Chcete vedieť, čo vás tento týždeň čaká? Prečítajte si v našom horoskope (2. časť)

Čo vám predpovedajú hviezdy? Prečítajte si náš horoskop na aktuálny týždeň.

Váhy
Vzťahy v domácnosti a s vašimi rodičmi sa začnú pomaly ale isto obracať na kľudnejšie. Určité hranice museli byť napadnuté, aby nové mohli vzniknúť a s touto novou štruktúrou ste tak mohli nastoliť zdravé prepojenia. Učili ste sa, aké to je byť izolovanými, alebo osamostatnenými a preberať zodpovednosť za seba a len za seba. Teraz keď v tom máte viac jasno, budete vedieť kam smerujete ako individuálny človek v skupine ľudí, ktorí vás doteraz formovali. Nebojte sa toho je to len pre najvyššie dobro celej rodiny.

Škorpión
Je koniec s problematickými diskusiami, s nepodarenými papiermi, zle odhadnutými informáciami. Konečne sa budete môcť lepšie vyjadriť medzi priateľmi a tak tiež aj súrodencami či príbuznými. Nedarilo sa vám odkomunikovať marketing alebo ste mali ťažkosti zaujať ľudí s vašimi nápadmi? Teraz máte zelenú a všetko čo ste museli robiť trikrát ťažšie alebo odznova, vám teraz poskytne presné údaje k tomu, ako postupovať a dosiahnuť skvelé výsledky. Vyformujú sa vám nové myšlienky, uhly pohľadov na veci a možno sa vám vráti kamarátstvo, ktoré ste dávno odložili alebo stratili.

Strelec
Ak ste doteraz mali problémy s financiami, či ste pracovali aj nadčasy no nedostali ste zaplatené toľko koľko ste od toho očakávali, od tohto obdobia sa vám to znova rozbehne. Zlepší sa vám seba hodnota, sebaúcta aj seba presadzovanie. Vďaka tomuto ste si mohli uvedomiť, že je možno čas na nové finančné projekty. Ak ste čakali na určité papierovačky a chcete niekam investovať teraz môžete. Saturn vás ešte stále môže naučiť ako šetriť nielen peniazmi, ale aj energiou a prehodiť si priority k vášmu vyššiemu dobru.

Kozorožec
Posledné mesiace ste mohli cítiť zosilnený negatívny pohľad na svet, na seba, na ľudí. Byť kritickými, negatívnymi alebo sa stále sťažovať a vnímať všetko okolo seba ako problém. Konečne sa vám začne vracať vaša typická nálada, vtip a humor. Svet sa bude zdať prívetivejší a vy sa prestanete rozhorčovať pri každej maličkosti. Už si nebudete zacláňať v slnku a doprajete si aj troška lúčov šťastia. Adaptujete sa na vyššiu frekvenciu a potom aj svet zmení svoje správania sa ku vám. Veď už viete, že je to len zrkadlo.

Vodnár
Obdobie niekoľkých mesiacov, kedy ste mohli vnímať rušenie vášho spojenia sa s Vesmírom, možno to bolo cítiteľné akoby ste nemali extra silné emócie pri vašich typických spirituálnych aktivitách. Alebo ste necítili byť extra prepojení s vašimi anjelmi či nadprirodzenom. Mohlo to byť ako keď chcete letieť ale máte na nohe kotvu. Teraz sa táto kotva zdvihla a vy môžete pomaly začať cítiť to, čo vám tak chýbalo. Slobodu a hviezdy, ale berte to tak, že ste sa aspoň naučili kotviť.

Ryby
Ľudia sa k vám začnú lepšie správať, všetka tá zvláštna nepotrebná ťažká energia sa zmení a ostanú vám len tí ľudia v okolí, s ktorými máte naozaj pevné puto, ktorého korene siahajú veľmi hlboko do jadra vašej duše. Ak ste sa chceli uplatniť v určitej skupine ľudí a mali ste pocit, že musíte pre to, aby ste zapadli, vynaložiť priveľa úsilia, teraz sa ľady prelomia a vy sa ponoríte do nových skúseností.  Bolo načase si usporiadať priateľstvá a vám sa to podarilo, napriek stresu a smútku z rozpadu.

Napíšte nám, či nás vás horoskop sedel v komentári pod článkom.

Pripravila pre vás:
IG: AltairAstrology
FB: AltairAstrology
WEB: www.altairastrology.zohosites.com
@ AltairAstrology@gmail.com
Komentáre