Týždenný horoskop: Chcete vedieť, čo vás tento týždeň čaká?

Ako určite veľa z vás vie, blíži sa k nám spln. Bude sa konať so slnkom v rybách a mesiacom v panne. Zvyčajne je práve táto kombinácia veľmi silná a spúšťa veľa udalostí. Vo všeobecnosti vieme, že spln účinkuje po dobu troch týždňov. Jeho energiu cítime dopredu tri až štyri dni. Tí citlivejší aj celý týždeň. Pozrime sa, kam tento spln na osi ryby a panny zapadá pre každé znamenie. Prečítajte si, v akej oblasti uzatvoríme niečo podstatné, kým sa posunieme do nového astrologického roka s jarou.

Baran
V tomto období ukončíte a dotiahnete problémy, ktoré vás trápili v zdraví. Je možné, že nájdete, pochopíte a prijmete príčiny vašich ťažkostí a vyliečite sa veľmi rýchlo. Niektorý z vás môžete pochopiť niečo hlboké vo vašej práci alebo medzi vami a vašimi kolegami sa môže niečo vysvetliť. Je možné, že budete dokončovať projekt alebo prácu, s ktorou ste dlhšie bojovali. Tí z vás, ktorí máte domáce zvieratko môžete zažiť silné pripútanie k nemu. Poprípade si zvieratko zaobstarať.

Býk
Spln vám prináša porozumenie a napojenie sa na vaše deti alebo vaše vnútorné dieťa. Môžete sa v tomto smere posunúť a pochopiť, čo potrebujete. Kde je skrytá radosť a niečo, čo ste si doteraz ani nevšímali. Niektorým sa vám môžu deti sťahovať z domu alebo vám naopak jedno nové dieťa môže pribudnúť. Tí z vás, ktorí ste sa snažili otehotnieť môžete čoskoro vidieť výsledky snaženia.

Blíženci
Spln v panne prináša pre vaše znamenie triezvosť a jasné uvedomenie v rámci rodiny. Ak bývate ešte doma s rodičmi, možno nastal čas sa osamostatniť alebo niečo v dome prerobiť tak, aby to zodpovedalo vašim potrebám. Niektorý z vás sa budete zaoberať rodinou, ktorú ste si vytvorili, čiže vašim druhým domovom. Dokončíte prerábanie alebo opravy, ktoré ste mali v pláne a pustíte sa do nového projektu. Ak máte v pláne investíciu do nehnuteľnosti, čoskoro na to príde vhodný čas.

Rak
Pre vás spln v panne svieti do vášho vzdelania, kolegiálnych a priateľských vzťahov. Niektorí ľudia môžu vo vašom živote dozrieť do iného vibračného štádia a budete sa s nimi lúčiť. Vedeli ste, že to príde. Ak ste mali nejaké konflikty so súrodencami alebo priateľmi, ktorých beriete ako rodinu, je možné, že sa tento konflikt teraz ukončí a vy si tak konečne vydýchnete po istom období stresu vo svojom vnútri. Niektorý z vás môžu pomaličky dokončovať prípravy na projekt alebo biznis. 

Lev
Levom spln v panne prinesie finančnú triezvosť. Budete sa na seba a svoje hodnoty, financie a zdroje pozerať novými očami. Je možné, že vám niekto pomôže si vaše zdroje roztriediť alebo vhodne investovať. Ak ste niekomu požičali financie, môžu sa vám teraz vrátiť späť. Niektorý z vás začnú realizovať svoje potreby novým spôsobom. Teraz je najlepší čas zmeniť spôsob stravovania. 

Panna
Spln vám pomôže prísť k plnému uvedomeniu si niečoho na sebe. Buď na vzhľade, vo vašej filozofii k životu alebo prístupu k životu. Precitnutie a náhle pochopenie a prijatie seba je cez tento spln možné. Samozrejme slnko v rybách vás bude stále obmývať, avšak vy nájdete cestu ako spojiť realitu s fantáziou, a vytvoríte si nový svet pre seba. Napríklad zmeny výzoru alebo životného smerovania. Ukončite jednu dlhú kapitolu a posuňte sa vpred.

Váhy
Pre vás je tento spln skvelý na relax, meditáciu, sťahovanie informácií z vesmíru a svojho nevedomia. Vyskúšajte prepájanie sa na vyššie ja alebo si skúste nechať vyložiť svoju budúcnosť. V tomto období by to pre vás bolo najsilnejšie a dozviete sa najpodstatnejšie informácie. Ak môžete,  choďte na výlet alebo niekam na pobyt osamote, kde načerpáte novú energiu a silu do života.

Škorpión
Máte zelenú s projektmi, na ktoré potrebujete financie, môže vám niekto pomôcť alebo asistovať. Ak ste hľadali niekoho na pomoc v problematickej sfére, teraz je ten čas, kedy môžete natrafiť na správnu osobu. Niektorý z vás sa môžete cez toto obdobie dostať na vyššiu priečku v sociálnom rebríčku a dostať sa do novej spoločnosti. Medzi ľudí, kde vám bude dobre a budete mať spoločné záujmy či smerovanie do budúcnosti. Nebojte sa zdieľať svoje nápady

Strelec
Pred vami je možný kariérny posun. Máte možnosť rozhýbať sa vo veľkých otázkach a upratať si svoju cestu za hojnosťou. Niektorí z vás mohli mať problémy s autoritou, avšak cez toto obdobie sa môžete autoritám postaviť a uvedomiť si, že máte na viac, ako len počúvať rozkazy iných. Tí z vás, ktorí pracujete vo verejnej sfére, máte možnosť zlepšiť si svoju povesť a svoje pôsobenie na verejnosť. Mladším z vás sa môžu zlepšiť vzťahy s rodičmi alebo učiteľmi.

Kozorožec
Spln v panne pre vás prináša uvedomenie si svojho cieľa alebo vyššej filozofie v živote, než akú ste doteraz vnímali. Spôsob, akým ste hľadeli na svet sa vám doteraz zdal ako jediný najlepší. Avšak nájdete lepší a zmení sa váš kompas, aj vaša cesta. Mnohí z vás ste učiteľmi ostatných. Nezaškodili by si dať za to kredit a pochopiť svoju hodnotu. Niektorý z vás sa vrátite do školy alebo sa začnete hlbšie vzdelávať v tom, čo je vaším poslaním.

Vodnár
Tento spln vás máta v podvedomí, a chce vás zbaviť istých strachov, limitácií, či sebadeštruktívneho správania. Preto môže byť tento týždeň a aj nasledovné dni frustrujúce. Energia splnu bude stláčať body, ktoré bolia, aby ste sa mohli vyliečiť a upustiť z nezdravých a zbytočných blokov. Nebojte sa nazrieť do seba hlbšie a uvedomiť si, že vždy existuje cesta von a nič netrvá večne. Znova pocítite radosť a zbavíte sa stopiek.

Ryby
Uzatvára sa pre vás určité obdobie vo vašich vzťahoch. Tento spln vám prináša silné uvedomenia. Dozviete sa, kam vykročiť ďalej a prečo. Je pravdepodobné, že cez týždeň splnu sa budú isté vzorce správania odrážať vo vašom vzťahu a budete nútení sa na seba hlbšie pozrieť. Možné konflikty sa môžu nachvíľku prehĺbiť, aby vás naučili istú lekciu. Tým, že je teraz váš mesiac, tak sa aj napriek drobným prekážkam budete cítiť najlepšie.

Horoskopy pre Vás pripravila:
FB: AltairAstrology
IG: @altairastrology
WEB: www.altairastrology.com


Komentáre