dodá kopec nových impulzov, kreativity a nakoniec toto obdobie bude pre vás plodné a pozitívne. Pomôže vám presadiť sa v biznise, v marketingu, budete sa vedieť skvele naladiť na to, čo potrebujú masy ľudí alebo aspoň vaši zamestnanci či kolegovia a tým si získate akoby novú neviditeľnú sieť prepojenia sa medzi vami a kolektívom. Môžete si pomôcť energiou Leva aj tak, že získate nové kontakty a do svojich plánov a nápadov zapojíte aj priateľov a súrodencov. Tento mesiac sa venujte súrodencom- alebo blízkym priateľom a vedome utužte s nimi svoje vzťahy.

Rak

Slnko v Levovi pre vás osvetľuje vaše vnútorné hodnoty. Ako veľmi si uvedomujete vlastnú hod-notu, ako necháte ľudí, aby sa k vám správali a čo si ceníte sami na sebe? Počas tohto obdobia, bu-dete Vesmírom skúšaný, aby ste si nastavili hranice a porozumeli sebaláske a sebaúcte. Táto energia sa vám nemusí hneď páčiť, ale ak ju dobre spracujete a pochopíte hlavne intuitívne, prestanete do života priťahovať ľudí, ktorí sa k vám správajú tak, ako by ste boli menej ako ste. Taktiež vám Slnko osvetlí vašu finančnú situáciu a budete mať celý mesiac na to, aby ste si skvele zarobili, avšak aj toto sa odvíja od seba hodnoty a toho ako ste ochotný ohodnotiť svoju prácu. A či teda roztočíte svoju druhú a tretiu čakru na bohatstvo a kreativitu, alebo si poviete, že aj to nič vám stačí a stiahnete sa nazad do ulity. Je to na vás.

Lev

Slnko je konečne vo vašom znamení a vy dostávate Vesmírny boost energie, svetla, tepla a vitality. Tento mesiac ste najsilnejší a máte kopec energie si vytýčiť nové ciele do života. Pretriediť čo sa udialo doposiaľ a aký nový kurz, smer a naladenie si chcete vybrať teraz. Môžete nie len zmeniť vaše vonkajšie ja, fyzickú krásu ale aj celkový lifestyle pozdvihnúť na novú úroveň. Investujte do seba tento mesiac a doprajte si to čo chcete vy. To to nie je o tom čo chcú ostatní ľudia, alebo ako vás oni chcú vnímať. Ste veľmi štedrý čo sa týka vašich milovaných ale aj vy sami potrebujete svoj osobný čas na korunováciu predsa :) Taktiež prejdete novým prerodom hlavne okolo svojich naro-denín, nezabudnite robiť ťo čo vás najviac v živote napĺňa deň pred narodeninami, v deň narodenín a deň po nich.

Panna

Pre vás sa Slnko troška skrylo a celkovo si tento mesiac dajte pozor na svoje zdravie. Možno sa nebudete cítiť najlepšie, alebo troška unavenejšie ako zvyčajne. Avšak sa vám rozsvieti v oblasti snov, môžete prísť na nejaké tajomstvá alebo veci ktoré ste doteraz neboli schopný rozlúštiť vyplá-vajú na povrch. Taktiež vás môže teraz zaujímať viac ezoterická oblasť, mimo-zmyslové témy,  a je to aj vhodný čas sa zapodievať nad svojim osudom a dať sa do kontaktu so svojimi spirituálnymi pomocníkmi. V celku vhodný čas navštíviť nejakú dobrú Vedmu, alebo si dať vyložiť s kariet, čísel či sa lepšie spoznať pomocou Astrológie a psychológie. Dbajte sa to aby ste sa neprepracovali a nemuseli ísť na vynútenú pauzu. 

Váhy

Tak pre niektorých z vás je toto obdobie kedy s trochou snahy môžete dosiahnuť skvelé výsledky. Ak sa snažíte dostať do pozície v istom spoločenskom okruhu, do istej väčšej organizácie alebo humanitárneho smeru, toto je váš mesiac. Ak ste pracovali na nejakom projekte či už osobnom alebo pre rozvoj spoločnosti môžete získať podporu, sponzorstvo alebo dotácie od štátu alebo podobného inštitútu. Na druhej strane sa osvetlí vaša schopnosť spolupracovať s ľuďmi a taktiež sa osvetlia vaše vzťahy so širšou skupinou priateľov, tzv duševnou rodinou alebo kolegami. Alebo sa niektorí z vás pridáte do skupiny ľudí so spoločným cieľom a spoločnými záľubami aby ste sa spolu pohli vpred.

