Chcete vedieť, čo vás čaká tento týždeň? Prečítajte si v našom horoskope (2.časť)

Váhy
Vaše presvedčenie okolo toho ako zaobchádzate s peniazmi sa zmení, môžete prísť k novým hodnotám, novým peniazom a novým príležitostiam sa oslobodiť s dlhov, ak ste nejaké mali. Ak ste premýšľali o založení nového účtu alebo investovania do niečoho nehnuteľného tu sa vám môže zadariť práve okolo tohto Novu a tri dni po ňom uvidíte výsledky.

Škorpión
Toto je váš mesiac, toto je váš Nov a deje sa vo vašom vnútri. Kto ste vo vnútri sa teraz prederie viac na povrch, ako keď Had zhodí ďalšiu vrstvu kože. To ako presadzujete vašu vôľu a váš prístup k okolitému svetu prejde trasformáciou a zrodí sa vaše nové ja. Môžete taktiež absolútne zmeniť výzor a spôsob seba prezentovania.

Strelec
Vy sa môžete pustiť do tvorenia poviedky, príbehu, komixu, novely a dať tomu svoj kreatívny nádych a svoje myšlienky. Začnite tvoriť hudbu, alebo tvoriť videá. Budete prekvapení ako dobre vám to pôjde a koľko ľudí zaujmete svojou múdrou hlavou. Nebojte sa riskovať a ísť tam kde nikto nebol a kam sa nikto neodváži.

Kozorožec
Týmto Novom  sa vám otvoria dvere do nových kruhov, novej spoločnosti a novej energie. V priateľstvách ste už ukončili svoje triedenie a tí ľudia ktorí pri vás zostali prejdú trasformáciou aby dohnali vašu energiu. Potrebujete sa aj v širokom svete cítiť ako doma, inak nič nemá zmysel. Nebojte sa prezentovať online vašu pravú tvár.

Vodnár
Môžete sa stať šéfmi, dostať novú pracovnú ponuku, zlepšiť si povesť, váš osobný profil a dostať sa na výslnie s niečím čo vám skvele ide a čo vás baví. Prevziať novú zodpovednosť a nové úkony. Preformuje sa vám aj náhľad na autority vo vašom živote a vzťah k otcovi alebo matke sa môže výrazne zmeniť.

Ryby
Vy sa dáte na cestu. Nové dobrodružstvá, nové krajiny, mestá ľudia a príbehy na vás čakajú. Cestovanie, presúvanie sa a nové zážitky. Nájdete nové duchovné chodníčky ktoré vám pomôžu expandovať a viac pomáhať aj ostatným. Na svojich cestách nájdete nové morálne a spirituálne hodnoty s ktorými sa vrátite nazad.

Napíšte nám, či na vás horoskop sedel v komentári pod článkom.


Pripravila pre vás:
IG: AltairAstrology
FB: AltairAstrology
WEB: www.altairastrology.zohosites.com
@ AltairAstrology@gmail.com
Zdroj foto: Unsplash

Komentáre