Horoskop na tento týždeň: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

Milí čitatelia tento týždeň nám prechádza Merkúr do Raka! Naša komunikácia bude viac never-bálna a budeme viac naladení na vibrácie,  pohyb tela a gestá ostatných než na ich slová. Pono-ríme sa hlbšie ako do seba tak aj do ostatných. Otvorí sa nám brána vnútorného poznania a emočná inteligencia. Bude ľahšie vyjadriť svoje emócie a aj to čo v skutočnosti naozaj chceme. Dnes sa budeme venovať Mesiacu a jeho posunu počas týždňa. Svoje Horoskopy si hlavne čítajte na ASC, Mesiac a Slnko čiže celé Kozmické ID.

Baran

V začiatku týždňa budete dosť naladení na všetko čo viete, že musíte urobiť. Budete optimistický s možnosťou vybuchovať na ostatných ak vám budú stáť v ceste. V strede týždňa sa začnete viac sústrediť na to čo vám prinášajú do života vaši najbližší poprípade váš partner či manželka. Niektorí si musíte dať pozor, aby vaša autonómia nebola iba zámienkou unikania od hlbších emócií.

Býk

Začínate týždeň docela v kľude, robíte nové kroky a naberáte v myšlienkach nové možnosti. Akoby ste mali dojem, že sa čosi pozitívne má čoskoro udiať vo vašom svete. V strede týždňa budete riešiť svoju rodinu a to, čo naozaj potrebujete na to, aby ste sa cítili doma a v mieri. Druhá polovica týždňa bude viac nabitá akciou a mnohí si vyrazíte za priateľmi, ktorých ste dlhšie nevideli. Víkend môže byť viac pracovný ako oddychový.

Blíženci

Začiatkom týždňa sa môžete viac orientovať na domáce práce, riešenie rodinných situácií alebo otázky bývania. Môžete plánovať sťahovanie, prerábku alebo premýšľať nad novým nábytkom. Druhá polovica týždňa bude viac v znamení zábavy, doprajete si výlet, spa, alebo oslavu, kde sa stretnete s priateľmi a odviažete sa. Niektorí môžete plánovať spoločenské podujatie alebo cestu na romantický víkend so svojimi polovičkami.

Rak

Začiatok týždňa môže byť frustrujúci pretože sa budete zaoberať svojou finančnou situáciou alebo problémami s tým spojenými. V strede týždňa sa však veci posunú do novej energie a vy sa budete sústrediť na učenie, na spoznávanie nových ľudí a na nové možnosti, ktoré sa vám budú otvárať. Koniec týždňa a víkend bude viac v znamení ľudí ktorých vnímate ako svoju rodinu, alebo rodinná akcia či oslava, ktorá vás môže otvoriť dojmom, že tu nie ste sami. A ste v bezpečí.

Lev

Začínate svojou energiu hlavne v Pondelok môžete byť extra nastavený na usporiadanie si priorít a hodnôt a dať ich patrične najavo každému naokolo. Ako sa Mesiac posunie do Panny ukľudníte sa a budete sa viac orientovať na svoju duchovnú cestu, meditáciu a zhmotňovania niečoho o čom sní-vate. Dajte si však pozor, či nie je niekto skrytý vo vašom okolí kto vám nedopraje a roznáša o vás negatíva.

Panna

Začiatok týždňa bude pre vás spomalenejší a možno trošku únavný. Nebude sa vám chcieť hneď všetko riešiť a viac budete naladení na svoju intuíciu, sny a vnútorný hlas ako na frmol okolo seba. V strede týždňa zažijete silný nárast energie a dotiahnete dokonca aj dlhšie odkladané plány, ak také vôbec máte. Koniec týždňa bude viac kľudný a budete sa zaujímať viac o svet a jeho dianie či už v tv alebo online.

Váhy

Začiatok týždňa bude pre vás v znamení zaujímania sa o to kam smeruje váš týždeň a jeho energia, budete konzultovať viaceré kroky s viacerými ľuďmi a tie vás privedú na nápady ako zlepšiť so-ciálne nastavenia či už u vás doma alebo aj v širšom kolektíve. Môžete dostať nové kreatívne nápady a začať ich vkladať do svojho kariérneho plánu. Koncom týždňa sa môžete blisnúť pred šéfom, alebo zdvihnúť svoju autoritu pred ostatnými.

Škorpión

Začiatok týždňa môže byť pre vás v energií frustrácie z ostatných ľudí, ktorí nevedia čo znamená rešpekt a loajalita voči sebe a ostatným. Môžete sa stiahnuť do úzadia a riešiť svoj život akoby za závesom, tak aby nikto nič nevidel. Stred týždňa vás môže posunúť na novú cestu alebo fyzické cestovanie do inej krajiny. Ak idete na dovolenku pozor na financie a vaše cennosti. Aby sa nestalo, že prídete o niečo čo nechcete.

Strelec

Začínate týždeň s dobrou náladou, pretože máte dosť energie, zápalu a vášne na tvorenie nových potenciálov vo svojom živote, no môžete naraziť na bloky vo vašej mysli, ktoré môžu byť trigermi rovnakých situácií. Ak sa budete cítiť zastavení alebo odrazu spomalení, treba si k tomu sadnúť a začať to riešiť trošku hlbšie. Nič nie je iba tak a ak sa tomu vyhnete, vyšplechne vám to neskôr a silnejšie. Koniec týždňa sa bude niesť vo vzťahovej línií, kde môžete zažívať zharmonizovanie.

Kozoroh

Začiatok týždňa bude pre vás jeden veľký nerv, ktorý vám poodhalí kde máte vo svojom živote slabé miesto, trhlinu a tieň, ktorí potrebujete konečne presvetliť svetlom vedomia. Neseďte len tak a nehovorte si, že to prejde. Stred týždňa bude pre vás výborný, stihnete všetko a viac z toho čo ste chceli a mali urobiť, z čoho budete mať skvelý pocit. Koniec týždňa sa bude uberať do energie vašej kariéry, takže ak vám zavolá šéf zdvihnite.

Vodnár

Začiatok týždňa bude pre vás optimistický. Môžete byť extra naladený na svoju životnú cestu v ktorej môžete mať v týchto dňoch jasno. Bude vás tešiť nové učenie sa a zdieľanie svojich vedo-mostí s ostatnými a so svetom. Stred týždňa prinesie veľa novej práce alebo noviniek ohľadom práce a budete mať čo robiť, aby ste všetko stihli. Koniec týždňa bude super, môžete čakať romantický výlet alebo nečakanú ľúbostnú aféru.

Ryby

Začiatok týždňa bude viac orientovaný na vaše deti, alebo to čo sa snažíte tvoriť, môže to byť plodná aj kreatívna energia, no netlačte sa do výsledkov. Na všetko je vždy čas. Stred týždňa prine-sie harmonické chvíle v kruhu rodiny alebo sa budete venovať domu, záhradke alebo dekorovaniu. Záver týždňa bude viac aktívny a viac mentálne orientovaný. Môžete mať v pláne sa venovať pria-teľom a utužiť si s nimi vaše vzťahy a zdieľať čo sa vám deje v živote.


Komentáre