Horoskop na tento týždeň: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

Milí čitatelia, tento týždeň máme opäť viacero pohybov na oblohe. 19.7 sa nám Merkúr presunie do Leva a tým podporí silu elementu ohňa, ktorý nám teraz chýba. Venuša sa nám cez víkend presunula do vodného romantického Raka! Dnes som si povedala, že sa povenujem romantickej Venuši a spríjemníme si tým spolu týždeň. Najsilnejšie budú Venušu vnímať kardinálne znamenia Rak, Váhy, Kozoroh a Baran. Nezabúdajte si čítať svoj Horoskop aj pre váš Ascendent a Mesiac pre kompletný obraz. Samozrejme si treba odsledovať, kde Venuša v Rakovi tranzituje váš Osobný Horoskop.


Baran
U vás doma zavládne láska, kľud, harmónia a city sa budú liať von z pohára. Tento mesiac vám praje dobré vzťahy doma, alebo s ľuďmi s ktorými zdieľate byt. Môžete si v tomto mesiaci aj nájsť nové bývanie, alebo krásne a šikovne prerobiť izbu či dom v ktorom žijete. Ak ste vo vyššom veku a hľadali ste si pokojnejšie miesto na život alebo domov pre seniorov, teraz sa vám zadarí a nájdete nádherné miesto. Niektorí z vás dostanú podporu a aj financie od rodiny či od manžela na niečo v čom by ste sa teraz chceli vidieť podnikať či vynikať. Ak chcete investovať do nehnuteľnosti, tiež môžete. Niektorí z vás môžete očakávať nového člena do rodiny.

Býk
Venuša je vaša planéta a je v Rakovi. Pre vás to znamená, že k vám prídu noví priatelia, nové kon-takty a možnosti sa sociálne eventy, v ktorých sa môžete dosýtosti vykecať s ľuďmi, na ktorých vám záleží. Spoločenské akcie alebo oslavy vás neminú a ak ste aj ten tichší Býk, ktorí po tom až tak netúži, aj tak vám radím skúste to prijať a uvidíte, že sa môžete aj zoznámiť so šarmantnou dámou či pánom, z čoho môže vzniknúť aj iskrivé rande alebo dobré priateľstvo do budúcnosti. Iní z vás sa môžu uzmieriť so súrodencami a cez tento mesiac sa prestať hádať o financiách.

Blíženci
Venuša po dlhom období vyšla z vašeho znamenia, a prešla do susedného Raka kde vám prináša možnosť zlepšenia financií, získanie majetku, vrátia sa vám veci ak ste niečo teraz stratili či ak ste v minulosti niekomu niečo požičali a boli vám do teraz dlžníkmi. Nemusí ísť len o finančnú pomoc či splátku ale aj duchovne naladenú podporu v ktorej vám niekto slovne či prítomnostne pripomenie vašu hodnotu a cenu. Niekto vám môže prísť do života a dať vám novú prácu alebo možnosť zaro-benia si akú ste dlho chceli či snívali o nej. Ved viete rok a pól máte aj tak skvelé obdobie.

Rak
Venuša zavítala do vašeho znamenia, a po tom všetkom čo sa vám už udialo, je to pre vás čistý dar z nebies. Pomôže vám hlavne zdravotne a vaše fyzické telo – ak mu teraz doprajete starostlivosti sa zregeneruje rýchlejšie ako by ste čakali. Budete sa aj cítiť krásne a sexy a tým pádom máte úžasnú šancu nadviazať nové vzťahy alebo si zariadiť romantické rande. Budete sladko príťažlivý a roman-tika vám tento mesiac nevyjde z hlavy. Zdvihne sa vám aj energia, pretože vesmír je naladení na vášeň a lásku a v tom ste ako doma. Ak ste slobodný, toto je šanca sa ukázať a zažiariť svojim vro-deným šarmom.

Lev
Venuša podporuje vaše romantické srdce a tak tiež ako pre Raka aj pre vás sa nevedomky otvára možnosť stretnúť niekoho s kým pocítite duchovné prepojenie. Vesmír vám tento mesiac bude dá-vať do života pomaly bez toho, aby ste vedeli ako ste si to zmanifestovali. Je dôležité aby, ste sa len odovzdali prijímaniu. Venuša vám chce dať aj hmotne aj nehmotne len otvorte svoju myseľ a srdce. Mnohí z vás tento mesiac môžete vycestovať alebo sa celkovo presťahovať do inej krajiny a hlavne bude toto rozhodnutie šťastné ak to bude kvôli vzťahom alebo práci.

Panna
Ak ste sa priženili či vydajom dostali do novej rodiny, vaše vzťahy s nimi a vzdialenými príbuznými, či extérnou skupinou ľudí prejdú do harmonického a u niekoho až šťastného nastavenia. Môžete byť konečne prijatý za to kým ste a nie za to čo bolo o vás povedané ,alebo ako ste sa javili na prvý pohľad. Ak ste čakali či čakáte na nejaké sponzorstvo, benefity, štátne príspevky či iné dotácie teraz vám môžu byť schválené a niektorí z vás dostanete len tak isté dary, ktoré ste nečakali a veľmi vás potešia. Určite ich príjmite bez zbytočných slov a okolkov, pretože tak sa učíte prijímať a zároveň urobíte radosť dávajúcemu.

