Týždenný horoskop: Chcete vedieť, čo vás tento týždeň čaká?

Dočkali sme sa momentu, kedy na konci sivého tunela presvitá svetlo. Najbližších päť pracovných dní je posledným obdobím zimy, a teda najchladnejším týždňom tohto mesiaca. 16.3. sa Merkúr presúva do rýb a naša myseľ sa ponára do mora za Slnkom, Neptúnom a Venušou. Je to najkreatívnejšia, najromantickejšia a najjemnejšia konjunkcia aká môže byť.

Ako viete, je to aj konečná a posledná fáza odpútania sa – zakončovania ročného cyklu a absolútne spojenie sa s Vesmírom. Rozplynutie ega, pustenie kontroly a odovzdanie, ako keď naša duša odchádza z tela pri procese smrti. V sobotu (20.3) sa Slnko presunie do barana a zaháji tak astrologický Nový Rok! 

Po absolútnej absencii elementu ohňa sa opäť z čiernej nekonečnosti zapáli nová iskra života. Vznikne nová túžba, nová vášeň a nový cieľ. Existencia a skúsenosť budú opäť hlavnými prioritami spolu s napredovaním za našimi impulzmi. Baran poháňaný rybou konjunkciou je nezastaviteľná kombinácia hybnej sily a dôvery vo svoju víziu, za ktorú je ochotný nasadiť aj život. Priatelia, čaká nás krásny moment znovuzrodenia a prebudenia sa do jari. Pozrime sa, kam nám prvé lúče ohnivého Slnka zapaľujú novú iskru.

Baran
Iskra sa zapáli priamo vo vás. Konečne ste prekonali svoje vlastné temné obdobie a teraz sa znova môžete zhlboka nadýchnuť. Máte narodeniny a mení sa vám celý ročný horoskop aj vibrácia. Tí, ktorí máte baraní ascendent, budete ako prebraní z dlhého spánku. Vitalita, chuť do života a energia naplní vaše telo. Zdravie sa vám začne zlepšovať a budete mať chuť na novú kapitolu, nový výzor a nové sny. Cítite, že rok začína vami a že vy ste skutočne tí, ktorí udávajú smer. Hoci začiatočné dni môžu prísť aj s tigrom na hlbšie sebaprijatie a prijatie niečoho, čo vo vás vyvolávalo pocit, že vás doposiaľ ťahalo ku dnu. Odrazu pochopíte, že vaša slabina je vaša sila. Potom vás už nič nezastaví.

Býk 
Teraz nastal čas pre vás, aby ste si oddýchli pred svojimi narodeninami. Toto je čas, kedy sa môžete utiahnuť do svojho súkromia a sebareflektovať. Ukončovať a upratovať záležitosti, ktoré chcete mať doriešené. Iskra sa objaví vo vašich snoch, v momentoch meditácie a duchovnej inšpirácie. Baranie Slnko vám pomôže preseknúť ilúzie a klamstvá. Teraz je správny čas spracovať potlačené spomienky a vyliečiť všetko, čo trápi vašu dušu. Skvelý čas na spirituálnu cestu, terapiu alebo stretnutie s niekým, kto sa venuje mystike a nasmeruje vás v živote vpred. Budete pociťovať jednotu. Začnete túžiť po aktivitách, ktoré vám pripomenú pocit ako keď ste boli ešte v maminom brušku. 

Blíženci
Nová energia prichádza a vy sa môžete momentálne dostať do vedúcej pozície istej skupiny alebo sa blysnúť v spoločnosti. Niektorí môžete získať ten lesk a šmrnc, ktorí ostatných ku vám pritiahne a budete si môcť užívať náklonnosť a splnené priania. Prebudí sa vo vás vnútorná túžba prispieť k zlepšeniu komunity, mesta alebo sveta. A nejeden z vás príde s projektom ktorí podporí veľká skupina ľudí a priaznivcov. Ak sa venujete práci ktorá inovuje, máte dosť kreativity a odhodlania niečo vynájsť alebo objaviť, čo bude slúžiť kolektívnemu dobru. Nebojte sa riskovať, ak potrebujete sponzorov. 

Rak
Vám sa s prichádzajúcou jarou začína nová etapa vo vašej kariére. Nápaditosť, množstvo chuti a energie vám prinesie úspech, rast, autoritu a možnosť vymaniť sa zo systému a začať váš vlastný biznis. Stať sa svojou vlastnou autoritou a priekopníkom v niečo, čomu maximálne veríte. Ak sa usilujete aj o to, aby ste boli vo verejnej funkciI alebo na výslní, toto je ten čas, kedy vám Baran pomôže nabrať odvahu a poriadne sa predviesť. Ambicióznosť ohnivého barana vás dotlačí k seba-majstrovstvu a máte šancu si upratať aj rodičovské vzťahy. Tento proces si užívajte a pozbierajte plody svojej tvrdej práce. Budú vás obdivovať.

Lev 
Vaša iskierka svetla sa rozpína nad oblohou a mnohí z vás zažijete nové hľadanie zmyslu svojho života. Budete si chcieť vytýčiť nový kurz na mori. Niektorí z vás použijete tento oheň, aby ste si zbalili kufre a odišli tam, kam vás srdce ťahá. Slnko v baranovi vám dá chuť znova si sformovať to, v čo veríte, a kam sa podľa vás má vaša cesta uberať a koho na nej chcete so sebou. Je pred vami dobrodružstvo, ktoré bude plné skúseností, ktoré budete raz odovzdávať ďalej. Nová iskra viery v zázraky je na dosah. Baran vám pomôže nastaviť kompas, nové hodnoty a autentické prepojenie s Vesmírom. 