Škorpión

Vy chcete od života viac avšak narazíte na problém s autoritou. Niekto vo vonkajšom svete, či už váš šéf alebo istá organizácia stojí proti vám a vy premýšľate ako získať čo chcete. Ste rozhodnutý zo seba samých vytvoriť silnú novú autoritu a potrebujete sa prebiť frustráciou a prekážkami. Tento mesiac je pre vás taktiež výzva a potrebujete namiesto tlačenia vlastnej vôle zvoliť stratégiu. Naplánovať kroky a troška dôverovať osudu, že vďaka vaše vnútornej sile sa dostanete kam chcete, aj keď to nebude hneď teraz a v tejto chvíli. Iní z vás budete zápasiť s mužskou figúrou vo vašom živote, otcom alebo partnerom alebo biznisovým partnerom a budete si musieť ustáť svoje stanovisko a svoju integritu. Ak chcete v práci povýšenie jasne ukážte, že na to máte.

Strelec

Slnko v ohnivej energií je pre vás ako sekundárny prával energie, a preto budete nabitý vášňou a chuťou spoznávať nové veci, novú kultúru, nové filozofie, nové myšlienkové formy, budete mať chuť sa vzdelávať alebo sa dokonca budete chcieť prihlásiť na školu alebo kurz, ktorý budete považovať za podstatný vo vašom životnom smerovaní a bude mať pre vás hlbokú hodnotu. Stretnete sa tam aj s ľuďmi ktorí zdieľajú vaše predstavy o živote a svete a celkovo sa tento mesiac, pre vás môže stať veľmi prínosným. Majte oči otvorené. Niektorí z vás ktorý ste možno neboli v dobrej nálade počas Júla a cítili ste sa viac negatívne, prichádza aj svetlo a nádej na lepšiu budúcnosť a znova sa vo vás nakopne ten vtipný, nad vecou postavený Strelec.

Kozorožec

Našli ste kľúč a vedome či nevedome sa otvára vaša Pandorina skrinka. Niečo čo ste dlhodobo odkladali alebo zatlačili pod koberec, už neudržíte v tajnosti ani pred sebou. Môže sa to týkať úradov pred ktorými ste utekali, tajomstvá ktoré ste držali pod pokličkou, dlhy ktoré ste nevyplatili, slabosti ktoré predstierate, že nemáte alebo problémy na ktoré ste sa doteraz nechceli pozrieť. Toto môže pre vás byť stresujúce a môžete sa všetkých tých vyliezajúcich démonov báť a snažiť sa im znova ujsť. Ale nebojte sa, Slnko vám práveže môže pomôcť aby sa všetko konečne vyriešilo a vám tak odpadol balvan z ramien. Vyrieši sa všetko ak zachováte vlastnú tvár a vydáte sa problému priamo do náruče a jednoducho sa s ním popasujete, krok za krokom. Požiadajte Vesmír o pomoc a buďte statočný. Na každý problém existuje riešenie.

Vodnár

Vám Slnko v tomto období prináša možnosť získať nových klientov, alebo zmeniť svoju pracovnú stratégiu na viac efektívnu hlavne ak pracujete s klientmi s každým osobne. Taktiež sa vám môžu naskytnúť nové možnosti v biznis partnerstve, ponuka alebo podpis novej zmluvy. Môže to byť šikovný a pozitívny začiatok pre vás. Ak ste vo vzťahu toto obdobie môže vrhnúť svetlo na váš partnerský život, uvedomíte si seba lepšie skrze partnera, môžete mať teraz lepšie spoločné obdobie alebo prejsť na nový životný krok napríklad spoločné bývanie, zásnuby alebo svadba či prírastok do rodiny či už zvierací alebo aj dieťatko. Tí slobodní z vás, môžete zažiť skvelé rande a možno tak aj nájsť niekoho s kým vám to potencionálne môže vydržať aj do budúcnosti. Iní z vás si zlepšíte a utužíte dlhodobé kamarátske vzťahy.

Ryby

Pre vás Slnko v Levovi prináša možnosť sa zamerať na svoje zdravie, ako sa denne staráte o vaše telo a aká je vaša rutina pri seba-liečení sa. Možno nájdete nové veci ktoré pridáte do svojej dennej rutiny pre zlepšenie zdravia, môže to byť pohyb, strava alebo aj niečo malé ako doplnok výživy alebo probiotiká. Iní z vás môžete zakopať starú vojnovú sekeru s istými ľuďmi s ktorými ste si dlho nevedeli sadnúť. Taktiež niektorí z vás tento mesiac môžete pocítiť impulzívne ťahanie si zadovážiť domáceho maznáčika a starať sa o niečo čo vám každý deň prinesie radosť a obohatí váš život a existenciu. Ďalší z vás si môžete nájsť novú alebo lepši prácu či zlepšiť sa vo vašej terajšej práci a možno sa tak prepracovať aj k zlepšeniu svojej pozície, platu alebo aspoň obľúbenosti a hodnote vo vašom pracovnom kolektíve.

Ďakujem za 3 roky čítania :) Nech sú Hviezdy aj naďalej vašim kompasom.

www.altairastrology.com

@altairastrology


Komentáre