Astrologička odpovedá: Čo nás čaká do konca roka 2021?

Posledné štyri mesiace roka 2021 nebudú také ľahké, ako sa možno zdalo. Čaká nás niekoľko náročných nebeských udalostí, ktoré stoja za pozornosť a vyžadujú si prípravu. Poďme sa na ne spoločne pozrieť.

22.9.2021 nastáva jesenná rovnodennosť, ktorá prináša reset energií medzi svetlom a tmou. Duchovne sú sily vyrovnané a akákoľvek aktivita, hlavne tá vedomá, nám môže položiť základy do najbližšieho jesenného a zimného polroka. Z prevládajúceho elementu zeme sa posúvame do prevahy vzduchu, teda logiky, analýzy, realizmu, pozorovania ale aj objektivity a férového posudzovania. Budeme mať stále málo ohňa a málo vody, a teda je veľmi dôležité si ich nahrádzať inak. Hlavne tí z vás, ktorí máte málo ohňa aj v osobnom horoskope, a teda od narodenia- ostrejším jedlom, farbami, sviečkami, kameňmi, dekoráciou vo farbách ohňa atď.

27.9.2021 – 18.10.2021 sa nám obracia Merkúr na 3 týždne do retrográdu. Bude vhodné obdobie na triedenie dokumentov, textov, zápiskov, administratívy, zmlúv a autorských činov. Je to ideálny čas na informačný detox a stiahnutie sa zo sociálnych sietí, očisty elektroniky, opravy telefónu, počítača a podobne. Je tu obdobie časových sklzov, prerušeného cestovania alebo dezinformácií. Ak nemusíte, nepúšťajte sa do ničoho nového. Pri podpise zmlúv si dajte pozor na detaily a dajte si čas na premyslenie a zváženie. Využite tento čas na prerobenie marketingových a predajných stratégií. Plánujte s časovou rezervou. Môžete absolvovať terapiu alebo prácu s podvedomím a jeho tieňom. 

Slnko v konjunkcií s Marsom od 19.9 /najsilnejšie 6.10./ do 3.11.2021

  • Uvidíme silnú maskulínu energiu narážať o seba.
  • Obdobie konfliktov mužmi.
  • Agresia a zvýšenie frustrácie, nespokojnosti a nerozhodnej aktivity.
  • Konflikty šéf – zamestnanec.
  • Konflikty otec – syn.
  • Autorita vs. Rebélia.

V tomto období je dôležité, aby ženy svojim partnerom nepridávali stres. Je nutné ich podporovať a liečiť svojou energiou. Poskytnite im bezpečné miesto na existenciu. Nechajte všetko prehrmieť. 

Úľava na október

  • 7.10 sa Pluto obracia von z retrográdu.
  • 11.10 sa Saturn obracia von z retrográdu.
  • 18.10 sa Jupiter aj Merkúr obracia von z retrográdu.

November
19.11.2021 sa odohrá lunárne zatmenie v býkovi v konjunkcií s démonickou hviezdou Algol. Očakávame ako na individuálnej rovine, tak na kolektívnom vedomí otvorenie tieňov, ktoré sme v sebe udupali a potrebujeme si ich uvedomiť a integrovať do vedomia. Budeme skúšaní, aké silné je naše svetlo!

December
3.12.2021 sa odohrá celkové slnečné zatmenie spolu s energiou temného mesiaca v strelcovi pri Dračom Chvoste. Udeje sa masívne rozpustenie karmických nánosov. Do úvahy pripadá liečenie ale aj silné straty a odlúčenia. V tomto období sa ukončí aj ťažké obdobie strelcov.

Horoskopy pre Vás pripravila:
FB: AltairAstrology
IG: @altairastrology
WEB: www.altairastrology.com


Komentáre