Panna
Nová iskierka ohnivého Slnka osvetľuje vaše podvedomie a pomáha vám silou vôle poraziť svoje najhoršie zlozvyky.  Budete mať dosť síl reformovať niečo, čo ste doteraz nedokázali prijať, pochopiť či odovzdať. Hlboké psychologické bloky a potlačené traumatické spomienky síce môžu vyjsť na svetlo sveta, avšak baran vám ukáže ako ich správne uchopiť a zatočiť s nimi. Dokonca dokážete byť aj sebakritický či sebadeštruktívny. Baran vám môže otvoriť sexuálnu energiu a aktivovať túžby z podvedomia. Ak sa máte pustiť kontroly, tak až vtedy, keď to stojí za to. Nebojte sa pustiť si ľudí hlbšie k telu. Nemusíte všetko ovládať. 

Váhy
Slnko vám žiari priamo do vzťahov a vy sa môžete vrhnúť do zásnub, manželstva, do projektov, zmlúv alebo spoluprác. Treba si všimnúť, že cez toto obdobie môžete mať konflikt s niekým, kto doteraz mlčal. Najprv to môže byť veľmi nepríjemné, avšak keď sa situácia skončí, veľmi sa vám uľaví, pretože sa od Barana naučíte stáť za sebou. Môžete byť viac asertívny a pochopiť seba cez svojho manžela alebo snúbenicu. Výborný čas zapáliť vo vzťahoch novú iskru a zmeniť svoj prístup k sebe, a tým aj k ostatným. Môže sa vám skvele dariť s klientmi alebo zákazníkmi. 

Škorpión
Nová iskra svetla a energie smeruje do vašeho denného naladenia. Budete mať chuť zmeniť a začať nové denné návyky, rituály, začať s cvičením, tréningom alebo športom. Takisto môžete začať meniť svoj jedálniček a starať sa o svoje zdravie tým, čo najviac potrebujete. Avšak mnohí pocítite túžbu zmeniť svoje pracovné prostredie, ak neuvidíte možnosť stať sa šéfom alebo dosiahnuť vyššiu métu v zamestnaní. Uvedomíte si, že ste lídrom, ktorí vie usmerniť skupinu ľudí a byť príkladom. Vo svojej práci alebo odbore sa teraz budete chcieť omnoho viac zlepšiť a tento mesiac môžete byť workoholikmi, ktorí sa chcú stať majstrami svojej sféry. 

Strelec
Baran pre vás zapaľuje vášeň v intímnych sférach, s ohnivou iskrou sa vy preberáte ako prvý a začnete pokukovať po objektoch záujmu. Sexualita a kreativita pochádzajú z toho istého energetického zdroja a vy nebudete šetriť ani v jednej oblasti. Toto je skvelý čas na obrovskú umelecko-kreatívnu produktivitu a tvorenie. Plodenie detí alebo rozširovanie svojho vlastného biznisu alebo majstrovstva. Budete sa radi venovať všetkým príjemným aktivitám, viac športovať, hrať sa, zabávať a uspokojovať svoje vnútorné dieťa mnohými aktivitami a projektmi. Pozor na romantické aféry, ak nie ste single. 

Kozorožec
Slnko v baranovi vám každý rok prináša chuť prerobiť od základu svoj domov. Váš byt sa odrazu zmení na obrovský projekt, v ktorom použijete všetku svoju energiu. Pretože toto obdobie vás núti preciťovať svoje okolie cez energie a v byte, kde máte stres či nervy, sa predsa nedá pracovať. Môžete si polepšiť alebo začať pracovať na dynamike rodiny hlavne s mamou alebo otcom. Ak ste v pokročilom veku, môžete zvažovať, že sa na jeseň svojho života presťahujete na miesto snov. Stoj čo stoj. Iní z vás sa presťahujete alebo naplánujete rodinné stretnutie, kde si obnovíte pocit patrenia niekam. 

Vodnár
Nový život vzniká vo vašich priateľstvách. Otvorená energia na to, aby ste sa v tomto obdobie zamerali na kamarátstva, ktoré v živote máte a dávali do nich viac energie a pozornosti. Nové vzťahy môžete nadviazať v škole, na kurze alebo inej skupine, kde máte spoločný záujem sa niečo naučiť. Rovnako sa môžu zlepšiť vzťahy so susedmi. Môžete sa presťahovať do novej štvrte alebo sa pridať k lokálnej skupine ľudí s projektmi, ktoré vás zaujmú. Niektorí z vás dostanete nového súrodenca alebo s tými súrodencami čo máte si zlepšíte vzťahy. Budete mať extrémnu chuť naučiť sa nový jazyk alebo niečo nové. Toto obdobie je skvelé na naučenie sa počúvania a vyformovať si nové presvedčenia.

Ryby
Nový nápad prichádza v sfére vašich hodnôt, priorít a financií. Máte šancu sa aj po nove vo vašom znamení a aj so Slnkom v baranovi rozbehnúť do finančných investícií, šetrenia alebo inej stratégie, ktorá vám pomôže zahnať obavy. Mnohí budete pociťovať chuť na nové veci v oblasti jedla a môžete si vyformovať celkom nové chúťky a spôsoby relaxu a starostlivosti. Nové materiálne veci, oblečenie, technika alebo čokoľvek čo vám spôsobí autentickú radosť. Ak máte strach investovať, dajte na radu zemských znamení býka, panny alebo kozorožca. So Slnkom v baranovi máte mesiac na lepšie zárobky a nové biznisové impulzy.  

Horoskopy pre Vás pripravila:
FB: AltairAstrology
IG: @altairastrology
WEB: www.altairastrology.com

Komentáre