Váhy
Tak, pre vás je vaša planéta Venuša vo vode, možno zvláštna energia troška pre vás a budete musieť načrieť sami do svojich citov, aby ste sa vedeli z tejto energie pohnúť hlavne v práci. Vaša kariéra teraz môže získať finančný boost. Môžete dostať odmenu, bonus alebo nového šéfa ktorý vám zvýši plat. Nového kolegu či manažéra, ktorý prinesie harmóniu do vašeho smerovania. Iní z vás začnete robiť umenie a vykašlete sa na to čo si iní myslia, že by ste mali robiť. Taktiež sa môže dať dokopy váš vzťah s rodičmi alebo autoritami s ktorými ste doteraz nemali všetko úplne doriešené alebo to doteraz škrípalo. Vďaka tomu sa zlepší aj energia doma.

Škorpión
Pri vás mi zarezonovalo druhé manželstvo, niektorí z vás ste akoby zastavení v čase a nechcete pus-tiť druhú osobu do vašeho života po istom vzťahu, ktorý ste si zidealizovali ako ten jediný. Vesmír chce aby ste si uvedomili, že v živote si zaslúžite viac ako len jeden pokus na lásku, takže ak niektorí z vás stojíte pred touto témou, skúste to! Venuša vám praje a nebojte sa aj keď je vaša polovička inej národnosti, alebo inej farby pleti, alebo iných tradícií a zvykov. Láska zrúti každú bariéru aj diaľku a to mi môžete veriť. Iní z vás pocestujete za hlasom duše a spoznáte kopec nových ľudí a zažijete úžasné zážitky. Neseďte doma so zastretými roletami čaká vás expanzia. Strelec
Vy máte šancu sa zmieriť s niečim ťažkým vo svojom živote, mohla to byť aj strata niekoho, rozvod, rozchod, úmrtie alebo strata niečoho na čom vám záležalo. Zlepší sa váš finančný stav, ktorý môže aj byť vďaka dedičstvu. Druhou možnosťou na radosť teraz môže byť, že o vás bude 
od niekoho postarané môže to byť váš partner či partnerka, ktorá na chvíľu alebo aj dlhodobo pre-vezme isté finančné bremeno na seba. Iní z vás môžete zarobiť peniaze zo spirituálnych vedomostí, veštenia, jasnovidectva, filozofie, učenia iných okultné vedy či Astrológiu. Niektorých 
z vás vidím, že máte talent na kreslenie či hudbu, do ktorej ste zakomponovali veľa svojich temnej-ších častí, ukážte ich svetu budú mať úspech.

Kozorožec
Venuša vám v Rakovi prináša konečne vytúženú harmóniu s ľudmi vo vašom okolí. Ak ste done-dávna hromžili, že si vás niekto neváži, tento mesiac sa vám vaša ochota a záujem môže vrátiť dvojnásobne. Šanca na romantický dlhodobý vzťah je taktiež otvorená! Tak nezaspite v cynizme, zahoďte predošlé sklamania za hlavu a dajte tomu ešte šancu. Taktiež nová zmluva či dohoda na prácu, spoluprácu alebo manželstvo môže byť čoskoro podpísaná či dohodnutá a získate z toho nie-len super človeka do života, či partnera do , ale aj finančne si teraz môžete riadne prilepšiť. 
Na úrady choďte s úsmevom a taktom a pochodíte dobre.

Vodnár
Venuša vám pomôže, aby si polepšili svoj zdravotný stav. Ak ste čítali predošlé Horoskopy táto téma sa v skutku pri vás opakuje takže je to naozaj téma tohto roka pre vás a konečne prichádza k rozuzleniu a liečeniu pri vás. Taktiež sa niektorí z vás rozhodnete adoptovať si zvieratko, niektorí na to myslíte už dlho ale ešte ste sa neodhodlali. Čo sa týka práce super, polepšíte si finančne, budete môcť mať dobré vzťahy s kolegami, spolupracovníkmi alebo nadriadenými. Ak ste vy nadriadený nájdete si šikovných spoľahlivých ľudí na prácu a budete mať dobrý obrat. Len zostaňte pozitívny vo vašej mysli a pôjde to.

Ryby
Starostlivosť, láska aj financie vám prídu od vašich detí či vašej polovičky. Tí zadaní z vás môžete mať krásny mesiac so svojim milovaným či milovanou, stretnúť novú romancu ak ste sami, alebo si nájsť konečne vhodného milenca akého ste chceli celé leto. Na druhej strane tí z vás, ktorí ste sa dali na voľnú nohu alebo máte svoj vlastný biznis, máte šancu na veľký profit tento mesiac hlavne ak robíte hoci čo do umenia či kreativity. Budete nápaditý a extrémne kreatívny, možno z týchto nápadov budete čerpať ešte celú jeseň. Tak si sadnite a snívajte otvorte sa a rozjímajte všetko k vám príde samo.

@altairastrology

Komentáre